ALATURI DE SILUAN! Puiuti de Randunici 2008! (440)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix
N-am crezut sa aflu la varsta asta cum face floarea :)))) El are un sunet domle si pentru asta, daca are auzul fin

sunt tare haiosi...Andru a inceput sa se joace ca un copil mare..pe mine ma uimeste...ia niste perne ,le pune una peste alta,se suie pe el,zice ca ,conduce tarctorul,apoi vine la mine sa cumperebezina,uei.. si ce-i mai trece prin capsor...faptul ca se preface ca ia ceva de la mine,ca-mi da ..ma topeste..sunt scumpi rauuu


SILUAN ARE DREPTUL LA VIATA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns housepocket480 spune:

Tocmai intrasem sa va anunt si eu ca diseara dupa ora 7 la OTV va fi George si se va organiza un teledon. Am inteles ca un apel costa 120.000 lei/3 euro. Diseara va rog sa transmiteti si la alte persoane rugamintea de a face acest apel umanitar.

Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

in fuga ca sunt ramasa singura cu purandeiii...pentru cei ajunsi la nivele superioare si care nu mai vor pampersul la somn (Doamne ajuta sa va ajungem si noi) exista mattress protector la Ikea...banui ca sunt si la diferitele firme cu produse de copii.
Asta o avem noi:
http://www.ikea.com/au/en/catalog/products/80169066
bine-nteles ca inca nu ne e de folos ca pampersul de la somn e principala lui olita (tot ce a tinut pana atunci varsa in pampers) dar e super husa ca protejeaza salteaua si se poate spala in masina de spalat la 60 de grade.
si fug...ca le aud strigarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Cata,trebuie sa-ti spun ca am vazut poze.Si,vai,ce rochie,ce coafura,ce fericire pe chipul tau!cat de frumoasa esti!ce pereche faceti!VA DORESC TOATA FERICIREA DIN LUME!
Am vazut si bruneta frumoasa de Clau!
Clau,voi pregati poze de la mare,dar deocamdata merge serverul ca naiba (de la canicula),si abia muncesc cu PC-ul.
Ioana,ai grija de bebitza!

mami de TEA

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nicoleta

IMPORTANT! Diseara, de la ora 20:00, George va fi in direct la emisiunea lui Dan Diaconescu, pe OTV. Se va organiza si un teledon, asa ca simtiti-va liberi sa donati!! (am vorbit acum 5 minute cu Simona)

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Doamneeee,ce bineee!!
Sigur se vor strange ceva bani buni diseara!

mami de TEA

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Fetele din Bucuresti,va rog,intrati la Umanitare,la cazul lui Siluan-sunt vreo 2 fete care vor sa doneze hainute pt Bazar,dar nu au cui le preda.Daca va puteti arunca un ochi,poate puteti da o mana de ajutor!

Siluan trebuie sa traiasca!!



Mamica lui Mihai si cu Maria Sa la purtator!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

http://bogdancurelea.wordpress.com/ ....ii multumesc bunului meu priten ca-i alaturi de noi


SILUAN ARE DREPTUL LA VIATA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

fetelor, daca vreti sa se stranga bani si de la bazar, TREBUIE sa veniti si voi cu produse ( imposibil sa nu aveti hainute, incaltaminte, jucarii de la copiii vostri, haine de adulti ramase mici, diverse, etc)la bazar si, cel mai important, sa si cumparati! altfel nu se va strange mai nimic, pt ca sunt deja multe cazuri la bazar si cumparatori si donatori destul de putini. Faceti un efort si veniti la bazar!


Mami de fetita si de baietel


Noi, 2 minuni:
www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=1" target="_blank">es1.jpg

www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=2" target="_blank">es2.jpg

Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Ca sa nu mai reiau, cititi urgent aici: http://forum.desprecopii.com/forum/post_info.asp


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui natynic

Ca sa nu mai reiau, cititi urgent aici: http://forum.desprecopii.com/forum/post_info.asp


Naty mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica


DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
"Am invatat ca este prea greu sa-ti dai seama unde sa tragi linie intre a fi amabil, a nu rani oamenii si a-ti sustine parerile"-Octavian Paler

SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA!
nu merge




SILUAN ARE DREPTUL LA VIATA!!!

Mergi la inceput