Ghiocei de martie - aprilie 2009 ***235***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Multumim Saby

Kilograme as vrea sa mai dau jos macar 5.

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

annan, ce baietel mare si titi s-a facut andrei.si are niste gropite si ochi foarte frumosi.cand ma gandesc ca s-a chinuit cu sandalele alea pe invers doctori dusi cu capul.


olga, sa ai succes cu dieta ta, desi nu cred ca-i cazul.tu esti si slaba, si inalta, si frumoasa...ce mai vrei fata draga mai mult de-atat?

anca, eu nu imi doresc sa faca maria sport deperformanta. e vremuri mai mergea, acum in timpurile astea eu una nu-mi doresc pt copilul meu sa faca sport de performanta.
ar fi prea mult pt ei.
ma refer la faptul ca in zilele noastre copiii nu prea mai au copilarie. nu mai stiu ce e aia vacanta la tara la bunici. calculator, scoala si cam atat. sedentarism cat cuprinde.
la asta se mai adauga. lectii de pian, de germana, de engleza, de nu mai stiu ce....
mie la cum arata temele copiilor din ziua de azi ca-ti ia cu orele sa le faci, mi se pare prea mult ca dupa aia sa mai plece copilul si la pregatire, si dupa aia si la vreun sport.
eu acum am ramas cam falita, dar am prietene cu situatii financiare f bune, care se plang ca uneori duc copiii la anumite cursuri doar pt ca asa da bine, ca sunt luate la intrebari la sedintele cu parintii de catre alte mamici....'' cum doar atat face? a mea face si aia si aia....bla bla''.

eu una as vrea sa faca tenis de camp si inot, dar ca si hobby, nu performanta.pt ca e multa munca.
a, daca vad ca-i disperata si-i place tare mult sa faca ceva anume si vrea ea sa faca performnata, atunci e altceva. dar eu nu vreau s-o constrang cu nimic.
ma rog sa traiasca soacra mea sa apuce cat mai multe vacante la tara.
vreau daca face ceva sa faca pt ca asta-si doreste nu pt ca face ala si ala.
si mai e si pb banilor. daca nu-s .... e bai mare.dar sper sa fie macar de-un tenis cu tati de 2 ori pe sapt.

nu stiu daca s-a inteles ce-am vrut sa zic, ca matzica mea e atarnata de titzi de cand m-am apucat de scris.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

ADRISIMO
chiar credeai ca scapi neobservata daca esti in listuta??????? te pup mult de tot, sa fii sanatoasa si iubita tare de toti cei din jur si ochisorii aia mici si albastri ca cerul sa-ti aduca numai bucurii.

Diana- mami super fericit de mutzunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
MINUNEA MEA
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

CAMI
si pe tine te pup la fel de mult si va doresc o viata superba langa ghiocica noastra mititica de luna mai

Diana- mami super fericit de mutzunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
MINUNEA MEA
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Miha si eu sunt de acord cu tine in ceea ce priveste sportul la copii.

Si eu as vrea ca David sa aiba ca hobby sportul: inot, tenis, karate, baschet etc....ce-o vrea el. O sa-i las lui posibilitatea sa aleaga sportul preferat.

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Mai avem o sarbatorita?

LA MULTI ANI Adrisimo!!! Sa ai parte numai de lucruri frumoase!!!

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saby spune:

Aiiiiii noroc cu Diana

LA MULTI ANI ADRISIMO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Citat:
citat din mesajul lui saby

Aiiiiii noroc cu Diana

LA MULTI ANI ADRISIMO

Sabina mamica fericita de Maia Andreea ( 07 apr 2009)




Si de la mine!!!

Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

georgy felicitari pentru samburel; uau, ce veste buna; cand va vad pe voi parca mai prind si eu curaj; multi pupici iuliei sa se faca bine si sa nu fie nimic in neregula

si acum veste mare: fetita surioarei a facut putza!!!!!!! ; eu sunt happy... dar restul nu prea; sunt cam dezamagiti ca tare voiau fetita; bine, cumnatelul meu e in extaz, nu-i vine sa creada, a zis ca se urca in masina si vine la bucuresti sa traga o betie cu cristi (el era disperat sa faca baiat); surioara zice ca nu e prea dezamagita... dar simt eu ca e; ea si-a dorit enorm de mult o fetita, dar sunt sigura ca o sa-i treaca toata dezamagirea cand o sa-si tina iubirea mica in brate;

Diana- mami super fericit de mutzunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
MINUNEA MEA
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Dyana cu siguranta nu o sa fie dezamagita surioara de putza baiatului Felicitari pentru bebe, sanatos sa fie

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput