gabriela vranceanu firea pandele

gabriela vranceanu firea pandele | Autor: mathilda

Link direct la acest mesaj

pe mine una m-a luat cu tremurat cand am vazut ce juca si ce-l saruta si ce bine se simtea. nu stiu altele cum sunt dar daca doamne fereste sotul meu ar muri, cred ca mi-ar trebui 10 ani sa-mi revin si apoi oi vedea . s-a casatorit la cateva luni dupa ce si-a ingropat barbatul si tatal copilului . ok. dar nu am inteles-o de ce a tinut sa faca ditamai petrecerea, sa joace si sa fie atat de joviala, sa arate poporului intreg tot circul. putea sa faca petrecerea si tot balciul la anul. elegant, discret, nu cu atata tantam. mi-aduc aminte ca s-a vb ca pe sotul ei l-a ingropat mult m devreme decat era stabilit. daca avea amanti( unii celebri- tariceanu, magureanu etc) , nu inteleg de ce naiba nu s-a despartit de sot. probabil ca moartea a fost ca o usurare pt ea. nu vreau s-o judec dar parca miroase cand ea da lectii de moralitate, spune ca petrecerea a fost discreta, ca e religioasa, ca l-a cunoscut pe pandele si la 1 luna s-a casatorit. offf.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Sotul ei era bolnav de mult timp, una e sa moara cineva iubit dupa o boala cronica si alta e sa moara subit, are alt impact asupra psihicului.
Eu nu as judeca-o in nici un fel.

***Fur is for petting**
http://www.flickr.com/photos/greecky/?saved=1

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

si nu se putea sa tremuri singurica? ai vrut sa ai aprobarea pe forum? daca te-a luat cu tremurat justificat sau nu?

ce ne freaca de grija altora

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

"Daca abatoarele ar avea pereti de sticla, am fi cu totii vegetarieni." Linda si Paul McCartney

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Deus,esti la pm?Ce ai mey,ca si pe la generale impartzeai capete in gura!

E aiurea subiectul da' na...ai nostri ca brazii!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

N-a facut niciun tamtam,tocmai invers,c-a vrut ca totul sa fie discret,au avut invitati stric familia,doar ca presa mondena a aflat si a iesit tot circul asta!
Nu conteaza ce am face noi in situatii din astea,conteaza ce simte fiecare!A fost alaturi de sotul ei timp de 4 ani,cat a fost bolnav,doctori,spitale,medicamente,acu ce sa faca?Sa se calugareasca?
Fiecare isi traieste viata fix asa cum vrea,cine suntem noi sa judecam?
Stiti voi proversul ala"gura lumii n-o astupa decat pamantul"

"La vita e bella"
www.youtube.com/watch?v=-3fbAZECphs" target="_blank">Explore Romania

www.lizidesign.com/" target="_blank">Bijuterii hand made
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marutzu spune:

fiecare suferim in felul nostru dar nu ne putem pune in pielea ei din moment ce nu ni s a intamplat si nu am trait tragedia ei. numai ea stie prin ce a trecut... si a trecut...gata. punct. acum are si ea dreptul la viata. eu o admir ca nu i pasa de gura lumii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Dana, nu esti avocatul nimanui

balaceala placuta

am plecat

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

"Daca abatoarele ar avea pereti de sticla, am fi cu totii vegetarieni." Linda si Paul McCartney

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deus

Dana, nu esti avocatul nimanui

balaceala placuta

am plecat

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

"Daca abatoarele ar avea pereti de sticla, am fi cu totii vegetarieni." Linda si Paul McCartney



Nu sunt!Asa am lasat impresia?

Da' ai fost dura rau,de asta te-am intrebat!

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theiuta spune:

Ea a motivat ca nu a vrut sa traiasca in pacat (este o persoana credincioasa), sa nu se ascunda de nimeni.

A fost foarte deschisa cu presa declarind ca s-a intimplat pur si simplu sa se indragosteasca si ca nici ea nu se gindea la asa ceva. Nici nu i-a cerut asa ceva lui Dumnezeu, in rugaciunile ei. A spus ca a trait 4 ani grei, cu sotul bolnav, spitale, medici, nesomn...apoi a cazut intr-o depresie urita, cind a fost nevoita sa abuzeze de antidepresive. Niciodata nu s-a plins si nu a facut caz de suferinta ei. Deasemenea, a mai declarat ca sotul sau i-a spus ca, daca o fi ca el sa nu mai fie, ea sa se recasatoreasca fiindca nu vrea ca baiatul lor sa fie traumatizat vazind fel de fel de barbati in casa.

Eu o admir sincer: o profesionista si o femeie de bun simt!

Casa de piatra si sa fie fericita!!!


Theiuta

Mami si Nicolas[bobocel de clasa I]

"Te iubesc asa de mult...de parca s-ar atinge doua inimi" - Nicolas, 6 ani si 4 luni


Sanatosi sa fim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muffin spune:

Nu inteleg de ce trebuie noi sa reperam onoarea lu madam Pandele :)
cu onoarea ca onoarea, dar scorpie tot ramane

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Citat:
citat din mesajul lui muffin

Nu inteleg de ce trebuie noi sa reperam onoarea lu madam Pandele :)
cu onoarea ca onoarea, dar scorpie tot ramane

Stii tu sigur ca e scorpie,o cunosti personal?

"La vita e bella"
www.youtube.com/watch?v=-3fbAZECphs" target="_blank">Explore Romania

www.lizidesign.com/" target="_blank">Bijuterii hand made
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput