"Gravidutze si mamici de Cluj - 165"

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Anca, nu il poti duce 1 luna la o gradi particulara?

Adriana, mai poti invata?
Mai stii tu si alte lucruri sa faci bine: copii!

Paula, il poti dupe pe pitic si la dr Dudea, la cabinet privat, ii face ecografie si iti spune clar daca e ceva.

Elenuta, cu asa sot model si copii atit de frumosi si sanatosi, ar trebui sa fii f fericita... nu te mai lasa coplesita de altele.




Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Salutare!!!

Gabi foarte frumoase pozele!Eu am pus pozele acum cateva zile,cred ca ai sarit din greseala peste ele.Dar le mai pun odata
http://picasaweb.google.com/RamonelR/PetrecereaLuiSara3Anisori#

Elenuta va fi bine!Multa putere si totul va fi bine!Mai ales daca ai un sot exemplar langa tine!

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)


2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s-MTHFR C677T heterozigot, PAI1 4G/5G genotip heterozigot

In cartea vietii, un înger a scris despre nasterea copilului meu. Apoi, închizand cartea, a murmurat: "Prea frumos pentru acest pămant!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Ioana-la Dudea m-as duce si eu cu el, stii cumva unde are cabi si un numar de telefon te rog? oare la el cu cat timp inainte trebe programare?ms mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Meli, uite aici
http://www.sonodent.ro/ecografie/personal.php

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

ms mult Ioana!

fetelor, stiti careva unde vine viena caffe din piata muzeului?asta-i in apropiere de rialda,nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Meli, hai sa fiu eu azi google map pt tine
De la Rialda, o iei spre Piata Muzeului si chiar la capatu celalalt al stradutei, pe partea cu Rialda, este Viena Cafe. Acum parca sunt niste schele in fata.

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camy81 spune:

BUNA MAMICILOR
dupa cum cred ca v-ati dat seama sunt noua pe aici
Ne primiti si pe noi?
Sunt o de 35 sapt si mami de (27.01.2006)
pe aici nu mai ieste nici o ? sau nu am venit eu unde trebuie
mi-ar placea fff mult sa comunic cu voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

eu la stefan nu am facut eco la ortoped, doar asa, ochiometric. dc ii face eco nu mai trebuie sa merg ulterior la ctrl?

Paula, mamica de baieti Mihai (16 iul. 2010) si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Salutare!

Anca, . Foarte dubios cu cresa, oare de ce le ia asa mult? Si noi suntem descoperiti cu statul cu Alexia pe joia si vinerea urmatoareCat despre cand o sa inceapa gradinita...nici nu indraznesc sa ma gandesc incaNici eu nu stiu ce vom face atunci, probabil ca o va lua Adi la el dar va fi greu pentru ea sa stea 8 ore acolo...

Ioana, buna remarca. Dar de invatat sunt satulaMarketing international scrie pe mine de doua zile, zi si noapte Si nu v-am spus ca era sa am prima restanta din viata mea (adica examen picat) - la germana. Noroc ca a tras profesoara de pe unde a putut si mi-a dat 5

Meli, Alexia e in Cluj de 3 sapatamani. Avem ceva probleme cu acomodarea dar sper si ma rog incontinuu sa ii treaca...

Va las, ma intorc la ale mele, am avut un concediu de pomina cu examenele astea restante.N-o sa ma credeti, dar de-abia astept sa ma intorc la serviciu



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Adriana-probleme cu carlionta intotdeauna vesela?ce probleme?poate a si stat mult fara voi si de asta...va trece, ai sa vezi!

Ioana-multumesc mult

Mergi la inceput