Licurici de ianuarie-februarie 2009 (116)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

bravo

si la asta de azi cand afli rezultatele?

Crisspy, fericita de Razvi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

Fetelor, va pup!

la multi ani cu mare intarziere lui Dark si mariilor, marinilor!

Naty, imi amintesc de problemele tale, bine ca nu mai ai grija acum. Distractie placuta in croaziera!

Bee, stii de cand vreau sa ajung la Gura Portitei? E o zona rara...

Ira, cum mai e fata?

Noi am fost l eco de 12s azi si e totul f bine conform masuratorilor. Am facut si bitest...asa, ca se obisnuieste si mi l-a recomandat dra...sincer nu l-as fi facut, in fine...astept rezultatul..
Se pare.....ca e tot baietel...dar nu e sigur. Ma tot gandesc la nume si desi sunt atatea frumoase, nu am nici unul preferat 100%. La fetita aveam :)
Importnt e ca arata tutul bine la eco deocamdata.

Bebelusi, tu ce facusi? Azi aveai si tu parca eco...

Mami de Ioana, Filip si 11+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

maine dupa ora 17

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Cristi tin pumnii si sper sa-ti revad semnatura burticoasa

Crisspy, fericita de Razvi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Daca pe 15 august a fost Adormirea Maicii Domnului, adica trecerea ei in nefiinta, eu n-am urat nimic niciunei Marii, ca nu pot spune La Multi Ani, sa traiesti cu numele si asa mai departe atunci cand e vorba de o comemorare...

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

www.desprecopii.com/cover/albumphoto/folderview.asp?bid=&folder=Selene_Bunnx" target="_blank">Daria pe coperta!

Particip la bazaruri - periodic produse noi, nu uitati sa verificati!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronica75 spune:

salut fetelor,

Bebelusi, Selene - multumesc de raspunsuri

Cristi tinem pumnii pentru maine sa fie ok;
Anuc - ma bucur ca la voi acolo e totul bine. Pentru nume mai ai timp de gandire ;

Vreau si eu bb .........sincer am din ce in ce mai putin curaj Doar daca accidental se intampla, ca altfel nu prea cred....cand rememorez toata perioada de sarcina ma ia cu frisoane ....a fost tareeeee tareee nasoala.

Insa, ma bucur pentru noile burticute de aici si va doresc la toate bb sanatosi.

Eu cu raceala sunt pe sfarsite dar se pare ca a trecut la Alice
Asta e....sper sa ii treaca repede.
pup fetele


" target="_blank">http://community.webshots.com/user/veronica75margarint Fotografii noi si vechi
http://lb2f.lilypie.com/NYCKp1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Buna ziua la toata lumea!

In sfarsit liniste si pace - Mister doarme si madamele la fel.
Multumesc mult de tot pentru urarile voastre

Am petrecut fain sambata seara - dupa un tur de forta sambata dupa-masa de gatit (salata de boeuf, oua umplute, cabanosi la cuptor cu mirodenii si nu's'cate platouri cu mezeluri si branzeturi), iar ieri ne-am relaxat cu totii in parc, ca a fost o vreme tare faina.

Azi... o iau de la capat cu toate cele. M-a amuzat rau o faza... va spusesem ca saptamana viitoare era vorba ca ma cheama astia la un interviu pentru un job de supervisor la un mare magazin de toale.No, azi m-au sunat si m-am lamurit ca 1) jobul nu e de fapt de supervisor 2) salariul dat initial e de fapt salariul dupa nu's'cati ani de experienta si 3) magazinul care se deschide in octombrie nu se stie de fapt cand se deschide din motive de intarziere de lucrari deci in concluzie interviurile se amana si se vor tine nu se stie cand... bineinteles ca in conditiile astea nu ma mai interesa oricum postul. Da' m-a amuzat rau de tot zapaceniile lor. Ca doara si pe aici dai de unii-altii ineficienti.

Cristi, eu zic ca totusi e bine si bebe e acolo si creste Tin pumnii sa vii maine cu beta si mai mare

Naty, ma bucur ca a venit "armata rosie" si te-ai linistit. Distractie faina in croaziera!

Selene, multa sanatate Dariutei, sa-i revina si apetitul!

Anuc, felicitari pentru baietel

Bee, Porumbita distractie faina in continuare in concediu!

Veronica, multa sanatate la toata lumea!!

Ira,cum se simte Lizuca? Sper ca e mai bine!

Irina, sper ca si voi sunteti mai bine si va puteti bucura de concediu (cu bunic cu tot )! La anu' ultra-clar ca ne vedem

Ledi, multi si ganduri bune!

Multa sanatate la toata lumea!!




Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)


"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Noi am fost azi la Brasov ;a control, dar bebe inca nu se stie ce e,n prima faza ne-a zis ca e fetita, dar apoi i s-a parut ca e baiat, ca si Vlad nu a vrut sa stea sa se vada, avea si cordonul intre picioare. Mi-a dat sa iau SORBIFER, pentru hemoglobina mea mica. In rest e un scumpic bebe, mi se pare asa mare....

PATRICIA, mama puiutului Vlad Mihai 05.02.2009 si samburel mic de 18 saptamani



"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Fetelor va uitati la TV????Vedeti ce s-a intamplat la Maternitatea Giulesti, aoleuuuuuuuuu, saracele mamici, sunt distruse

PATRICIA, mama puiutului Vlad Mihai 05.02.2009 si samburel mic de 18 saptamani



"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Ooooff eu citesc prin presa si vad ca e rau de tot la Giulesti!



Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)


"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput