cafeneaua noastra vesela !!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Am bagat un fervex si gata, ma declar invinsa de raceala si capitulez in plapumioara(adik in pilota). Asta nu inseamna ca nu beau cafeaua de dimineata cu voi!
si o seara placuta in continuare!

<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>
NOI!,2006-2009,2004-2006



Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan
Bazar Bogdan



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Dadi, Cryss ce ma bucur ca atzi ajuns la timp

servim o tzuica de Piteshti, pruna autohtona, o bunatate parol!!!

Dadi, exact la asta ma gandeam acum...titlu posibil "la cafeneaua vesela!"

seara ma gandesc s-o transformam in clubul veseliei!!! pe modelul cafenelelor Bourbon din Constantza (eu sunt fan cafenea Bourbon), pana shi revelionul l-am facut in club la ei, de imbatat tot acolo, socializare, afaceri shi altele tot pe la ei, dau de mancare la tzanci pe la sediul din Tom shi vara la cel din mamaia...pentru mine Borbon-ul este totul!!!!

acum ce sa zic...comandam firma de neoane colorate "la cafeneaua vesela!!!" sau "cafeneaua noastra" ?...ne gandim maine la asta, vorba lui scarlett o'hara...completata de mine cu - o cafea buna in mana!!!Dadi- noapte buna!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

wow, abia ashtept sa inceapa "dansez pentru tine!"...in principal pentru ca-mi place, apoi ca mereu am calcat bine shi mult pe parcursul emisiunii, iar ca ultim motiv ca-mi place sa vorbim la de concurentii-vip

pana vineri, 15 oct "ard" de nerabdare shispal continuu ca sa fac un munte de rufe

voua va place dansez...? editzia asta tzin cu Jorge (o cunosc pe sora lui, e constantzeanca) shi partenera lui, firesc...apoi oscilez, dar ma hotarasc pana vineri

Dana, mama Tianei (23.08.06) si a lui Tiberiu (07.07.07)

va invit la cafea aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Hop si eu!!!

Nu pot lipsi de la asha eveniment. Super tare initiativa. Fondul muzical il propun acum pentru inceput...kaka-maka(imnul crizei), iar pasii de dans pe cei adecvati normal. De o saptamana numai kaka-maka dansez prin casa. Azi noapte mi-am terminat cumetri cu pasii mei in ritm de kaka-maka.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Madam-Dana, bine ai venit la cafenea!!!...te ashteptam, sa inceapa distractzia...

hihihihi..ce tare e imnul crizei kk-maka (nu-l shtiam Madam)
dar am butonat netul shi l-am gasit....super tare www.youtube.com/watch?v=924nfz7E-Tc" target="_blank"> aici il gasitzi

am gasit shi imnul recesiunii...www.youtube.com/watch?v=yqOoHvRV8ts&feature=related" target="_blank"> aici

Btw- il ador pe Buzdugan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

eu ma distrez dimineatza la trezire cu www.youtube.com/watch?v=1-KTaKCyKe8" target="_blank">asha ceva nu va ganditzi la prostii! fac sport dimineatza, inainte de micul dejun

info: cantecul P-P, face, mai nou, senzatie printre romani; este vorba de un videoclip al unei cunoscute cantaretze braziliene (cashtigatoare a premiului Latin Grammy in 2004), Aline Barros, impreuna cu un grup de copilashi foarte simpatici. Cantecul are o tema religioasa si face parte dintr-un album adresat copiilor.
A… in portugheza, cuvantul “p-r” înseamna “a sari”, prin urmare, “p” este aici imperativul acestui verb.
voi cum/cu ce va mentzinetzi in forma?...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Vai Dana,esti de coma ,tot la videoclipul asta te uiti ? . Adevarul este ca fiind scris in josul imaginii cum se aude in romana,e greu sa intelegi exact cum spun ei .

Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; maria_rubi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Daca poti digera ritmuri indiene ,fii atenta la subtitrarea www.youtube.com/watch?v=41P0OB2PeIw" target="_blank">celui mai prost videoclip indian ever .

Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; maria_rubi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Daca poti digera ritmuri indiene ,fii atenta la subtitrarea www.youtube.com/watch?v=41P0OB2PeIw" target="_blank">celui mai prost videoclip indian ever .



imi place muzica indiana, din cand in cand, mereu sunt fascinata de brahmanism, de cultura lor, de samsara shi de impartzirea sociala pe caste... plus de frumusetzea femeilor, ca doar au cashtigat de atatea ori titlul de www.google.com/images?hl=en&expIds=10705,17259,17284,17287,17291,17298,17310,22881,23754,24469,25333,25462,25532,25917,25981,26644,27007,27015,100737,109134,112451,112665,114136,114252,114837,115255,115301,115332,115353,115368,115399&sugexp=ldymls&xhr=t&q=miss world from india&cp=12&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=2jOyTO_1GtGOswblmsS8DQ&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=4&sqi=2&ved=0CDwQsAQwAw&biw=1280&bih=595" target="_blank">miss world

ma bag la ...continuam dimineatza la cafea

aaa, referitor la videoclip, ...nostim! ii credem pe cuvant

p.s. www.youtube.com/watch?v=-07WhMoqUrQ&feature=related" target="_blank">o reclama olandeza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

www.youtube.com/watch?v=bfKD5lIfPrs&feature=related" target="_blank"> Buna dimineatza!!!

www.youtube.com/watch?v=n_wuvEzHDug&feature=related" target="_blank"> fierbinte shi cateva cornuletetze cu rahat turcesc, din ala bunu', scoase acum din cuptor....plus www.youtube.com/watch?v=ZwzJFYZh3-8" target="_blank">un cantec frumos

O zi minunata!!!!

Mergi la inceput