ALATURI DE SILUAN! Puiuti de Randunici 2008! (440)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Essea,eu una asta fac.Sortez,fotografiez..Si ca mine,sigur,sigur mai sunt multe randunici..Venim!!

Siluan trebuie sa traiasca!!



Mamica lui Mihai si cu Maria Sa la purtator!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

RAMO,AICI: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=154832&whichpage=6

Siluan trebuie sa traiasca!!



Mamica lui Mihai si cu Maria Sa la purtator!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

essea,din pacate de copii eu nu mai am f multe hainute pentru ca le-am daruit unui copilas...ce am o sa fac si eu cum face zoze..daca merg si cele de oameni mari atunci e bine ca sigur am multe lucursoare care nu-mi mai folosesc...doamne ajuta!!!


SILUAN ARE DREPTUL LA VIATA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

Imi pare tare rau ca va loviti de birocratie. Doamne ajuta ca oamenii sa fie generosi si sa se poata face demersurile.

In alta ordine de idei astazi dimineata ma intrebam eu oare ce era in mintea Ioanei de a putut (acum vreo 2 ani) da cu masina peste caruciorul lui David?...cateva ore mai tarziu am aflat raspunsul...dupa ce l-am facut si eu p'al nostru una cu pamantul...sper totusi ca baremi pe sub masina nu am rupt nimic.

zoze, botez nestabilit, nasi nestabiliti, familionul nu stiu cand apare...dar apare. Cumnata a nascuta cu o saptamana jumate inaintea mea dar al meu bine-nteles ca e "Cel mai...". Singurul lucru la care ne intrece nepotul este puterea si durata urlatului.
Iar pentru ultima plangere am trimis mail pe randunici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui gecko

Iar pentru ultima plangere am trimis mail pe randunici.

SUNT CEL MAI FRUMOS DIN ORASUL ACESTA!!!
sunt cei mai si cei


SILUAN ARE DREPTUL LA VIATA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Citat:
citat din mesajul lui gecko
Iar pentru ultima plangere am trimis mail pe randunici.

Goood!! Nu pot sa creed!!

Le tot privesc si ma minunez cata buldozerasul ai facut,silfidutzo E minunat brotacelul!! Parca seamana putin cu P.,dar..e atat de diferit,totusi
Vad ca ati inceput si diversificarea!! Prea tare!!
Patrick e absolut demential in postura furiosului,iar poza in care i-ati surprins dormind impreuna.. Ah..si aia cu freza-creasta Sunt superbi-sa fie sanatosi!! Parca nici acum nu-mi vine sa cred ca ai doi pui!! Cand a trecut timpul?!

Sa va traiasca nepotelul urlacios!! Cat despre familion..si acum imi amintesc vizita de data trecuta,cat erai de agitata..Apoi cu plecarea..

Imi pare rau pt.carucior..dar tot ma stric de ras pe-aci

Gata,esti iertata un timp!

Siluan trebuie sa traiasca!!


Mamica lui Mihai si cu Maria Sa la purtator!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

e urasc eu pe DD, da' de data asta ma uit la emisunea lui, da Doamne sa se doneze cat mai mult ptr Siluan!!
..am vazut poze cu aer curat de la munte, clau! tare fain acolo
..eu m-am simtit cam rau in ultimele zile... cred ca de la caldura... am avut 2 episoade de nu am putut sa respir... azi imi tramurau genunchii pe strada si simteam ca ma scurg, mi-e greata de 2 zile, acum am si un discomfort la stomac, o durere usoara, sus intre coaste.. am fost la cabinet la mine si mi-a dat coana dr un Ca si un Supradyn, ca cica am pierdut minerale din cauza vremii
..macar in we sa fiu ok, sa simt si eu ceva din Mission-ul ala...
nu am facut niciun bagaj, nu am calcat nimic, asa ca fug...

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

nu e George la Diaconescu, e o emisiune..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

off, ce se intampla?? Am anuntat toti prietenii si cunoscutii sa se uite la otv si sa doneze si acum e altceva.Ma suna toti acum si ma intreaba daca nu-i o farsa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Da, dar e o emisiune despre spitalele romanesti, probabil urmeaza, George mi-a zis ca va fi la emisiunea asta. De asemenea, maine la ora 19 pe Kanal D si e posibil sa ajunga si la Antena 1 maine-poimaine. Ca duminica se intoarce la Salzburgh.

Mergi la inceput