Fluturasi de martie-aprilie 2011 (32)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi parul pare mai inchis, suvitele se vad bine dar nu stiu cum se vede in realitate. asa in poza nu arata rau. mai lasa putin, nu te fa acum imediat.
merg sa mananc. si daca tot vorbeati voi de omleta, aia imi fac, cu cartofi, cascaval si sunca.

S-a intamplat minunea mult asteptata17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

buna dimineata,
yasmi, am promis poze insa ieri n-am mai avut timp iar azi am ramas fara cablu de descarcare poze, dar il recuperez intr-o zi-doua..asa ca mai dureaza putin

si ca sa elucidez misterul, pozele din folderul "ecografii" sunt ale mele de la vlad, o sa le sterg ca sa nu mai creeze confuzii nu mai stiu cu ce ocazie le-am pus sau pt cine, parca cand se dicuta de cuci si ecografii si s-a spus ca facem un folder cu ecografii, etc, etc nu mai conteaza, scuze de confuzie anaxena si felicitari pt baietel, sa fie sanatos si un fratior perfect pt maria

cristina_phfelicitari si tie pt baietel


fetele care sunteti in CIC, voua v-a intrat luna asta indemnizatie..la mine nimic, eu am card la CEC, oare cat o mai dura ?

mami de Vlad 09.04.2009 si 16+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulina_mica spune:

yasmi sa sti ca mie imi place culoarea ta
eu diseara incerc s ma vopsesc singura, de fapt o zis sotul ca ma ajuta, mi-am luat loreal casting fara amoniac

Gravidutza fericita 17+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bulina vezi ca alea fara amoniac au niste culori.... nu iese deloc cum arata pe cutie. asa este la blond, la restul nu stiu. eu mi-am luat fara amoniac blond deschis si nici nu ziceai ca m-am vopsit, a iesit o culoare naspa...

miki hai cu burtosu'

fetelor mi-am facut o cacao cu lapte si merg sa ma intind putin cu buburuza mea mica ca iar a inceput sa misune

S-a intamplat minunea mult asteptata17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Neata fetelor!
Va multumesc pt primire.
Roxy_s sa stii ca am deja 13 sapt si 2 zile si sunt tare mandra, dar si f stresata desi e a treia oara cand trec prin asta.Sotul imi spune ca sunt paranoica..... Am facut eco dar doar 2D si nu mi-a spus ce e...
Am vazut ca vb de vopsit.Aveti grija ca din cauza hormonilor care au alte concentratii s-ar putea sa va iasa culoarea diferita... Eu sincer am renuntat sa ma vopsesc ( se mai regenereaza si parul meu ca-l vopseam de 12 ani...)
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ailed multe saptamani inainte frumoase si fara griji, pana la 40
mie mi-a iesit foarte bine cu ce ma fac acum.]

S-a intamplat minunea mult asteptata17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

fetele eu ies in parc ca este frumos afara. este racoare dar merge.

S-a intamplat minunea mult asteptata17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

eu am adormit... pana acum.....
si acum ma gandesc incotro sa o iau


mamica fericita de printesa si 17+ baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

neata , am trimis si eu buburuza la plimbare si am facut putina ordine

am papat placinta cu branza si iaurt facute de mine si prajituri

fetelor cred ca sapt asta pun cele mai multe kg pe mine pt ca nu pot sa ma abtin de la dulciuri cu atatea zile de sarbatorit, azi e ziua sotului deci sigur ma cinsteste

roxy ce frumos simti tu bb , auzi dar la ce desene te uiti tu la 8?ca in fiecare seara te aud ca mergi la desene

simona nu ai multe kg sunt sigura ca te intrec
yasmi sa-ti fie de bine papica

strumfule multu de cap nou,inteleg ca a plecat chiriasul?

ally cum mai e sotul? eu mi-am rupt cand eram mai mica mana de 2 ori 1data s-a rez doar cu ghips iar a doua oara m-a operat

anaxena spor la shopping

cine merge azi la eco??

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki1979
fetele care sunteti in CIC, voua v-a intrat luna asta indemnizatie..la mine nimic, eu am card la CEC, oare cat o mai dura ?

mami de Vlad 09.04.2009 si 16+ cu


Pai tu deobicei cand luai banii? Mie mi-au intrat la data de 16 ca atunci ii primesc in fiecare luna,eu am la BRD.

19+

Mergi la inceput