"Gravidutze si mamici de Cluj - 165"

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

camybine ai venit prointre noi
felicitari pt carucirul roz
sarcina usoara pt perioada scurta care a mai ramas
unde vei naste???

suntem mukte mamicute aici alaturi de tine plus gravidute, nu esti in plus, esti chiar bine venita

te asteptam cu mai mute vesti despre voi



Elena , mamica lui Dragos Stefan (9mai2007) si Iulia Anamaria (16 sept2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

adriana eu stiu ca,micuta cretulina care este o adevarata domnisoara cred, e tare cuminte
poate v-ati ieist voi din ritm

bine ca ne-ai mai pove putin de voi.

daca nu ai cu cine sa o lasi adu-o la noi pe Alexia, ne vom descurca noi

nopate buna si un week placut



Elena , mamica lui Dragos Stefan (9mai2007) si Iulia Anamaria (16 sept2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

N-a scapat Sofi, azi noapte 38,9 febra si o gramada de secretii, se tot ineca cu ele, am ridicat salteluta, am aspirat cu ser, dar nu iese prea mult, desi secretiile se audDraga de ea, ma tt striga mititica. Sara e mai bine.

Ma apuca groaza, numai din acest punt de vedere cu gradi, cat va avea de tras si Sofi si ce mica este

Weekend fain tuturor!

Gabriela, mami de Sara Ioana (29.08.2007) si Ana Sofia(21.01.2010)
cum au venit pe lume printesele mele







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Gaby-offf tu scumpa ce rau imi pare pt voi...si eu de asta am zis pass gradinitei...oricum si noi vom fi la fel la anul cand David va avea 6 luni...isi face imunitate mai repede...doar ca-s asa mici...multa rabdare mami!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

noi avem azi 2 luni, iar cand mami vorbeste cu noi, tuguim buzele si dam din maini si picioruse!ce trece timpul...




Meli, mami de Timea-Larisa(08.07.2010) si David-Robert (04.07.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

sunt happy tu fetelor, am o familie frumoasa!!! E frumos cu doi copilasi!!!

sa aveti un we fain!

Meli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

La Multe lunite, David!
E adevarat, Meli, e incredibil de frumos cu 2 copilasi. Nu imi mai imaginez cum era inainte, era frumos, acum e PERFECT!
E nasol cu bolile si stiu ca va urma o perioada crunta, dar nu mai putem da inapoi cu gradi. Fie ce-o fi, mergem inainte!

Gabriela, mami de Sara Ioana (29.08.2007) si Ana Sofia(21.01.2010)
cum au venit pe lume printesele mele







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Gaby-multumim,hihi,da asa e, e din ce in ce mai frumos

poate scapati mai lejer cu bolile.ati facut ceva cura de imunizare?incearca beres plus, la noi a ajutat in recuperare tare bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaiulia spune:

Salutare tuturor, am aparut si eu

colegul de casa, de camera nu mai este, fiindca Mi nu mai vrea sa doarma singur de cateva zile si doarme tata cu el, a avut o delegatie la Viena si m-am lipit si eu de el , ca doar era rost de ceva mers la . Am dus puii la mama cu bagaje facute ca in armata si pt.copii si pt.noi si . A fost super am prins reduceri pt. inceperea scolii si le-am cumparat chestii faine la copii si cate ceva si pt. mine da mai putine ca sunt inca dupa bb si nu investesc in haine ca sper sa intru in ale mele cat mai curand... ,vorba lui Meli ,hihi.

Gabi imi pare rau pt.Sofi sper ca sunteti mai bine, si eu am o groaza ca asa va fi si la noi dupa ce incepe gradii, mai ales ca David e si tare mic si l-am alaptat si fff putin asa ca nu ma astept la imunitate prea mare . dar nici pe Mi nu pot sa il tin acasa pt ca nu are cu cine sa socializeze decat cu catelul si mi-e ca o sa se salbaticeasca fara copii .

Paula , David al meu are aproape 3 luni(in 11) si te aud ca vrei sa-l duci pe al tau la ortoped, e ceva problema sau un control de rutina , ca am mai vazut care faceau la fel...

Meli,te felicitari pt. micutul tau american(doar e nascut de ziua Americii ) si de ce cauti ecografisti buni? ai ceva probleme ? sper ca nu.Spune-mi te rog cu ce agentie mergi in Antalya.

Fetelor nu aveti cunostinte pe la agentii de turism ca cica e criza dar nu reusesc sa gasesc nicicum bilete de concediu-Antalya pt.doi adulti si un copil pe 10 nopti cu plecare din Cluj acum cand ne-am hotarat clar ca mergem

In rest suntem bine am fost la vaccin a fost ok, Mi era mai necajit ca o sa-l doala pe bb paciolul si cand l-a vazut pansat(asa a avut chef asistenta sa-i puna si o fasa) si-a adus aminte ca are o zgarietura si ia trebuit si lui fasa nu locopast(leucoplast) cu desene.

O casa frumoasa e cea cu copii si o viata frumoasa e ceea ce am acum -doi angeanti(ingerasi)-care ma fac sa fiu in fiecare clipa din viata mea si sa multumesc lui DD si Arhanghelilor pt. MIHAIL(28.09.2010) si DAVID GABRIEL (11.06.2010).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaiulia spune:

daca ma invata si pe mine cineva cum se posteaza pozele pe aci o sa va trimit si eu cate ceva ca maine intram in posesia pozelor de la botez. Merci.

Mergi la inceput