Gashca de Constantza *127*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui
...

PS:Te rog nu trimite special pt mine in Navodari.



pai eu stau la Cta, tatal meu la Lumina, e la o aruncatura de batz de tine...


Dana, no comment despre asa mutare masiva! Am mai mutat si eu, i-am socat si eu pe ai mei, dar de cand stau la casa m-am potolit. mai mut si eu canapeau mai la stg/dreapta pe motiv ca trebuie pus bradul de Craciun, dar sifonierul e construit pe perete, n-am ce....

Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Stiti cum se spune "fiecare cu un of numai eu cu sapte-opt"
Tot aici pe Dc exista o rubrica se numeste "caseta cu bijuterii"Donand o bijuterie(orice fel...gablonz,...orice) la bazarul umanitar "castigati" un diamant la profil..iar ieri administratorul a scris:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Zilele astea o sa numaram cate diamante avem si ne propunem ca pana la Craciun sa avem 250 de diamante pe forum. Ne ajutati sa aducem cat mai multe donatoare?
Apoi, cu cele 250 de dimante - vom face un concurs - si vom da premii frumoase - doar dintre cele care au diamante.

Deci va astept cu drag alaturi de noi...





Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

Stiti cum se spune "fiecare cu un of numai eu cu sapte-opt"
Tot aici pe Dc exista o rubrica se numeste "caseta cu bijuterii"Donand o bijuterie(orice fel...gablonz,...orice) la bazarul umanitar "castigati" un diamant la profil..iar ieri administratorul a scris:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Zilele astea o sa numaram cate diamante avem si ne propunem ca pana la Craciun sa avem 250 de diamante pe forum. Ne ajutati sa aducem cat mai multe donatoare?
Apoi, cu cele 250 de dimante - vom face un concurs - si vom da premii frumoase - doar dintre cele care au diamante.

Deci va astept cu drag alaturi de noi...


o sa donez shi eu o bijuterie...care e procedura Dodo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Se posteza fotografia bijuteriei in bazarul umanitar
aici se urmeaza pasii ...nu-s grei dar sunt multicei...cu descriere,pret... sau varianta usoara trimis bijuteria la pers ce se ocupa de caz si aceasta o pune la bazar obligatoriu anunta cine-i donatorul apoi pune un link si la "cutia cu bijuterii".Apoi cand e castigata o livreaza dupa achitarea acesteia la noul destinatar
PS: pentru pas cu pas sunt prin zona ajut





Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

Stiti cum se spune "fiecare cu un of numai eu cu sapte-opt"
Tot aici pe Dc exista o rubrica se numeste "caseta cu bijuterii"Donand o bijuterie(orice fel...gablonz,...orice) la bazarul umanitar "castigati" un diamant la profil..iar ieri administratorul a scris:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Zilele astea o sa numaram cate diamante avem si ne propunem ca pana la Craciun sa avem 250 de diamante pe forum. Ne ajutati sa aducem cat mai multe donatoare?
Apoi, cu cele 250 de dimante - vom face un concurs - si vom da premii frumoase - doar dintre cele care au diamante.

Deci va astept cu drag alaturi de noi...




mi-ai luat-o inainte...


MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Dodo, o sa aleg "varianta ushoara"...din lipsa de timp, nu pot sa citesc pashii/regulamentul, nici pricepere mare nu am pe net, la tot felul de artificii, asha ca -din cate intzeleg trimit eu cuiva (tzie, de exemplu) nishte margele(/bijuterii), sa zicem...primesc shi eu un "diamant" la nick daca te ocupi tu de toate, trec maine pe la tine cu obiectul
hahaha...shi ma duc in plus sa-mi iau guguloaie...oare or avea?
Mihaela770- pe unde umblii?sper ca n-ai dat iar raita dupa guguloaie...~~~~~~~~~~~~~
sunt happy- sambata dimi plec cu cei mici la munte, ne intoarcem pe martzi/miercuri....Crixia, ca tot ma intrebai ce face juniorul meu la gradi...in fiecare zi cand ma duc sa-l iau, ma intreaba cand ia vacantza???sa vezi ce fericit o sa fie azi, cand ii spun...shi mai fericit(inca nu shtie) va fi seniorul, ca pleaca la pescuit in we shi nu-l cicale nimeni prin casa
Tibi e acomodat la gradi, nu a invatzat decat sa deseneze, zice el...sau imi raspunde serios "ma joc" cand il intreb ce-a facut... mai citesc ce scriu alte mamici forumiste ca dupa 1-2 saptamani de gradi grupa mica, copilul a invatzat 2-3 poezii shi 1-2 cantecele, acu' ce sa zic...ai mei inca nu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Cu explicatia, ca la ajutor ...care, cum puteti ne indrumati!

eu, recunosc, nu stiu, dar daca imi prind urechile striiig: alooo, fetiliii!!!

Ma bag si eu cu ceva...caut in caseta, dar banuiesc ca tre sa fie ceva cautat, ca sa se vanda, nu-i asa? Adik, nu neparat ca valoare, dar sa fie obiectul dorit, sa il ia cineva!? Am inteles bine?


Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui DanaAlex




hahaha...shi ma duc in plus sa-mi iau guguloaie...oare or avea?
Mihaela770- pe unde umblii?sper ca n-ai dat iar raita dupa guguloaie...


~~~~~~~~~~~~~



te las pe tine sa le iei de data asta....eu cred ca dau o fuga in week-end....cu treburi,prin casa...schimbat tevi calorifere,mutat haine de vara,scos alea de iarna...si putina curateni genaerala,ca marti fac sfestanie la casa...busy,rau de tot,cu alte cuvinte....

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui CRIXIA

Cu explicatia, ca la ajutor ...care, cum puteti ne indrumati!

eu, recunosc, nu stiu, dar daca imi prind urechile striiig: alooo, fetiliii!!!

Ma bag si eu cu ceva...caut in caseta, dar banuiesc ca tre sa fie ceva cautat, ca sa se vanda, nu-i asa? Adik, nu neparat ca valoare, dar sa fie obiectul dorit, sa il ia cineva!? Am inteles bine?


Cris mami de Alexia & Ana


cris,da...bijuteria donata trebuie sa se si vanda,ca faci rost de-un diamant...

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

pai hai, maine dimi eu (a)duc un bijuu cine/cui poate sa faca demersurile?...pe mine ma intereseaza "diamantul" la nick (ca sunt fan sclipici, mai nou am shi in gelul de pe unghii diamante discrete, in coltzul fiecarei unghiutze)

Mergi la inceput