Nascuti in suflet, crescuti in inima - cap.5

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Mariaamultumesc. Intr-adevar aici pe forum legam pritenii stranse, am gasit adevarate prietene, persoane care inteleg prin ce trec, care simt ca si mine.
Si eu doresc din toata inima un drum cat mai usor catre copilul mult dorit si asteptat atat mie, cat si tuturor mamicilor aspirante

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Anca Wish LA MULTI MULTI ANI cu multa sanatate si impliniri alaturi de micuta voastra.

Mariaa pt tn si puicuta voastra. Are treaba tata de acum incolo, ca e tare frumoasa mandra voastra.

Erato capul sus si cu DD inainte. Ai plecat pe drumul asta, sigur se v-a realiza acest gand, mai devreme sau mai tarziu. Rabdare, ca in curand iti vei strange puiul in brate. De unde esti "de la malul marii"?(imi poti raspunde pe PM )



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sorina Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://b2.lilypie.com/GcAYp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

LA MULTI ANI ANCA!!!!!



Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cons spune:

LA multi ani, Anca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maruta007 spune:

Am si eu un mesaj, pentru fetele cu vechime pe forum dar si pentru cele noi ca sa prinda curaj: de curand noi suntem 4 in familie, Maria a implinit 2, 4 ani- este o superba si mai avem de curand un ingeras de 3 luni-tot pe calea adoptiei. Asa ca fetelor care sunteti la inceput de drum sa fiti increzatoare caci ati ales calea care va va umple inimile si casele de bucurie. Noi ne scaldam in fericirea de a fi parinti, este si greu dar este minunat. Va pupam cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Maruta, sunteti cu adevarat o familie fericita si implinita. Cum ati reusit sa aveti inca un membru atat de mic in familia voastra?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzak spune:

Uau!Maruta007, ce veste minunata! Ne bucuram din tot sufletul pentru voi! Sa va bucurati de ei!!
Si noi avem azi o zi speciala, azi se implinesc 3 ani de cand ne-am adus puiul (pe Ema) acasa.Suntem si noi o familie fericita !
Succes tuturor fetelor noi , care se afla in asteptare !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Va multumesc frumos pentru urari

Felicitari proaspetelor mamici si un drum usor celor care sunt la inceput .

Noi suntem bine. Ne pregatim de scoala cu mari emotii (mai ales eu).
Ne dorim un al 2-lea copil, dar probabil ca vom incepe procedura anul viitor.

Pupici la copii, la mamici si viitoarelor mamici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaraAnisia spune:


Anca, ti-am admirat printesa, ai o fetita minunata, f frumoasa si fericita, e atat de draguta in poze

LA MULTI ANI cu intarziere,sa fiti sanatosi,fericiti si sa ti se implineasca frumoasa dorinta.

Maruta007, felicitari, ce familie implinita si curajoasa

Mara, mami de fluturas Irina

Cu Dumnezeu in gand

"Unde este Dumnezeu, acolo este tot binele. Unde nu este Dumnezeu, acolo toate sunt rele."
Sfantul Dimitrie al Rostovului



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

MaraAnisia-draga mea prietena multe pupicuri tie si familiei!
Abia astept sa se faca cald afara sa ne vedem!!!!!

Mergi la inceput