Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***242***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Chiar vroiam sa te intreb : nu te-ai intalnit cu Petrean , vad ca da !!

Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Ilinca, am vazut surprizele frumoase de Petrean si am vazut-o pe fiica-ta pentru intaiasi data avand un barbat la picioare...si cred ca asta e numai inceputul!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Gazo cred ca acum e perioada mama, ca si Alexandra ma striga toata ziua si se uita in ochii mei si zice ma-ma de imi vine s-o mananc , nu acelasi lucru l-as spune si noaptea cand ma trezeste de enspe mii de ori pt tziti sau cel putin asta primeste la treziri
In acelasi timp simt ca s-a atasat si mai mult si de mama, o striga seara si cand o vede dimineata e super bucuroasa, bine daca suntem amandoua tot pe mine ma alege


Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Ina, ia arunca si tu o privire sa o vezi pe seducatoarea de nora-ta ce face! Si mai zi-ne ce faci tu, si Jambo si, bineinteles, impecabilul!

Novus,nu ne rasfeti cu niste poze de la intalnirile cu Olga&co?

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Ilinca superbe pozelesi protagonistii..mai putin rautatile melecare au cam batut-o pe Sophia cea fermecatoaredata viitoare ne revansam si o pupam



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

si Laurae formidabila. Slaba, sociabila, si super draguta



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Oh, Ilinca, asta da surpriza! Sarut mina. A fost o surpriza si pentru tine sau ai copt-o cu premeditare? Tare mi-era dor de Petrean si de cei 3 nazdravani. Si de voi, of course si ma bucur ca o sa ne revedem in octombrie.


PS. Copilasii sint frumosi toti iar mamicile

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Iuhu!
Voi radeti si mie chiar mi-a fost mila de bietu' om!:)) Odihneasca-se in pace, ca iaca, a facut multe femei fericite
Am mai pus niste poze de ieri si de azi. Ia priviti de aici si sa vad care cata rabdare aveti sa descoperiti surpriza (de fapt surprizele)!!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
1 AN!
Manole forever


Gina lu' Ian
Daca pastrezi copilaria mereu cu tine, nu vei imbatrani niciodata. - Tom Stoppard
Ian are 1 an!
Ian 1 an +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Azi ma gandeam la intalneala (de-abia astept!) si am o mare dilema: oare cum o sa ne zicem una alteia? Ca voi macar aveti nick-uri frumoase, dar Anaanul asta al meu suna de parca-s vraciul vreunui trib amazonian!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:



Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Hehe, da, si-a cam luat Sophiphi niste scatoalce peste scafarlie de la ambii macho. Dar a rezistat cu stoicism:))) Ea, supusa si umila cum trebuie sa fie femeile (kidding!:))) i-a mangaiat pe capshoarele blonde. Chiar ma intreb: daca ar fi petrecut mai mult timp impreuna, ce se intampla, invatza Phiphi cafteli grele sau deveneau gemenii "zen" mangaietori?:)) (cred ca prima varianta)
Intr-un final am reusit sa-i deosebesc si-s mandra de asta:))). Andrei e super scump si ghidush. Pe Codrina/Bogdana o stiti ce suava si adolescentina e...imi pare rau ca n-am petrecut mai mult timp impreuna.

Gaza, aceeasi senzatie am si io cand o privesc pe Gazulina, am o afinitate speciala pentru ea (dar la noi ti-am zis ca a fost chiar mai ciudat, si maica-mea si sotul au avut aceeasi reactie cand i-au vazut pozele:)). Pai trebuie sa le zicem cumva daca-s in aceeasi zi..."surori de ziua"? "day sisters"? ":)))
Cand s-a nascut exact am in fisa aia de externare, dar nu pot s-o caut acum; undeva intre 19.30-20. Da' Gazulina?

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
1 AN!
Manole forever

Mergi la inceput