Fluturasi de martie-aprilie 2011 (40)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns salo_sama spune:

yasmi sarumana...da sunt curioasa si io ce e, ca iti ziceam ca doctorita de familie a zis ca arata a fi fetita desi eu sunt convinsa ca e baiat si toti imi zic ca fac baiat ca sunt mama de baiat..apai ce o fi, dar de abia astept sa stiu ce e...si mai am o curiozitate mare...dar asta numai cand se naste...sa vad ce trasaturi are si cu cine seamana.....hihihi ce chesti

Simona, viitoare mamica extrem de fericita, 19 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

andreea eu pt carcei am luat in sarcina trecuta calciu cu D3 parca. dar era sarcina multttt mai avansata!!
tu ce faci bun de papa azi??


mamica fericita de printesa si 19+ baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

salo hai ca mai ai putin pana sambata!!!

eu mai am 12 zile si imi ajunge canapeaua!!!! in sfarsit!!!


mamica fericita de printesa si 19+ baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antguess spune:



Antguess la Synevo sunt mai ieftine analizele si le fac si f bine, eu asa stiu.



mersi frumos, o sa dau un telefon acum

bb_yasmi- super, pai atunci inseamna ca eu daca luni intru in sapt 15, o sa se vada sexul bebelusului. mie doctora a zis ca imi fac eco transvaginala si a zis ca trebuie sa se vada f clar

Mamica mandra a lui Dani si 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

aaaa si mai am un motiv de bucurie . maine merg sa platesc biletul de avion pt mami meu!!! vine pe 2 decembrie!!! si ma bucur enorm ca putem pleca si noi undeva de revelion ca iasmi are cu cine sa stea!!superrr


mamica fericita de printesa si 19+ baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

andreea eu pt carcei am luat in sarcina trecuta calciu cu D3 parca. dar era sarcina multttt mai avansata!!
tu ce faci bun de papa azi??


mamica fericita de printesa si 19+ baietel


Nu prepar nimic, ma gandeam la un chec , dar nu stiu daca il voi executa, ca nu prea merit eu dulciuri. Dar am papat deja supa cu galuste si morcov fiert si felul doi va fi spanac, dar mai stau putin pana il voi papa.Eu nu sunt asa ca tine, toata ziua altceva de mancare, motiv pentru care , dupa cum ti-am mai spus, mi-as fi dorit sa stam mai aproape una de alta.

Andreea B. cu o minune in burtica. Multumim Doamne ca esti bun cu noi si ajuta-ne sa fim sanatosi 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui antguess



bb_yasmi- super, pai atunci inseamna ca eu daca luni intru in sapt 15, o sa se vada sexul bebelusului. mie doctora a zis ca imi fac eco transvaginala si a zis ca trebuie sa se vada f clar

Mamica mandra a lui Dani si 14+


si mie tot transvag. mi-a facut eco. de vazut se vede, depinde doar de priceperea dr dar si sa vrea si sa aibe rabdare sa caute, sa analizeze pana se vede (daca nu se vede din prima).


mamica fericita de printesa si 19+ baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui antguess



Antguess la Synevo sunt mai ieftine analizele si le fac si f bine, eu asa stiu.



mersi frumos, o sa dau un telefon acum

bb_yasmi- super, pai atunci inseamna ca eu daca luni intru in sapt 15, o sa se vada sexul bebelusului. mie doctora a zis ca imi fac eco transvaginala si a zis ca trebuie sa se vada f clar

Mamica mandra a lui Dani si 14+


La varsta asta a sarcinii de 15 sapt iti mai face eco transvaginala???? Eu am aflat sexul bebelusului la 13 s si 5 zile si asa a ramas, nu s-a schimbat nimic,

Andreea B. cu o minune in burtica. Multumim Doamne ca esti bun cu noi si ajuta-ne sa fim sanatosi 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

aaaa si mai am un motiv de bucurie . maine merg sa platesc biletul de avion pt mami meu!!! vine pe 2 decembrie!!! si ma bucur enorm ca putem pleca si noi undeva de revelion ca iasmi are cu cine sa stea!!superrr


mamica fericita de printesa si 19+ baietel


felicitari! Ma bucur pentru tine

Andreea B. cu o minune in burtica. Multumim Doamne ca esti bun cu noi si ajuta-ne sa fim sanatosi 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

andreea eu am plictisesc daca nu am ceva de facut...ori de facut shoping... ori de facut mancare... curatenie nu imi prea place... si nu gatesc tot timpul zilnic, aproape


mamica fericita de printesa si 19+ baietel

Mergi la inceput