Cluj rulz! - cap.101

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

hey ladies

imi scot si eu capul de pe unde e...so...sunt bine, din ce in ce mai bine.Vorba lui Manu, ma bucur de timp cu fetele de care am fost destul de privata 3 ani si am inceput serios sa invat pt certificare.e foarte mult, greu dar...interesant si imi place la nebunie!

Stanca sper ca e bine Mariuca, mi-e dor de voi, cand ne faceti o vizita?

Manu, multa bafta in noul drum, capul, sus va fi bine!!si clar ca trebuie sa ramai alaturi de noi, asa e viata, plina de schimbari dar relatiile sunt ceea ce ne ramane.

Dana, sanatate multa sa aveti, ai grija de tine dupa pneumoniile alea urate.legat de hemoroizi, waw rau m-au chinuit si pe mine.Proctomed e cea de pe Republicii?daca da e super ok, a fost si Mihai si a fost foarte multumim

Flavia, sincere condoleanate!imi pare tare rau:(

va pup fetelor, o zi asa cum v-o doriti


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

Andreea bine ai venit printre noi!
suntem aici, alaturi una de alta la bine si la greu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Pfuuuuu , ce de.....liniste pe la noi.

Noi suntem in general bine , cu putin muci la Maria .Ne bucuram de schimbarea orei doar dimineata ca seara picam cam devreme.
Sunt incantata ca ne schimbam masina si ca de azi incep practica adevarata.

Daca aveti o recomnadare buna de dentist v-as fi recunoscatoare.



Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:



Sincere condoleante Flavia!

Ieri seara a plecat dintre noi tatal vitreg al lui D dupa aproape un an de chin destul de continuu. Cancer...dar ceea ce l-a rapus a fost ciroza hepatica dezvoltata de la atata medicatie. S-a stins in aceeasi zi in care a murit tatal meu, acum 11 ani. Vor fi cateva zile apasatoare si sper sa avem cu toti puterea sufleteasca sa le trecem impacati.

In rest fara noutati mari...

Mai am un pic si incep...doar spatiul imi face probleme. Din pacate inca vreo cateva luni chiar nu pot cocheta cu un spatiu doar al meu asa ca sunt in negocieri in cateva locuri si trebuie sa ma hotarasc cat de repede. Unul e perfect dar e departe, altul nu-mi ofera interval orar bun, altul nu ma incanta la aspect... Am emotii constructive :)

Va pup dragelor, pe voi si pe pitici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucames spune:

hello gagici!! nici noi n-avem vesti bune de pe tarmuri de manastur... nici nu mai stiu de la cine a inceput, care-a fost ordinea, dar ne luptam cu totii cu o raceala+tuse in diferite stadii.... mi-am luat 3 zile de concediu sa am grija de Lucaboy, tuseste urat si-i curge nasu... is si eu la fel, deci naspa....


Florina, imi pare tare rau, e cumplit de crunta viata, sincere ganduri de bine

la noi la servici tot naspa, n-avem bani (iar) de salarii, is curioasa cum vom sta peste-o saptamana...

Stanca, eu stiu o tipa ff buna,medic stomatolog, dar e in Marasti Intre Lacuri, ceea ce nu te ajuta cred; lucreaza ff bine, cu substante cele mai bune... sa-mi dai un semn daca e ok pt. tine


va pup, sper sa vin dimineata sa va invit la cafea

noapte buna, dragelor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucames spune:

am promis o cafeluta si vad ca n-am apucat de dimineata... n-am baut-o nici eu, pe motiv de muci ca la robinet, dar acum parca s-au mai stabilizat... so, poftiti sa ne rasfatam cu o cafea aromata, la fiecare dupa preferinte

Luca a tusit mult aseara, pe la 12 s-a pototlit, a facut si febra, dar dupa nurofen s-a odihnic destul de bine; dimineata la fel... acum e sprinten si vesel, face intr-una ca si caii, isi face grajd din perne si canta cantece cu animale... mortal!!

va pup si va astept umpic la o poveste!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Raluca cafeluta e binevenita.Sanatate multa va doresc si multumesc de oferta pentru dentista.In caz de ceva o sa cer detalii.
Si Maria a fost racita si am tratat-o cu naturiste (Beres drops pe care-l ia pentru imunitate)pentru ca nu a fost decat un guturai.

Florina condoleante.Dumnezeu sa-i odihneasca iar pe voi sa va mangaie si sa va usureze povara.

Nici eu n-am vesti bune despre mine , simt ca sunt in pragul unei depresii.Cam am atins limita si nu stiu cum voi merge mai departe.
Maine am o zi tare incarcata si sper sa mai uit de toate.

La multi ani Bianca si Tudor!!!!Adriana sa-ti traiasca puiutii si sa fie sanatosi.Te mai asteptam cu vesti.




Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

dragele mele

si cei mai mici dintre noi sunt ultra raciti.Sofi a facut laringita si tuseste de la muci sau nu, cine mai stie...si eu ma lupt din nou cu problemele mele digestive dar...nu vreau sa va apas ci sa va ridic moralul asa ca CHEER UP!
haideti sa nu lasam nici o zi din viata sa treaca pe langa noi si sa ne gaseasca abatute...trec lunile cu o viteza ametitoare, vedem asta pe hainele care raman mici copiilor, si nu e voie sa ne balacim in stari negative.
Florina ma bucur mult ca prinde contur proiectul tau, sa ne povestesti detalii!imi pare rau de pierderea suferita:(

noi am avut un we foarte fain , plin de prieteni si ieri am iesit cu cateva prietene apropiate sa o sarbatorim pe una din ele, cu care sunt impreuna de 18 ani, is foarte mandra de relatiile care imi dainuiesc in timp.cu prietena mea cea mai buna am implinit 30 de ani, din cls 1-a:)

Stanca, ti-am trimis mail

Ralu, sper ca nu de la noi ati plecta cu virusii ca nu ii aveam atunci activati


va pup, uitati-va ca e soare afara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucames spune:

hello girls!!

azi ne simtim si noi mai bine, Luca n-a facut febra deloc nici aseara nici acum dimineata, am dormit cu totii super, deci sper sa fi facut o forma mai usoara de raceala... azi imi cumpar propolis, ca miere am, si bagam toti 4 zilnic, macar o lingurita...

legat de ce spui Criss, cu starile negative, sunt atatia factori care ajuta la crearea lor... cel mai imp. e sa nu le hiperbolizam, ca si asa-s ele uriase dar azi ma simt mai bine, deci sunt happy

de o saptamana Luca n-a mai facut pe el, ci cere frumos olitza si asteapta pana vine deci isi controleaza sfincterele, ceea ce ma incanta... asta-noapte, pe la 4, i-a trebuit ceai, apoi i-a trebuit olitza si cartea Mulan... rasfoind-o, mi-a povestit toata actiunea, a fost un deliciu pacat ca nu l-am filmat, dar eram keauna...

va astept cu cafeluta aburinda, poate se tzese de-o poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jozsaerika spune:

buna fetelor,

din nefericire mi s-a defectat calculatorul si am primit pt cateva zile un laptop....ouau ce rau e fara net...

noi parca incepem sa iesim din zona neagra suntem in cea gri acum ....sper sa mergem inspre cat mai bine...incerc sa ma gandesc de pe acum la sarbatori incep sa fac liste de diverse cadouri, cumparaturi etc plus ca in decembrie la inceput avem ziua lui Norbert, cheful dev sf de an de la sotul etc. si uite asa mai uitam de probleme

Cristiana Saru'Mana pt hainitze ...le impartim frateste cu Judith ca doar Alexandra e mai mare ca si minona mea

si apropo Luca al Ralucai a crescxut asa de mare ca nu l-am recunoscut...si e asa de frumos ca si o fetita are niste ochi

Dana te asteptam pe la noi cand puteti

sincere condoleante Florina

va pup
Erika

Mergi la inceput