Pestisori... pestisori... (63)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

buna fete dragi
Toata ziua am alergat...cu masina si d ;amiaza m a luat somnul asa incit acum gatesc(supa de rosii si ceva cartofi la tava ce vor
acompagnia niste snitele)
Am vizitat sit ul dnei cu ochi frumosi din Paring...bravo pt miinile de aur si rezultatul muncii lor
Daniela daneza sper sa se diminueze perioada ta nefasta
Ploiesteanca mea draga da e calda prea calda apa nu ma racoreste dar as fi bucuroasa de oaspeti
Charliuta un pupic si sper ca nu te ai suparat!
In rest nimic nou pozitiv mari probleme de toate felurile la orizont5cu nici 24 de ore inainte de a parasi RO aflu ca ....chiriasii vor pleca binenteles ca vor lasa dezastru facturi neplatite etc....ACUM in aceasta seara aflu ca la mama nu mai vine femeia care o ingrijea cit de cit_MA VOI ADRESA UNOR SOCIETATI care fac servici pers in virsta
Deci deja am venit ca ma gindesc sa plec...binenteles omu' meu nu e de acord....
Deci din pacate nu avem liniste noi unele pestisoare
da asta e!
IN rest va pup noapte buna ma duc sa dau binete cuptorului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Nicoll, pai veniti si voi la aer de munte si impusti doi iepuri, adica io si Cristina.
Carmaw, sar'na!Din noiembrie 2008 ma tin de "prostii" cum zice lumadar imi place de-o viata si am invatat foarte multe si inca invat.
Sa treceti cu bine este toate!
Dany, si tinem pumnii sa fie totul bine. Multumesc pt aprecieri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Mi-i un somn...dar cum trebuie sa trezesc fata in sfert de ceas,am zis sa va las o cafea.
Mihaela daca reusesc sa o "combin" pe soacra-mea sa facem o deplasare mai mare,cu siguranta ca va "impuscam".Vorbim la telefon oricum.
Fetelor merg sa ma pregatesc,sper sa am timp si dupa amiaza sa dau un semn,daca nu ne auzim la tel.
Sa aveti o zi buna!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Nicoll, suri draga multumesc de cafea !Drum bun si ne auzim!

Carma, imi pare rau sa aud si de necazurile tale , of Doamne parca cand vin nu se mai termina, dar iese soarele si pe strada noastra .

Va pup pe toate si mai revin .Cica duce azi la itm deciziile revocate .Hai sa o vad si pe asta .

Toate bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Am reusit performanta sa ajungem la urgente, azi
Mihai a cazut de pe scara patului supraetajat... aprox. 1,50 m... ajutat, cel mai probabil de fratiorul lui, care era sus, in patul Elenei...
M-a speriat pt. ca era f. molesit... parca il lua somnul... numai ca lor li se intampla asta f. rar... nu plageam cine stie ce... si parca era beat... mergea tare aiurea si inca putin si se lovea de pereti...
A vomat in masina... posibil sa fie de vina si stilul de condus val vartej pana la spital...
I-au facut radiografie, l-au consultat etc. Concluzia: e ok... Sper ca am scapat...




Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Of , Ely, imi inchipui ce spaima ai tras cu Mihai .Doamne ajuta sa fie bine si cred ca asa va fi .

Vad ca in ultima perioada numai incercari avem noi pestii , dar s-or termina ele.Merg la dentist si apoi la itm.. am niste emotii, sper ca se va rezolva azi ca nu mai rezist .

Va pup !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Charlie spune:

No ca am aparut si eu.

Mai da vad ca e razboi la toata lumea... :-( Parca numa zbucium..


La mine liniste : daneza, engleza, un curs bun de nutritie de la o universitate americana si ateptarea.

Va pup.


------------------------
http://alegorie.wordpress.com/ - Blog Cu Drag despre Hrana Vie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

zen zen zen
bravo ramonaki!
da ce e cu cursul asta de la americani?? Pina intr un final o sa traga toti de tine...da ce sa i faci daca esti "bucata"!
pupici si incurajari pt pestisoare
ps eu ma duc miine la un avocat un grecotei in legatura cu escrocgeria in care eu am fost pagubasa,victima etc
deci bine peste tot la mine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna seara !

se pare ca lucrurile se rezolva , azi am fost EU sa imi iau de la contabila hartiile refacute , adika corectez sa stau langa una sa le scrie , mama cat s-a mai foit .. apoi am fost la itm sa le depun , si maine sper sa iau cartea de munca .Am facut treaba lor si vreau sa va spun ca la un moment dat a sunat si asa zisul fost patron si cand i-am mai relatat odata ce nereguli a facut era asa senin ca nu el a facut ca contabila .. doamne in ce tara traim cu ce oameni .. si maine as pleka .. dar inca nu am ia .. dar sper sa plek .....am fost si pe la somaj sa vb cu doamna de akolo, si doamne cat conteaza sa fii dragut si sa lasi loc de buna ziua .. sa ma laud un pic ca sunt descurcareata asa ca toate pestoaicele .

Charlei, spor la toate si mai tb. sa fie si pestisori calmi.

Crama, bafta si tie maine la avocat !

va pup si seara buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

v-am citit rapid la ceas de noapte
azi am ajuns pe acasa putin , maine merg cu copilul la control la ochi ...

despre noi ce sa va spun rapid ... ca-s rupta de oboseala ....
luni bagam masina in service si nu stiu cum ma mai plimb ... mai ales ca sunt in concediu de luni si ne tot vajaim cate putin, daca nu plecam depate , macar prin imprejurimi sa vedem cate ceva
am fost cu prieteni pe munte , apoi pe la sa ... ma plimb cate putin sa zic si eu ca am fost pe undeva ... daca nu pot sa merg in concediu calumea
sunt nervoasa ca abonamentul de la sala nu l-am reinoit si am pierdut 13 sedinte nefacute si adunate in cateva luni mie ciuda de mor , da acuma cum sunt tot plecata nu aveam cand sa merg la sala
vienri urcam pe munte pentru o zi iar cu prieteni

ely dar doamne cum s-a intamplat ??? bine ca e bine
danezo doamne ajuta ... apare luminita da ???
nicoll si zici ca te-ntalnesti cu fetel la o cafa ???? si eu si eu ... vine toamna cu concursurile ei .... o sa vedem cu cine ma vaz

noapte buna si buna dimineata ... probabil ca cititi maine ce am scris

andanii


andanii

Mergi la inceput