Clipe de vara - concurs de fotografii

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

essea, scrie in regulamentul de concurs.
rudy, imediat ce dam drumul la vot cei afla.

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

am citit regulamentul bineinteles, ma refeream la cate puncte sunt disponibile pt fiecare, cand incepe votarea, cand se termina, etc, asta nu scrie in regulament. dar asteptam detaliile.

Mami de fetita si de baietel

participam la "Clipe de vara"

ess-1.jpg si ess-2.jpg



Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beef72 spune:

Sunt poze minunata,dar ce am remarcat este ca sunt foarte putine comentarii fata de concursul I Love DC.Mult succes tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina_1609 spune:

cand se incepe votarea?

----------------------------------------
Marina10+ & ANA SOFIA 05.08.08
----------------------------------------

Mami Marina - Gospodina

Copil crescut din suc de morcovi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

au aparut si pozele mele! multumesc!




www.gapcastingcall.com/GapCastingCall/EntryDetail.html?id=320013" target="_blank">Un vot aici! Multumim!

Mica dansatoare

www.aboutsiluan.com/" target="_blank">Ajuta-l pe bebe Siluan sa traiasca!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaX spune:

Vin si eu si intreb, ca si Eseea: cat "credit" are fiecare pentru dat note/stele/puncte (ce s-o da)? Va rog frumos, lamuriti-ma, poate altii stati mai bine cu atentia si concentrarea, zilele astea, ca eu nu am gasit informatia!
Multumesc anticipat!

Clipele mele de vara (am poze in concurs!): www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=11" target="_blank">elx-1, elx-2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Citat:
citat din mesajul lui EllaX

Vin si eu si intreb, ca si Eseea: cat "credit" are fiecare pentru dat note/stele/puncte (ce s-o da)? Va rog frumos, lamuriti-ma, poate altii stati mai bine cu atentia si concentrarea, zilele astea, ca eu nu am gasit informatia!
Multumesc anticipat!

EllaX cu Ana (30 iunie 2006)

Clipele mele de vara (am poze in concurs!): www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=11" target="_blank">elx-1, elx-2


La celelalte concursuri erau 100 de puncte/stelute disponibile pt. fiecare in parte. Iar o poza putea fi votata de la 1 la 5 puncte. O singura data. Poate si acum e la fel.

EDIT: Deja vad ca se poate vota si e asa cum scriam mai sus, fiecare are 100 de puncte disponibile pt. a vota.

Bafta tuturor!



mamma bis - o fetita si 33s de
la mare sau pe drumuri de munte ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Votarea a inceput, succes.



**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaX spune:

Citat:
citat din mesajul lui abramburika

Citat:
citat din mesajul lui EllaX

Vin si eu si intreb, ca si Eseea: cat "credit" are fiecare pentru dat note/stele/puncte (ce s-o da)? Va rog frumos, lamuriti-ma, poate altii stati mai bine cu atentia si concentrarea, zilele astea, ca eu nu am gasit informatia!
Multumesc anticipat!

Clipele mele de vara (am poze in concurs!): www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=11" target="_blank">elx-1, elx-2


La celelalte concursuri erau 100 de puncte/stelute disponibile pt. fiecare in parte. Iar o poza putea fi votata de la 1 la 5 puncte. O singura data. Poate si acum e la fel.

EDIT: Deja vad ca se poate vota si e asa cum scriam mai sus, fiecare are 100 de puncte disponibile pt. a vota.



Multumesc!

Clipele mele de vara (am poze in concurs!): www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=11" target="_blank">elx-1, elx-2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Am si eu o intrebare: De unde stiti ca pozele trimise apartin membrului DC?

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

atentionare:
Pozele trebuie sa fie personale! Pozele care nu apartin membrului respectiv - vor fi descalificate din concurs.

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)







Mergi la inceput