Fluturasi de martie-aprilie 2011 (26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

medeea tu la 10 sapt ai vazut ca e baietel???? uite aici un site ff f interesant, pana la 11 sapt sexul embrionului arata la fel http://www.baby2see.com/gender/external_genitals.html


mamica fericita de printesa si 15+ posibil baietel 90%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

proba....eu si pritesica mea anul trecut

Matutza ...azi nu mai am timp sa incerc album....daca nu reusec te rog pe tine..pup ca esti asa dragutza

vezi ca te-am mai intrebat ceva in cap. trecut....poate reusesti sa vb cu amica ta....
si ai grija cu petele alea....sa stii ca si mie la eco mi-a scpus ca am contractii , dar eu nu le simt deloc si dr. ala la fel mi-a zis cel putin o nospa pe zi sa iau .......stii cum se vedea ca il strange ceva pe bebe

gata va pup...ma duc sa ma imbaiez si sa imi fac putin parul cu peria ....apoi la 12.30 plec la cununie

------------------------------------------------
mama de domnisorica fitzoasa (14.12.'99) in asteptarea unei (sper ) alte fitzoase 12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

roxy ce figura esti tu cum te bucuri ca iei in greutate.....ce mi-as dori si eu asta....


mamica fericita de printesa si 15+ posibil baietel 90%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:




------------------------------------------------
mama de domnisorica fitzoasa (14.12.'99) in asteptarea unei (sper ) alte fitzoase 12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

deea distractie placuta!!!!


mamica fericita de printesa si 15+ posibil baietel 90%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

ce ciudat...de ce nu mi se vede pozica...cand dau vizualizare la mine apare....pe forum vad ca nu se mai deschide

gsta am fugit

------------------------------------------------
mama de domnisorica fitzoasa (14.12.'99) in asteptarea unei (sper ) alte fitzoase 12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bb_yasmi eu ma bucur pentru ca mi se parea ca eram prea slabanoaga. un pic acolo sa pun, nu mult.
la ce ora mergi azi? ca nu mai stiu

deea nu ai pus bine adresa ca nu putem accesa.

fetelor merg sa-mi fac sa mananc.si cred ca-mi fac si o cafeluta ca de cateva zile n-am mai baut.

S-a intamplat minunea mult asteptata15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

roxy la 18.30


mamica fericita de printesa si 15+ posibil baietel 90%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buburuzu' meu si-a inceput activitatea.... merg la o conversatie asa ca intre mama-fiu nah ca am spus-o....ca asa imi e de greu sa vb despre bb la masculin....


mamica fericita de printesa si 15+ posibil baietel 90%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

buna dimi burtici frumoase!!cum e viata astazi??? eu sunt o lenesa...avem liber si am stat in pat pana acum. astazi vrem sa mai ne plimbam prin magazine sa vedem carucioare si patuturi sa ne mai facem si noi cate o idee despre ce ne trebuie ,cati banuti....
am facut si eu pozici la burtici,dar am sa le postez ceva mai tarziu.
abia astept sa vina maine sa ne ducem la dr. vreau sa intreb unde pot face gimnastica pt gravidute si lectii pt gravidute

poop dulcetoate burticile


cea mai fericita ce asteapta cea mai frumosa si sanatosa 90% 14+

Mergi la inceput