Fluturasi de martie-aprilie 2011 (43)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns antguess spune:

ce fac fetele? ocupate dupa cum vad
am lipsit si eu cateva ore si ati mai ras un capitol. abia am reusit sa va citesc

Cami_antonia si celorlalte fete : va multumesc mult, ma simt mai bine sa stiu ca mai sunt mamici cu 01-bIII care nu au probleme.

azi am inceput tare prost, am plans vreo doua ore cu iubitul meu vrb despre tampenii, sunt tare sensibila...toata ziua m-au ars ochii dupa aia
pe la 2 ne-a sunat dl sa ne invite la masa in oras, am fost la PP pe pache protopopescu si am mancat, eu si iubitul meu eram asa de tensionati...nu stiu ce naiba a fost cu noi azi...

cand am ajuns acasa m-am culcat si am dormit neintoarsa 2 ore jumate dupa ce s-a dus iubitul la munca din nou, si fi-miu s-a apucat de teme.
acum ma simt mai bine, nu ma mai ard ochii si vreau sa ma apuc sa fac treaba in casa pt ca e jaf si al meu tocmai mi-a zis la telefon ca ajunge tarziu acasa asa ca...ma apuc de treaba..am de spalat cateva masini si de facut curat...n-am nici un chef dar...e acum ori niciodata

mi-e tare foame, ma duc sa imi incalzesc varza de ieri sa pap cu niste mamaliga. nu aveti idee cat de bine a putut sa iasa varza si a fost prima data cand am facut asa ceva. a iesit minunat

bb_yasmi nu mai fi suparata, o sa iti vezi bebele data viitoare si poate afli mai multe despre el/ea atunci...

va pup

Mamica mandra a lui Dani si 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

anaxena la dr meu....si am bate rau gandul sa merg maine la aceea dr...
acum incarc unul din filmulete.....nu stiu de ce dar mie mi se pare ca se vede bine.....


mamica fericita de printesa si baietzoi s20

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

offf ca nu mai ajunge si barbatu'miu asta cu tortul....sper sa gaseasca.,...


mamica fericita de printesa si baietzoi s20

in calitate de membru a gravidelor care beau apa plata cu lamaie,vreau sa te trezesc la realitate!!! TORT dupa pizza la ora 20???si nervoasa??? apoi dc bagi in tine nu creshte cucu!!!glumesc!!!pup burtica nervoasa,te superinteleg!!!
eu l-am trimis pe sotz dupa lapte sa fac o budinca de cacao(ca sa nu zic ciocolata)



Ana-Maria mami de Maria 19.06.2008 si 17+ bebe mic
Maria,povestea nashterii
Maria in culori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

anaxena doar in seara asta...
ca m-am enervat rau....
acum stau si ma gandesc daca sa merg maine sau luni la cealalta dr


mamica fericita de printesa si baietzoi s20

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mai are 70% din filmulet si se incarca sa va arat si voua!! sa nu plecatiiii/////


mamica fericita de printesa si baietzoi s20

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

adevarul k dak nu intrebam cate ceva ,nici nu se obosesc unii medici sa ne spuna ceva!

kmy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

yasmi unde incarci filmuletul? pe contul picasa? eu raman sa vad cuculetul :)

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

scrish pe photobucket ,....dar merge asa greu!!! m-am hotarat: maine o sun pe dr cealalta sa merg la morfo maine daca se poate!! sa vad act de hotarata ma trezesc dimi


mamica fericita de printesa si baietzoi s20

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

as vrea sa vad si eu filmuletul ,k sa imi fac o idee ce ar treb sa vad si eco, knd va fi sa fie!unde trebuie sa intru?

kmy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

yasmi eu nu stiu daca e vreun cont comun acolo sau e al tau personal :( daca nu vrei sa dai linkul aici, astept un PM , daca vrei, normal :)

14+

Mergi la inceput