mama + sotul madalinei

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Alinta, tocmai pt. ca am auzit interviul stiu, la fel ca Mindy si celelalte pers. care au pomenit de el, ca s-a referit la o noapte furtunoasa dpdv sexual, nu am interpretat noi asa, asa s-a exprimat omul.

Ca tu nu accepti e ok, fiecare are dreptul sa faca ce vrea, daca nu crezi ca Pamantul e rotund sau ca dulapul nu e de fapt dulap , nu te forteaza nimeni sa crezi altceva.



***Fur is for petting**
http://www.flickr.com/photos/greecky/?saved=1

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

vezi,tu, xio, ca eu nu vorbeam despre lucruri spuse de altii referitoare la forma pamantului sau alte legi, pentru ca noi nu vorbim aici despre fizica sau altele.
vorbim despre faptul ca percepem diferit informatia , in cazul de fata, vorbele lui mircea. eu cand am auzit cuvantul "bucurii" nu m-am gandit la sex, tu , si altele, da.
omul ala nu s-a exprimat ce orgasme i-a adus ( aka placeri ) s-a exprimat cu termenul " bucurii".
asta ati inteles voi, eu am inteles altceva. oricum , repet, nu de forma pamantului sau a dulapului discutam noi aici.
eu nu te fortez pe tine sa crezi ce cred eu, dar poti sa accepti ca poate exista si o alta varianta. daca poti, bineinteles.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Alinta, din moment ce tu nu ai ascultat interviul nu stiu de ce incerci sa ma convingi pe mine de ce a spus ala.
Deigur ca "bucurii" poate sa defineasca multe, incepand de la excremente si terminand cu orgasm, vacanta, petrecere, inel de logodna samd.
Daoar ca in cazul acesta era vorba despre o noapte pina de pasiune sexuala.

***Fur is for petting**
http://www.flickr.com/photos/greecky/?saved=1

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

si tu de unde stii ca nu am ascultat acel interviu?



edit credeam ca e vorba de alt interviu din care xio a inteles de placerile extraordinare. acum am inteles ca ne intoarcem la acelasi interviu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Am vazut ieri Happy Hour si nu am inteles ceva. Se vorbea despre cele 3 tentative ca fiind "alarme false". Adica, ii pacalea ca a vrut sa se sinucida???




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

eu nu am acces la programul asta. despre ce a fost vorba?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

In acel interviu a spus doar "i-am oferit bucurii cum numai eu i le puteam oferi". a lasat loc la interpretari......
cred ca daca vroia sa faca referire la sex, spunea fara ezitare " am facut dragoste" mai ales ca dadea si bine ....

A aparut un testament sentimental pe care el l-a gasit ulterior . Ce parere aveti de el?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

el a spus ceea ce a oferit. ce au inteles altii, e altceva.
despre ce testament este vorba?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

eu ascult acum o melodie a madalinei , muzica scrisa de mircea, versurile scrise de roxana. stiti unde ma innec?!
cand spune ca respira din iubire...si noi ne impiedicam in sex-ul ala !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Dupa cum ziceau si unele fete, cuvantul "bucurii" din context poate fi inteles de fiecare dupa cum doreste. Nu a venit omul la televiziuni sa spuna detaliat cat si cum si-a satisfacut el sotia in noaptea cu pricina, e o aiureala sa-l acuzam si de asta. E el destul de batut de soarta, cate sageti sa i se mai arunce...Nu a avut pace sa-si planga sotia, toti l-au bombardat. Sunt sigura ca se simte si el, fara sa ii zica lumea, un pic vinovat fata de ce s-a intamplat, ca era acolo si nu a vazut ce era de vazut si nu a actionat la timp.

Ce fac ei acum chiar e un mare circ, si din toti, doar media are de castigat. Media care trece peste cadavre pentru rating.

Parintii au inceput totul, cand in primele zile de dupa inmormantare au inceput sa zica aiureli despre Petru, apoi nu trebuia sa se apere si omul? Isi arunca pisica unul la altul si nimeni nu va sti vreodata adevarul curat despre ce s-a intamplat cu Madalina (Magda) si cu sufletul ei.





Mergi la inceput