Singure - cuc

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

si noi, din varii motive, care cateodata nu tin neaparat de noi, ne petrecem singuri sarbatorile si ma refer la familia extinsa. astept sa creasca piticii cu vreo 2 ani si atunci chiar va fi super.in viata mai avem doar o bunica.si noi simtim momentele de singuratate. in ziua de azi, lumea a cam uitat sa ierte.

faza cu "daca mi se intrampla ceva..." e un punct f dureros si nici nu ma pot gandi

Mara , mami de Flavi (7 dec 2005) si Andru (8 ian 2009)

Bijuteriile mele handmade din sarma crosetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALICEEEE spune:

mamagiuliei ...nu esti singura o ai pe minunea de fetita langa tine...bucurate de ea .....si eu sunt f singura si din pacate baietelul meu nu este langa mine asa cum mi-as dori si poate cum ar fi normal asa cum este fetita ta.....asta singuratate ca sa nu mai zic de suflet..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sileriki spune:

Daria stii ca poti conta pe mine , cum sa fii singura >? abia astept sa ne mai iesim sa ne jucam cu copii , emani atata caldura si bunatate , da incolo de depresie sa fii aia pt altii , si toate motivele sa fii fericita ai o dulceata de copilita , D zeu ti -a facut cadou pe EA , ai toate motivele sa te bucuri de ea , e o scumpete , uite si Gabi si restul gastii e langa tine , cand mai iesim ? la o sueta?
stii de ce te invidiezi? ca ai timp sa te gandesti la prostii te tuc dulce

Mergi la inceput