mama + sotul madalinei

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Exact. Relevant e si forumul "in unul sau..." unde nu putine sunt cuplurile cu copii mici, nici macar de gradi. Nici noi nu stim ca femei ce ne asteapta si cum sa facem fata, iar barbatii nici atat.

Mergi la inceput
Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

M-ai facut curioasa si am citit si eu putin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

pe mine nu ma mai mira de mult cum gandesc unii, ma mira alt lucru: jurnalistii au post de observatie in fata casei madalinei , de stiu caine bate la poarta sau erau in trecere pe acolo , i-au vazut pe respectivii cum asteapta si au facut si ei cateva poze si un reportaj?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

Citat:
citat din mesajul lui a_alinta

pe mine nu ma mai mira de mult cum gandesc unii, ma mira alt lucru: jurnalistii au post de observatie in fata casei madalinei , de stiu caine bate la poarta sau erau in trecere pe acolo , i-au vazut pe respectivii cum asteapta si au facut si ei cateva poze si un reportaj?



alina


poate ca pe jurnalisti ii anunta vecinii sau chiar cineva din personalul vilei. pentru bani, unii si-ar vinde si sufletul...

Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

corina, eu ma gandeam ca pe jurnalisti ii anunta vizitatorii care stau 2 ore in poarta. voi stati 2 ore sa asteptati sa va deschida cineva usa? sau sunati inainte sa vedeti daca gazda e acasa si vrea sa va vada?
asta cu vandutul sufletului pentru bani e valabila pentru toti cei carora banul este sufletul lor.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

eu acum am vazut video-ul si poate orice sa spuna ca durerea te face sa te comporti aiurea dar cum se comporta parintii ei este peste puterea mea de a intelege. nu mi-as lasa o secunda copilul sa stea in casa unor astfel de bunici. de presa care e mereu pe langa bunici si frati nu mai zic nimic.
si daca , asa cum gandesc unii, mad a fost ucisa, ca parinte nu te comporti in asa fel. ce fac parintii ei imi intareste inca o data parerea ca s-a sinucis din neputinta ei de a intelege ca a fost tot timpul "utilizata" de cei care i-au dat viata.
stiu ca suna urat dar asta e parerea mea, ca intotdeauna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

eu acum am citit si explicatia lui xio, si zau ca nu pot sa inteleg cum a ajuns sa gandeasca asa, dupa ce a facut studii de psihologie si psihiatrie .
daca nu stii despre ce este vorba nu exemplifici.
pana la urma toti ne dam cu parerea din ceea ce citim in presa, nu-i asa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Si din ce auzim.
O "tentativa" de dialog intre tatal si sotul Madalinei: http://cancantv.b1.ro/view-embed-ion_manole_catre_petru_mircea_%E2%80%9Cnu_e_magda_mai_nemernicule_e_madalina%E2%80%9D-1071.html

Mergi la inceput