Dovlecei in sarbatoare *183*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Salutare!
Dar cola nu da nimeni ca eu nu beau cafea? Imi este rau de la ea de cand am ramas insarcinata cu primul nici macar 3 in 1 nu pot sa beau. La inceputul sarcinii puteam sa beau doar nes dar apoi nici nes.
Alex sa va simtiti bine la mare.
Monikus drum bun si sedere placuta. Cred ca o sa-i priasca lui Rares la aer curat.
Raluca_u, ati mai avut probleme cu urechea?
X-ggg, nu cred ca l-ai infometat, pur si simplu a avut o perioada in care nu manca bine. Asa am patit si eu mi-am pus aceasi intrebare.

mamica fericita de Matei 11.09.2009 si David 25.05.2007

Doamne ajuta pe toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui x_ggg

Citat:
citat din mesajul lui mamideandrei

buna dimineata!
Daci, merci de cafea!
Alex, distratie maxima, vreme buna de plaja, sa nu arda soarele prea tare, abia astept impresii despre Ziena pe apa si nisip ; va pup si drum bun sa aveti!
x_ggg, cum adormit Rareselul?
Ellenuta, Ioanna, Iulika

ANDREI


Nesperat de bine, Irina, multumesc de intrebare. Am dormit cu geamul deschis, era foarte racoare in camera, de mi-am tras un cearsaf pe mine. El doar in body cu maneca scurta, cum puneam cearsaful pe el, cum dadea din picioare. Asa ca l-am lasat dezvelit si a dormit parca mai bine, de vreo 2-3 ori tot l-am hranit, dar nu am simtit.

Oare e posibil ca, inconstienta cum sunt, sa imi fi infometat copilul? De vreo cateva zile bune mesele se desfasoara cu jucarele in jur, un pistol care face baloane de sapun si Rares mananca. Si mananca bine. Inainte abia ii dadeam cateva lingurite, cand incepea foiala renuntam. Acu mananca si 250 gr la legume, nu tot timpul dar au fost si cazuri asa. Acu are 3 mese de solide: fructe, legume, cereale de minim 150 de gr, plus un iaurt mic si 1 biscuite cand iesim prin parc.

Astept ziua de vineri cand il cantarim. Sper sa se vada.

--------------------------------------------
Rares-Costin : 4 oct 2009



buna dimineata

apropo de faza cu mancatul eu nu am renuntat niciodata de la primul lui semn. nu inseamna neaparat ca nu mai vrea. poate nu a inghitit tot, poate mai sta un pic... asa ca l-am lasat cateva secunde si apoi am incercat din nou. l-am mai si pacalit, recunosc ideea e ca eu nu cred ca daca intoarce capul sau nu deschide gura s-a saturat si nu mai vrea, gata! nici eu nu mananc asa fara pauza!

nu e vorba ca l-ai infometat ca banuiesc ca atunci cand a cerut dupa aceea a primit din nou de mancare



Ioana mama lui Carol Ioan Trazbātii

Am facut, probabil, ceva deosebit candva ca sa merit un fiu ca tine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Buna dimineata!
Pentru mine este extraordinar de buna, am aflat ca tripletii au fost externati duminica, cu o zi inainte de incendiu. Nu va pot explica cat de fericita sunt.
Va pup.

_
www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank"> C a r i n a' s favourite place for Nihil Sine Deo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Buna dimineata!
Pentru mine este extraordinar de buna, am aflat ca tripletii au fost externati duminica, cu o zi inainte de incendiu. Nu va pot explica cat de fericita sunt.
Va pup.

_
www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank"> C a r i n a' s favourite place for Nihil Sine Deo






Ioana mama lui Carol Ioan Trazbātii

Am facut, probabil, ceva deosebit candva ca sa merit un fiu ca tine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Ioana mai sterge ,te rog, cateva felicitate,sau punele pe randu urmator ca lateste pagina

Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Ioana mai sterge ,te rog, cateva felicitate,sau punele pe randu urmator ca lateste pagina

Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; Stefania


sa triti, m-am executat!



Ioana mama lui Carol Ioan Trazbātii

Am facut, probabil, ceva deosebit candva ca sa merit un fiu ca tine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns x_ggg spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Buna dimineata!
Pentru mine este extraordinar de buna, am aflat ca tripletii au fost externati duminica, cu o zi inainte de incendiu. Nu va pot explica cat de fericita sunt.
Va pup.

_
www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank"> C a r i n a' s favourite place for Nihil Sine Deo

Ma bucur pentru voi.
?

--------------------------------------------
Rares-Costin : 4 oct 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Buna dimineata!
Pentru mine este extraordinar de buna, am aflat ca tripletii au fost externati duminica, cu o zi inainte de incendiu. Nu va pot explica cat de fericita sunt.
Va pup.

_
www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank"> C a r i n a' s favourite place for Nihil Sine Deo


Doamne ajuta!vroiam sa te intreb daca ai vesti...
numai acolo imi e gandul, un tatic care si-a pierdut baiatul de 2300 si care era ok, a vorbit la antena 3...m-a terminat si mai tare...acolo am nascut-o si eu pe Ama....as vrea sa plec din tara asta mancand pamantul....



, de Amilici Crocodilibici
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Citat:
citat din mesajul lui x_ggg

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Buna dimineata!
Pentru mine este extraordinar de buna, am aflat ca tripletii au fost externati duminica, cu o zi inainte de incendiu. Nu va pot explica cat de fericita sunt.
Va pup.

_
www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank"> C a r i n a' s favourite place for Nihil Sine Deo

Ma bucur pentru voi.
?

--------------------------------------------
Rares-Costin : 4 oct 2009





Ioana,

_
www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank"> C a r i n a' s favourite place for Nihil Sine Deo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Uka ma bucur mult pentru tripleti si mamica lor ca sunt bine acasa.

Mergi la inceput