Iepurasi de Martie-Aprilie 2010 (56)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

BUMBITZO - Eu n-am poze pe contul comun, ca nu stiu sa pun in principiu.

Uite aici sunt:
http://www.flickr.com/photos/14464962@N05/4992061737/



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

IOANACT - Imi pare rau pentru voi! Asta e marea belea cu gradinita. Si nici n-o duci bine, ca iar se intoarce racita. Zici ca isi va face propriul sistem de anticorpi, dar pana una alta il sensibilizezi numai. Pentru ca dupa fiecare raceala urmeaza perioada de convalescenta cand organismul e slabit, iar tu il duci la gradi si atunci iar se imbolnaveste. Si intri intr-un cerc vicios.
Bietii copii!

Aveti grija de voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

briza..am vazut pe net recipiente avent par cam scumpe...
noi avem multe biberoane de la avent si acum masor cu cel mai mic biberon avent...a fost o idee buna..:))

mersi


FILMULETE
POZE

mamica de adelina 16.04.2010 :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Mai, fete, nu stiu la numarul de la picior cum stau, dar eu cred ca m-am marit cu totul. Adica, si in talie si la solduri si la picioare...o sa ma fac o mamulea la batranete.

Dar acuma, ce va supara intr-adevar tare sunt durerile. Ma dor picioarele, ma doare spatele, ma dor mainile. Nici nu stiu cu ce sa incep cand o sa ajung la doctor sa ma plang.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:

Cristina asa e! Ba m mult ii da si Justinei , daca era m mare era altceva, dar e un bebelus care abia poate sa respire, cand e racita.

Off.. as vrea sa mergem pana la Harsova (avem de scos bani dn banca + cumparaturi) dar cu ele racite.. dar daca nu au febra si le imbrac bine (e innorat afara) , eu zic ca n-are nimic.
Imi aduc aminte cand am m fost racita , am iesit afara si ma simteam altfel respirand aerul de-afara, asa sa stam in casa sa bolim.


ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + JUSTINA (14 Aprilie 2010)

MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

mama cine m.a pus sa ma uit in albumul comun la poze...
sa vedeti cum arata bumbita
deci cu tine seamana ilinca asa frumosa ?!
frumoasa poza de la intalnire cu alina si fetitele:)

ella am vazut si pozele noi cu geo, e tare scump, i s.au facut ochii verzi asa.i?

irene si tu ai o silueta de mi.ai stricat weekendul impreuna cu bumbita :)))
diana e frumoasa, dar are cu cine seamana...imi place gimnastica de la chicco si pozele de la atlantis! ce costul frumos are diana, cel albastru de baie

miria ce.ai fata? silvana nu se balangane in bumbo dar cand nu mai vrea, se da pe spate, se impinge cu picioarele in pamant, exact ca ala din video de a reusit sa iasa, doar ca ea ar cadea nasol, asa ca tre sa stau cu ochii pe ea

freedelia da si eu am aceeasi parere, ar trebui sa ma mut in padure, si nu in orice padure, ci in una virgina :))))


roxana si silvana aroa (2.04.2010) ivan leonard(2.12.2006)
"De medico, poeta y loco todos tenemos un poco"
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

alina sanatate iustinei! stiu de la ivan cand avea muci era jale, pus ser si aspirat, iar cand cresc e si mai rau ca vomita de la muci si flegmele din gat, laptele si mai ales cel cald face mai mult rau la muci, dar nah nu avem ce face

niki imi pare rau ca a plans asa mult maria
sa va fie de bine increstinarea

roxana si silvana aroa (2.04.2010) ivan leonard(2.12.2006)
"De medico, poeta y loco todos tenemos un poco"
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

ROXANA - Ce sa am fata? Zici ca-s imbracta c-o haina grea si n-o pot da jos. Asta ca sa ma exprim plastic.


E, las ca pun eu poze cu Bumbo!

Auzi, dar de ce sa fie padurea neaparat virgina? Oi fi de moda veche si nu m-am pris eu sau ce? Adica altii sa nu se bucure de coniferele de acolo? Sau de-o ciuperca, de-o feriga?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

IOANA - Daca nici nu bate vantul si le imbraci bine fara sa transpire poti sa le scoti.
Aici e o vremea asa insorita, dar bate vantul si e destul de rece.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nibi_niki spune:

Citat:
citat din mesajul lui dayanara

niki imi pare rau ca a plans asa mult maria
sa va fie de bine increstinarea

roxana si silvana aroa (2.04.2010) ivan leonard(2.12.2006)
"De medico, poeta y loco todos tenemos un poco"
POZE


Nu a plans..a urlat..off,bine ca s-a terminat

MAMICA FERICITA DE PUI FRUMOS(11.03.2010)
http://www.flickr.com/photos/44856184@N03/
AMR....7KG

Mergi la inceput