Cluj rulz! - cap.101

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Dragelor daca nu v-ati facut program sambata seara poate va inspira asta http://www.avos.ro/



Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns squirrel spune:

Soacra mea nu mai este printre noi. Boala secolului a chinuit-o 2 ani si a venit momentul sa se elibereze.

Cu drag,Flavia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucames spune:

Flavia draga, sincere condoleante si mai ales s-o odihneasca Bunul Dumnezeu si sa-i ofere liniste vesnica

Erika, de multa vreme ma pregatesc sa te sun, dar inca n-am apucat... sper din suflet sa treceti cu bine peste probleme si sa va regasiti bucuria de a sta impreuna si de a va iubi, exact cum spune Florina iar Beatrice e mortala!!

Florina, sa nu mai spui la nimeni, dar kiar TE ADOR!!!!!! parca spui ce simt si eu, dar n-o pot exprima; minunat!!

Stanca, am citit multumim de invitatie!!

hai sa va spun ce face Luca: are zile in care degeaba il pui pe olitza ca face kk si pisu tot pe el, in chilotei apoi imi spune ca ma iubeste, ca sa nu-l cert; e plin de replici mortale

va pup si va doresc o seara placuta, eu incep sa ma relaxez ca maine-s cu ai mei acasa si va fi liniste... (ma imbat cu apa rece)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Buna dimineata fete cucuiete!

Flavia condoleante.Dumnezeu sa o odihneasca in pace .

Noi am avut un we palpitant.Copii au vrut vineri la bunici(desi eu n-am prea vrut)si i-am lasat.Vineri am avut instalatori pentru mici repaatii si a trecut ziua tare repede , sambata am lenevit si ne-am hotarat sa mergem la film , la "Mananca, roagate , iubeste".In timpul filmului m-a sunat mama ca Maria are febra si bineinteles ca orice bunica panicoasa s-a gandit la ce e mai rau.Singurul simptom e febra care cedeaza la antitermice si i-am spus ca nu am altceva de facut decat sa astept poate e vreo boala de copii sau mai apare si alta manifestare.
In alta ordine de idei aveti un dentist bun,priceput si curat pe care sa-l/s-o recomandati?



Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doula spune:

Buna seara
Ma primiti si pe mine in grupul vostru? Devin clujeanca in 2 saptamani, pe 8 noiembrie. Dupa 11 ani de trai in Israel, m-am hotarat sa ma reintorc in Romania. Sunt nascuta in Piatra Neamt, dar vom locui in Cluj. Aceasta parte a Romaniei nu o cunosc deloc si mi se pare putin ca o tara straina si de aceea acum pe ultima suta de metri au inceput sa mi se inmoaie genunchii de teama , mai ales ca nu cunosc pe nimeni in zona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucames spune:

hello

Stanca, ce a avut Mariuca?? sper sa fi trecut repede episoadele de febra si sa nu fie nimik complicat...

Andreea, bine ai venit in club!! ma bucur ca vrei sa ni te alaturi, am citit si pe site-ul tau despre ce faci tu... frumos!!

ma retrag in "carapacea" mea, azi sunt mai aricioasa, vorba Simonei-careia-i aduc un buchet imens de flori ce mai faci??? cum iti e?? cum de nu ne mai scrii??

restul gastii?? ce faceti??

noapte buna tuturor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doula spune:

BUna dimineata

Raluca multumesc mult de primire Ce familie superba sunteti voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Andreea o sa-ti placa la noi.Bine ai venit!

Raluca habar nu am ce are Maria.Ieri a vomitat dimineata dar pe la 11 a cerut papa si a mancat aproape non-stop pana seara.A dormit ieri la amiaza 3 ore iar acum e bine.

Ce frig e afara , mai avem putin si ne pregatim de Craciun.

Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Flavia, sincere condoleante!! Tare greu mai ales acum cu plecarea voastra...
Pentru restul trupei sper sa imi iertati disparitia, dar pur si simplu mi-am luat o vacanta de 3 saptamani... mi-am petrecut timpul cu Luca.. am facut tot ceea ce nu am apucat sa fac in 4 ani.. si a fost si greu, dar si frumos incat nu incape in cuvinte sa va povestesc...
Intamplator m-am intalnit cu Florina si seara asta.. inca nu pot sa cred ca voi pleca din oras in 2 saptamani si o sa va mai vad...
Voi da de veste!! Nu plec fara sa va anunt... Dar sa ies din starea asta de vacanta si detasare
O seara placuta si multi pupici.. ma duc sa mai citesc din urma ca am citit pe sarite..
Yagmur si Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana.salo spune:

Buna fetelor,

Vin si eu cu condoleante pentru Flavia. Dumnezeu sa ii dea odihna si pace. Stiu prin ce treci, tata a murit in 5 iulie tot rapus de cancer.

Eri, sper din suflet sa fiti ok si ca sa facem haz de necaz, oricum am vrea noi sa fie relatia sot-sotie tot ne imaginam ca am putea aveam mai mult si mai bine, atata doar ca sotii nu au imaginatia on line ...mai ies si ei...

Noi bolim de 2 saptamani - cei mari. Cei mici doar Alex cu rosu bordo in gat dar nu febra serioasa si acuma asta mica ...de tot screme...ca o cam doare gatu. Sper sa ii treaca iute.

Criss, ce faci? Ce fac fetele?

Stiti cumva cum e la clinica Proctomed? ati fost cumva pe acolo? Eu am ceva dureri si altele...si tare ma tem ca de data asta hemoroizii nu s-au jucat.

Numai sanatate si putin soare,chiar daca e cu dinti...dar soare ca altfel ma deprim iar...

Mergi la inceput