Fluturasi de martie-aprilie 2011 (32)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

fetele eu ies in parc ca este frumos afara. este racoare dar merge.

S-a intamplat minunea mult asteptata17+


plimbare placuta

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

alina sa iti fie de bine placinta cu branza....vreau si eu... nu-i nimic ca si asa salivam dupa un langos cu branza, peste 2 ore plec in oras si imi iau eu una din doua... da ia zi...era cu branza dulce sau sarata???
lasaaaa alina nu te alinta ca sigur ne conduci detasat la kg in sensul bun, adica ai cele mai putine....

ailed si eu am zis ca rezist fara sa ma vopsesc...hm...dar dupa 3 luni...nu am mai putut...


mamica fericita de printesa si 17+ baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

eu mi-am pregatit pranzul si in juma de ora dau dumul la aragaz sa mananc la 13. o astept si pe vara'mea gravidoasa , e in saptamana 31.



mamica fericita de printesa si 17+ baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Siii uitasem ce era mai important :

La multi ani Deea!!!!




19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

yasmi as vrea eu cred ca am 62kg :)))), era cu br sarata vino sa-ti dau :P

pofta buna !



19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

alina as veni eu bine ca e cu branza sarata asa nu mai tre sa caut si placinta cu branza dulce si langos cu branza sarata :))))))))))
alina dar ai si cu 1 sapt mai mult decat mine.



mamica fericita de printesa si 17+ baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

fetelor unde sunteti toate????? yuhuuu


mamica fericita de printesa si 17+ baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

sunt la plimbare ca e soare afara eu il astept pe sot sa iesim si noi adica dupa 5,deci mai am de asteptat

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

alina da mai ai de asteptat. eu la 5 merg dupa printesa la gradi si apoi in parc pana diseara. dar acum o astept la 13 la masa pe vara'mea apoi o luam si noi din loc putin. am vazut ceva blugi cu burtica tare frumosi, model skinny si vreau sa merg sa probez. desi nu cred ca ar avea rost sa imi iau de pe acum cand incap ff bine si inca folosesc blugii de dinainte de sarcina. probabil prin noiembrie.

uite ca uitasem: la multi ani sotzului!!! frumos cadou i-ai facut de ziua lui: un baietel!!! ziua sotzului meu e duminica
deci sambata primul party de copil, duminica ziua sotzului....luni tre sa ascund cantarul din baie...


mamica fericita de printesa si 17+ baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Neatza dragele mele!

Deea, sa fiti sanatosi si tu si bebe si sa ai o sarcina usoara!

Alina.n la multi ani sotului tau!

Fetelor astazi este si ziua sotului meu asa ca nu o sa fiu prea prezenta!

Simo culoarea mea naturala e un saten, dar un saten inchis! Mie mi-l deschide foarte bine, inclusiv la nunta m-am vopsit singura, de teama sa nu imi iasa alta culoare si sa fac vreo boacana inainte de marele eveniment!

Ally ce iti mai face burtica? Sotul cum se mai simte?

Yasmi ce de sarbatoriti si la voi in familie, sa iti traiasca! Apropo, tu mai mult faci foamea, decat sa mananci!

Roxy plimbare placuta si m-a innebunit printesa ta, tare mult se mai misca. Eu nu l-am mai simtit pe bebe, cred ca e cam puturos, insa azi sunt foarte bine dispusa, nu ma mai gandesc la prostii.

Strumpy!

Madutza cand te intorci din concediu? Asteptam pozeeeeeeee.

Anaxena concediu placut si spor la cumparaturi!

tuturor!

Andreea B. cu o minune in burtica. Multumim Doamne ca esti bun cu noi si ajuta-ne sa fim sanatosi 16+

Mergi la inceput