Gashca de Constantza *126*LMA Ghiulten si Andreas

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

Daca as sti data mi-ar fi mai usor sa spun exact-daca trec si hunii pe lista...mai exact noi nu putem in wk 16 si 17 oct daca-i in alta sambata trece-i si pe ai mei...
Plata se face in acea sambata sau se plateste avans?! Daca se plateste avans dati si un cont pls.


maine aflu ce sambata e libera in octombrie...din nefericire, dupa cum mi-a explicat Doamna Lili shi am scris mai sus, deoarece au inceput shcolile, gradinitzele, sunt rezervate we de bucureshteni...ata ete!!!

in principiu, se plateshte pe loc, daca mi se cere un avans voi plati eu shi ne calculam in ziua evenimentului...in cont nu cred ca se pot face platzi shi oricum nu invidiual...se plateshte pe grup, la total!

ca atare, maine dupa 9 dimi sun acolo shi voi afisha pe topic ziua (sambata) cand gasim o ora libera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

eu va zic "Noapte buna!!!", ne bagam totzi la ...a venit iarna urata shi rea

cine da maine cafeaua???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna dimineata,
dupa o noapte super ploioasa si cu vant puternic ...la Navodari.
Las si

PS:micul dejun e masa cea mai importanta..NU???





Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

de cafea...asha e, micul dejun e important, pranzul se mananca in orash, iar cina o dai dushmanilor

noi am terminat MD, l-a pregatit sotz- omleta cu marar shi bacon, copilashii ishi papa lapticul shi se uita la playhouse disney pe disney channel, eu beau un ceai shi ma uit pe net....abia cand se termina micky ii pot imbraca de gradi

shi aici a fost frig, ploaie, vant toata noaptea, a fost sotz sa cumpere ceva la 7 shi cica sunt 15 grade....

!!! vreau sa cumpar shi eu oua de tzara, shtie cineva vreo sursa? eu aveam trei, cica nu li se oua gainile in perioada asta

o zi minunata!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna dimineatza gashca . Dana,in functie de we liber la Silvian vin si eu cu piticul,ca doar maine implineste un an si regula este dupa aceasta varsta,nu ?Zic ca in functie de we ca sambata acum nu pot,sambata urmatoare ii scurtam pleata ( a se citi " luam motul"),iar in 16-17 are trb Dodo. Eu sunt sigura ca DD ne iubeste si va fi liber we 23-24 .

Pun imediat si "formula magica de ascuns link" pe prima pagina.


Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 13diana79 spune:

Neatza, distinse doamne!
Am dus piticii la gradi si nu mi-a placut deloc vremea de afara ...urat urat urat
Acum stau linistita si

O dimineata frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

sunt cu ochii pe subiect astept





Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elypetrov spune:

am scris o gramada si s-a sters , asa ca o iau de la capat dimineata m-am trezit tarziu asa ca acum suntem acasa asa ca azi ma sare sala sper ca maine sa fiu prezenta
La Silvian a fost Diana anul trecut cu gradi , au fost incantati piticii asa ca mergem si noi inca o data


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryd spune:

Neata C-ta .

Ne inscriem si noi pe lista pentru Silvian. Speram sa fim libere in week-end-ul pe care il veti alege. Deocamdata nu avem nici un program fixat pentru perioada urmatoare dar nu se stie. Daca putem ajunge Lory cred ca o sa fie in al noualea cer printre atata ciocolata.
Ma bucur ca marti, la intalnire, dupa atatea dulciuri nu a avut nici un fel de disconfort (gen dureri burtica ).

Multu' de cafea.

Dana, acelasi program il am si eu cu Lory, abia dupa Micky functionam . Despre oua, o sa vorbesc cu o doamna din piata de la Brotacei sa vad daca mai are. Dar asta mai dupa-amiaza ca acum sunt in deplasare.

O zi cum va place.

Dana, mami de Loredana Georgiana (06.11.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Buna ziua si de la noi!

Multumim de urari. Asa e sunt matusica .

Dana, cu intarziere, iti spun si eu condoleante pentru bunica ta!

Nu ma mai reusit sa dau pe aici din lipsa de timp, plus ca nici in cine stie ce forma nu sunt. Acum mi-am bagat nasul sa va salut doar!


Mergi la inceput