Spania sau España (2)

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mireluta39 spune:

Hola,fetelor,fac un apel catre Rodyca sau Noce: v-am trimis mesaje private,imi cer scuze,dar incerc sa iau legatura cu una din voi doua.Credeti ca se poate? Multumesc,astept raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulya1505 spune:

buna seara fetele, gata suntem pe ultima suta de metri , pe 3 oct plecam in spania , madrid, sper sa rezolvam rapid cu inscrierea la scoala a fetitei ma gandesc ca in 2 /3 zile se vor face formalitatile de inscriere si va incepe scoala pitica mea, am asa multe emotii , sper sa fie totul bine si sa rezolvam cu tot ce avem nevoie si in special sa mergem la munca. va pup pe toate si poate voi reusi sa intru de la un locutoriu la internet si sa va scriu cum a decurs totu cand voi ajunge acolo. va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulya1505 spune:

Citat:
citat din mesajul lui maimutzica10

salutare,

am ajuns si noi in madrid acum 3sapt, n-am reusit sa scriu ca tare greu s-au miscat astia cu internetul (orange-ul).. am platit taxa de instalare acum 2 sapt si abia de 2 zile avem net; pfui, parca as fi fost in codru..
am reusit cu asigurarea de sanatate a fetitei, suntem in regula si respir usurata, luni ne vede si pediatra (aglomerati mai sunt medicii astia, sau poate asa am nimerit-o noi pe tanti asta)

sta careva in vallecas? ca al meu sta pana tarziu la serviciu si sunt doar eu cu maimutzica mica, mi-ar prinde bine o socializare in parc, la o cafea.



Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011)
think pink


buna sora mea lucreaza in ensanche de vallecas exact pe langa centrul comercial La Gavia , de fapt eu voi merge in locul ei la munca dupa ce se acomodeaza pitica mea cu scoala. poate reusim si ne vedem . voi mai intra pe forum si itzi voi lasa nr meu de tel de acolo si poate ne intalnim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui maimutzica10

am reusit cu asigurarea de sanatate a fetitei, suntem in regula si respir usurata, luni ne vede si pediatra (aglomerati mai sunt medicii astia, sau poate asa am nimerit-o noi pe tanti asta)


Rox, bine-ati venit!
nu stiu daca e vorba ca sunt asa aglomerati medicii sau asa fac programarile ei... eu daca vreau pentru aceeasi zi, cer programare de urgenta. daca nu, poate dura si o saptamana pana sa ne primeasca. mai nou imi fac programarea pe net... bine ca ati rezolvat cu asigurarea

iulya, s-aveti drum bun! si sa ne auzim cu bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

mireluta, am vrut sa-ti trimit acum PM dar vad ca nu iti e activat :(. nici o adresa de mail nu am gasit... am incercat pe YM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireluta39 spune:

Rodica,iti multumesc mult de tot ptr.mesaj si ti-am trimis raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

iulya, astept pm cu nr de telefon; al meu m-a corectat, cica stam in puente de vallecas, care e altceva; dar nimeresc si la centrul ala comercial (am fost o data si refac eu traseul). succes, sa reusiti cu cea mica!

rodyka, sper sa nu fie nevoie, dar e bine de stiut ca trebuie sa mentionez ca e urgenta daca vreau rapid. ms!

Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011)
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

buna seara,imi cer scuze ca dau buzna,la voi,dar vin cu o rugaminte,Mario,este un pui de om,care are nevoie de ajutorul nostru,daca puteti,daca vreti,orice ajutor cat de mic conteaza!

detalii,gasiti aici:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167347&nm=Mario-un-baietel-de-4-ani-are-nevoie-de-inimi

va multumesc si-mi cer scuze daca am deranjat!


MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karmenutza spune:

Hola, fetelor!!
Ce faceti? Nu mai povestiti nimic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kynderica spune:

buna fetelor.....nu am mai scris de mult...dar e ff slabut miscarea pe aici.....

Mergi la inceput