Gashca de Constantza *126*LMA Ghiulten si Andreas

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LeeAnn spune:

hello si de la mine!
Sorry ca am ratat si intalnirea asta, dar chiar nu aveam cumsa ajung ieri...muncesc in draci si fara rezultate deocamdata...
Dana, te rog, cand mergeti la Silvian, vreau si eu pt fete.Fac tot posibilul sa ajung.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Tiza mea, sa fie, sa fie, sa fie
Dana, sper sa ma alatur cumva...
Cornelia, am citit ca fetele te numesc matusica! Felicitari mamicii, bunicii, si voua tuturor! Bun venit noului membru al familiei!
Uka, ce ii mai dai Carinei la masa de dupa-amiaza? Sunt in pana de idei!

Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Citat:
citat din mesajul lui LeeAnn

hello si de la mine!
Sorry ca am ratat si intalnirea asta, dar chiar nu aveam cumsa ajung ieri...muncesc in draci si fara rezultate deocamdata...
Dana, te rog, cand mergeti la Silvian, vreau si eu pt fete.Fac tot posibilul sa ajung.

salut!!!!...mi-am facut ordine in telefon shi am dat peste numarul tau, chiar acum 20 minute te-am sunat, dar ai tel inchis...sigur ca da, maine ajung la silvian shi ma interesez, probabil va trebui intrunim un anumit numar de copilashi...azi am luat-o in sens invers shi m-am pierdut prin Tom cateva ore

ioi, ce vreme urata...bine ca am pus-o de intalneala ieri, ca azi ne trebuia umbrela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Salutare!
Dana "semnez" si eu PV-ul intocmit in urma "sedintei" de ieri. Din pozele surprinse de Lali, se vede cat ne-am distrat, atat noi cat si kopii. cate despre "pasarica"...de averizare , nu mai aveau haz pozele daca erau regizate. Astepam vesti de la Silvian.
Lali daca Paul ti-a obosit sotul si nu pe tine este bine, de mancat...a mancat ce i s-a dat, doar nu era fraier sa refuze, dar a avut restrictii impuse de varsta, deci, pas la cioco. A, era sa uit pentru capitol nou.

Se anunta racirea vremii, cu temperaturi de 9 grade C noaptea si maxime de 18 grade C ziua, incepand de maine, plus ploaie . Brrr, se simte ca ne "afundam" mai mult in toamna.

Va doresc o seara buna!

***************************************
Mihaita - Vreau sa nu mai fiu diferit

--------------------------------------------

Bogdan - Si ingerii au nevoie de ajutor!
***************************

1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Teodora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Hai ca am discutat telefonic cu Doamna Lili, cea care se ocupa de Atelierul de ciocolata...aici avetzi info despre atelier http://www.silvian.ro/stiri/6/ChocoArt.html (Lali, poate pui pentru uituce ca mine, info in primul mesaj, sa ascund site-ul in spatele unui cuvant subliniat )

deci, minim 15- maxim 24 de copilashi, peste 1 an ca varsta (conditzia este sa stea mamica cu el, daca e atat de mic), costa: 18 lei/copil shi dureaza 45 minute activitatea, 1 ora cu imbracat/dezbracat...fiecare copil primeshte acasa "capodopera" de cioco, shortzuletzul shi boneta de shef cofetar

maine la 9 dimi o sun din nou, vom fixa intr-o sambata dimineatza la ora 10 sau 11 (functzie de cum are disponibil)...e cam ocupat acum ca au inceput scolile shi gradi , sambetele sunt ocupate cu cei din alte localitatzi, dar cu putzin noroc, "prindem" o sambata in octombrie

deci, cine doreshte, sa se anuntze...daca nu insumam 15 copilashi, mai dam sfoara printre prietenele care nu scriu pe forum
Dana, mama Tianei (23.08.06) si a lui Tiberiu (07.07.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 13diana79 spune:

Dana, daca faci lista pentru Silvian ne poti trece si pe noi, ca va fi o experienta noua pentru cei mici ai mei si cu siguranta Delia va fi foarte incantata

Cat despre intalnire voastra ,mi-a parut rau ca nu am putut participa, insa dupa gradi si ora de balet deja erau maraiti si fara chef de joaca. Sper ca data viitoare sa pot onora invitatia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 13diana79 spune:

Cryss , sper si eu sa fie cu ochisori si sa ai parte de "bucuria" mult visata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Citat:
citat din mesajul lui 13diana79

Dana, daca faci lista pentru Silvian ...


atunci, declar lista deschisa
Avem pana acum, pe urmatorii maeshtrii cofetari:
1. Alexandra (Cameli)
2. Teodora (Camelia)
3. Sebi(Diana)
4. Delia (Diana
5. Vlad (Vladis)
6. Tiana (Dana)
7. Tibi ( Dana)
8. Alexia(LeeAnn)
9. Natalia (Lee Ann)
...cine mai se inscrie ????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ontica Camelia
Din pozele surprinse de Lali, se vede cat ne-am distrat, atat noi cat si kopii. cate despre "pasarica"...de averizare , nu mai aveau haz pozele daca erau regizate.


...asta e cea mai elocventa http://picasaweb.google.com/Lali.mete/Gashca#5522225792938823458

dar shtitzi voi ....nu e ceea ce vezi!!!p.s. mai era una netremurata, cu mine razand in hohote, cu capul pe spate...dar nu-mi placea pozitzia, aha ca am rugato pe Lali pe mess sa o shtearga de pe public....poate are timp paparazzo Gashtii shi pune pozele (tremurate shi ne..)pe mail-ul comun {apropos...trimite-mi shi mie mailul, parola)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Daca as sti data mi-ar fi mai usor sa spun exact-daca trec si hunii pe lista...mai exact noi nu putem in wk 16 si 17 oct daca-i in alta sambata trece-i si pe ai mei...
Plata se face in acea sambata sau se plateste avans?! Daca se plateste avans dati si un cont pls.





Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput