Iepurasi de Martie-Aprilie 2010 (58)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

denisa si pe mine ma apuca cateodata, cu nervii de la tiroida, in rest de cand ma stiu dimineata am draci:))
si eu as pleca dar nu pt ca se pierd multe ci pt ca mi-e lene sa stau singura cu copiii:)))

roxana si silvana aroa (2.04.2010) ivan leonard(2.12.2006)
"De medico, poeta y loco todos tenemos un poco"
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

Roxana - mda, pai lenea de a sta singura tot la " se pierd multe intra".
Defapt mie imi place sa vad locuri noi, cea mai frumoasa investitie mi se pare in calatorii. Pe langa asta imi place sa am pe cineva cu care sa vb in fiecare seara. Altceva e cand vb fata in fata si vezi fiecare gest, si alta e cand vb la telefon sau pe mess la cateva zile.
Cel putin pt mine asa e.

Denisa, de bebe roz Maya Rebecca (06.04.2010)
Doamne ajuta sa fim sanatoase !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

hmmm, incep sa-mi fac idei cu nervii astia si tiroida..
Sti daca are vreo legatura niste pete rosii pe gat si piept cu tiroida??

Denisa, de bebe roz Maya Rebecca (06.04.2010)
Doamne ajuta sa fim sanatoase !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

oanaiacovita doamne fereste..dar nu m-am gandit ca ai ceva cu mine,daca nu vroiam pareri nu scriam nimic... chiar iti multumesc...

acum i-am dat suc cu lingurita,nu a vrut decat cateva lingurite...am aruncat tot ce am facut (30 ml) dar asta e..ce nu imi place mie e ca murdaresc multe pentru nimic...storcator fructe,blender,ap.gatit etc...

in legatura cu dr.o las sa vina pe motiv ca imi este teama ca eu sa ma duc cu fata la policlinica,pot fi copii virusati si de asta nu zic nimic...dar eu stiam pe vremurile mele...:))) ca pediatrul venea ac.doar prima luna a bebelusului...

mai vreau sa va intreb ceva...cum faceti branzica de vaci in casa? nu mi-a iesit...

o zi buna






FILMULETE
POZE

mamica de adelina 16.04.2010 :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Buna, fete!
Sa va dau tort cand vorbiti de kg si slabit si gimnastica? Hai, ca va dau si o inghetata pe langa tort, ca sa aveti de unde alege!!
Apoi sariti coarta de 100 de ori pe fata si 100 pe spate si sigur...cadeti late.

Azi suntem mai mari cu o lunita si daca nu era SENSIBILA sa-mi aminteasca nici nu imi aduceam aminte.
Avem 5 luni!!!
Vai, sufletelul meu, ce creste el ca Fat-Frumos!
Este asa dulce si bun!
Mi-as dori sa-l pot apara toata viata si sa nu ajunga niciodata sa se opreasca din rasul si veselia de acuma. Are atata inocenta de-mi dau lacrimile si nu pot sa ma exprim suficient pentru a reda sentimentele fata de el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

KOSSIR - pentru gandul tau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabyHila spune:

Honey nu are! petele nu le ai ca te-ai zgamaiat e nervi pe la gat?

ma doare fetelor de ma calca!!! de o jumatate de ora ma doare si urechea.

Michelle dar tu chiar nu ai gura sa ii zici sa stea locului? mama ce le-as pune la punct pe cotoroantele astea instant!!

cu nervii nu mai comentez. vb ieri cu Ramy ca m-am saturat sa mi se cerea indulgenta!! am dus o sarcina, am nascut, alaptez, nu dorm, incerc sa fac pe sotia si gospodina si ma ... in ei care zic ca tot eu trebe sa fiu aia care lasa de la ea!! da nu mai vreau!! vreau sa ma inghita si pe mine cineva asa cum sunt acuma!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:

Bayyyy nu e adevarat ce am vazut la reclame. Rad de una singura de se uita Eric la mine si rade de rasul meu:
Arata astia niste duamne cu solduri mari care incearca sa intre in diverse haine si apoi spun ca trebuie sa iei vitamine, Eurovita, sa ai solduri mai puternice.



Oana, mami de minune mica, Eric Nicholas(21.02.2010)


Multumim Doamne pentru minunea data si ajuta-ne sa fim sanatosi!



Cand cineva acolo SUS te iubeste...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

Gaby asa fata asa. Auzi nu punem bani juma-juma si luam un sac de box ??.
Inebunesc cand aud da mai calma nu poti si tu sa fi ??
Ei bine, nu pot, ca daca puteam nu ma mai vaitam ca am nervi

Petele de la frecat sunt, dar parca prea repede apar. De nervi ma mananca gatul si ma scarpin. Si cand ma freaca Maya cu manutele sunt toata rosie la gat. In pozele de la botez sunt toata numai pete si pe gat , si pe spate si pe maini. Peste tot pe unde ajungea Maya

Denisa, de bebe roz Maya Rebecca (06.04.2010)
Doamne ajuta sa fim sanatoase !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kossir spune:

Citat:
citat din mesajul lui GabyHila

Honey nu are! petele nu le ai ca te-ai zgamaiat e nervi pe la gat?

ma doare fetelor de ma calca!!! de o jumatate de ora ma doare si urechea.

Michelle dar tu chiar nu ai gura sa ii zici sa stea locului? mama ce le-as pune la punct pe cotoroantele astea instant!!

cu nervii nu mai comentez. vb ieri cu Ramy ca m-am saturat sa mi se cerea indulgenta!! am dus o sarcina, am nascut, alaptez, nu dorm, incerc sa fac pe sotia si gospodina si ma ... in ei care zic ca tot eu trebe sa fiu aia care lasa de la ea!! da nu mai vreau!! vreau sa ma inghita si pe mine cineva asa cum sunt acuma!!



Mamica fericita de Veronica Joy (24.01.2010)




Uite noi suntem aici. Nu e suficient, stiu, dar e ceva

Mergi la inceput