cafeneaua noastra vesela !!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns 13diana79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui DanaAlex

www.youtube.com/watch?v=bfKD5lIfPrs&feature=related" target="_blank"> Buna dimineatza!!!

www.youtube.com/watch?v=n_wuvEzHDug&feature=related" target="_blank"> fierbinte shi cateva cornuletetze cu rahat turcesc, din ala bunu', scoase acum din cuptor....plus www.youtube.com/watch?v=ZwzJFYZh3-8" target="_blank">un cantec frumos

O zi minunata!!!!


Buna dimineataaaaa
La asa o invitatie "delicioasa" nu puteam sa nu raspund
Ma tin fetele de vorba pe mess , dar promit ca revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madda19 spune:

multumesc de invitatie draga mea, este deliciul meu de dimineata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufumic spune:



Danuta, n-am putut sa ma abtin, m-am bagat la virtuala . Da' tot te calc eu la un moment dat, cu sau fara fi-miu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Oana bine ai venit la cafeneaua noastra!!!...daaaa, te ashtept la mine cu mare drag! abia joi sosesc shi prichindeii mei de la munte, ca sa aiba shi Valdimir cu cine socializa in timp ce noi sorbim din cafelutza shi ne punem la curent cu noutatzile/barfele...poate o convocam shi pe Floricel

pupici tzie shi D-shorului V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryss_cryss spune:

neata!la o cafeluta si mmmmmniste cornulete si o barfa 'mica'.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

mada, bina ai ajuns shi tu...totul este ok, fotoliul confortabil, ai gasit loc de parcare?...bea reede-repejor cafelutza ca la 11 ne vedem noi, sportivele la sala....

Ely e de munca, Adina la fel, deci am ramas noi trei sa tzopaim

pupici....

Dana, mama Tianei (23.08.06) si a lui Tiberiu (07.07.07)

va invit la cafea aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Cryss...ajung pe la tine azi poate cu Doamnele , caci trebuie vorbita shi ora de sala la o ceashca de cafea...ce zici?te sun cu juma de ora inainte ca sa-tzi faci o pauza mica cand ajungem, barfulim la etaj....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Hop si eu. Trezita abia acum, cred ca mai gasesc ceva cald. Eu beau ceai sau cofee fara cofeina, dar savurez mirosul cafelei voastre. Apropo, nu am apa nici calda nici rece de aseara, asa ca trebuie sa-mi caut de duca din casa, ca loc de dereticat pe aici ... nu-i.

Lasa sefa ca vin si eu cu finutza, sa vad cum socializeaza cu copii.Ai cumva idee cand vine Costin de la munte? Sambata am nunta si trebuie sa-mi fac programare:D.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madda19 spune:

a fost delicioasa , ma duc sa-mi pregatesc geanta pt sala si ne vedem acolo.pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Madam-Dana, sigur ca shtiu...joi e in orash mi-e greu shi mie fara el...

va pup, ne auzim pe dupa-amiaza...voi comandatzi ce doritzi, barficitzi in continuare shi simtzitzi-va bine!!!

ce zicetzi de o www.youtube.com/watch?v=_iFG4rSSjp4" target="_blank"> melodie de vara...cat e de frig in casa, am transpirat de ras...Evrika!!!am gasit metoda de incalzire, gratis

Mergi la inceput