Fluturasi de martie-aprilie 2011 (30)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Ally hai nu fi supi ca nu s-a vazut ce e bebe....am fost noi mai ghinioniste sa zic asa, ca am avut eu sarcina -12s si tu fix12...daca eram cateva zile 1-2 in plus se vedea si la noi ceva ceva acolo....
cand vii in Bucuresti nu te programezi si la o eco?


------------------------------------------------
mama de domnisorica fitzoasa (14.12.'99) in asteptarea unei (sper ) alte fitzoase 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:


Neata Deea!!
Imi pare rau ca te simti rau si ca nu te mai lasa....eu gata , am terminat cu raceala.
Asa este, la 12 sapt fix este cam devreme dar, cu siguranta in cateva sapt v.om stii cu certitudine amandoua!!!
Vin in tara pe 3 octombrie si o sa-mi fac programare la osup ca am inteles de la prietene, cunostinte, voi ca este printre cei mai buni....chiar daca ma va costa vre-o 4 mil...se merita oricat si orice pt bebe!!


Ally , 12 bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:


Iosup am vrut sa scriu dar, de somnoroasa ce sunt ...ca deee m-am trezit la 6.30 si bantui pe aici...

Ally , 12 bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

pai vezi ca nu prea gasesti liber....
mai bine ai suna de pe acum
eu am sunat din august pt 9 noiembrie ....cand am vrut sa fac eco de 12s la el nu s-a putut
daca vrei ii zici numele tau si sun eu

eu pana la el mai vreu o eco...ori la adela dinu daca gasesc ..ori tot la parviz...la asta din urma chiar am incredere in el...vorbeste mult..face eco pe indelete si fina si-a facut toate eco la el si ce i a zis asa a fost....


------------------------------------------------
mama de domnisorica fitzoasa (14.12.'99) in asteptarea unei (sper ) alte fitzoase 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Deea, as vrea dar nu stiu exact in ce perioada stau in Bucuresti....Sa vad zilele astea cum rezolv cu examenul si atunci voi stii sigur. Te anunt intre timp

Deci, este cel mai bun,nu?? Pe tine cat te-a costat ca prietena mea in luna 7 a platit 4 mil....

Ally , 12 bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna dimi


mamica fericita de printesa si 17+ baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:


dimi dimi Lavinia!!

Ally , 12 bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Neata fete.
Miki, felicitaaaari...Inainte sa citesc ce-ai scris aici am citit PM-ul, ti-am dat si eu inapoi Tu n-ai facut nici DT, nu???
Ally, da 4 mil e 385 Ron parca...deci aia e.SI da, tb sa te programezi din timp, eu m-am programat la CMU Unirea, ca nu am gasit la Fortis loc.
Yasmi, buna dimi
Dorinutza, tu ziceai de dureri si intepaturi?? Si eu am, cam frecvente in ultima vreme...Sper sa-mi prelungeasca CM-ul, altfel imi va fi f greu la sv....Am nevoie sa ma refac...

Simona, mami de baieti David si Matei si 15+
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."
"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Miki a facut ieri la el eco....
eu am morfofetala de 22s si la tel mi s-a spus ca e 430 lei dar nu stiu daca e cu cd sau fara...



si cu scoala ai pe cineva?
ti-am zis ca am eu unul bun...calm si chiar explica....te invata multe chestii...a facut fina cu el si a luat examenul dupa ce facuse cu unul care nu o invatase nimic...nici plecarea din rampa , nici intoarcerea din 3 manevre
apoi am luat si eu 3 ore si mi s-a parut un om de nota 10 dar eu tot nu conduc
e la scoala rodell


------------------------------------------------
mama de domnisorica fitzoasa (14.12.'99) in asteptarea unei (sper ) alte fitzoase 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

dorinuta felicitari pt cuculetz!!! asteptam pozicile promise!!!

ally sa nu mai fi suparata, exista si un mare dezavantaj ca sa afli asa devreme sexul bebelusului....se poate schimba.... si atunci vei fi dezamagita....


mamica fericita de printesa si 17+ baietel

Mergi la inceput