Nascuti in suflet, crescuti in inima - cap.5

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irina_g spune:

La multi ani tuturor celor ce poarta numele Sf Mihail si Gavril, sanatate si numai bucurii la mamici, tatici si bebici

Irina si Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_t1971 spune:

LA MULTI ANI !!!!!! TUTUROR CELOR CE POARTA NUMELE SF. MIHAIL SI GAVRIL [/size=3].......... SI PETRECERE FRUMOASA IN CONTINUARE !!!!

[size=3] GABI_99 - multa, multa bafta !!!! pentru Mariuca.
Misha - sanatate si fericire la MAXIM pentru Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

LA MULTI MULTI ANI CARMANUIA, sa fii sanatoasa, fericita si iubita, sa-ti traiasca ingerasul si sa va aduca numai bucurii.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
SoriLea - Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://b2.lilypie.com/GcAYp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmanuia spune:

multumesc mult Sorilea
Imi pare rau ca nu suntem si noi din Bucuresti sa putem sa ne intalnim, cred ca-i tare frumos la intalnirile acestea.
Pupici la toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puffy10 spune:

Dragutelor, treceti-ma si pe mine pe listuta pe prima pagina:
puffy10 (10.05.1979) - mamica de Andrei Razvan - 20.07.2009


puffy, mami fericita de Andrei Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_99 spune:

va tzuc...prin somn ... avem hotarirea definitiva shi irevocabila privind adoptabilitatea...am depus deja cererea shi documentele necesare ptr incuviintzarea adoptziei!!!! maria noastra ne ofera clipe de delectare non-stop: bodoganeshte o japoneza superba shi ne amuzam tare de tot cind, in contact cu copilashi mai marishori , pina in 10 ani, ashtia vin shi ne traduc ce spune maria.....este clar ptr noi ca ei intzeleg....dulci clipe! acu am oleaca de timp ca dupa ce ne-o calarit pe amindoi o ora jumate ca cica adoarme, acu o cazut cu tat'su in somnic dulce ...shi io am venit sa raportez la gashcuta mea ce se mai intimpla cu noi....sintem in culmea fericirii shi mereu spun ca cine ishi doreshte cu adevarat copii , DD ii aduce shi ca daca ai olecutzica de rabdare shi lashi oleaca sa curga unele treburi shi intimplari, ele duc spre bine...nu voi uita niciodata angoasele prin care treceam anu' trecut prin mai-iunie-iulie....shi cum aici mi-am gasit alinarea lipsa mea de reactzie pe aici este doar datorita energiilor pe care le punem in joc cu maria.....dar poate ca odata cu iarna, ne mai linishtim pe acasa...shi voi mai avea timp sa intru pe forum...va tzuc, va felicit pentru aniversarile frumoase pe care le-atzi parcurs in ultima perioada shi va puuuuup dulceeeeeeeeee de tooooooooooot

gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puffy10 spune:

Felicitari Gabi, sa va traiasca Mariuta. Si noi suntem tot la capitolul, invatat limbi straine , dar ne intelegem mai bine din privire si mutrite cand nu-i convine ceva.
In rest am evoluat mult in ultima perioada, deja nu ne mai impiedicam si de cazut, cadem mult mai rar... in rest, ce sa mai peste 10 zile il luam pe strumf acasa, abia astept.

puffy, mami fericita de Andrei Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

FELICITARI DRAGELOR
ma bucur tare mult pt voi Gabi_99 si Puffi_10, sa aveti inimile pline de acesta fericire vesnic, iar copilasii sa va fie cuminti si sa va faca numai bucurii


Si noi suntem bn, ne turuie gura toata ziua (doar ca razvan stie foarte putina chineza ), danseaza si face prostii intr-o veslie , dar e asa de dulceee ca ma gandesc cu groaza ca mai e putin si trebuie sa-l las sa ma intorc la munca si nu ma mai ot bucura de aceste clipe minunate.
Cand face cate o prostie si ii spun ca m-am suparat pe el, vine la mn imi ia obraji in manutele lui si-mi spune, mama pup , atunci imi vine sa mor de fericire.........

la mamici si pitici.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
SoriLea - Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://b2.lilypie.com/GcAYp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmanuia spune:

"LA MULTI ANI!" tuturor celor ce poarta numele de Andrei sau Andreea
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpluhovici spune:

La multi ani! Andrei si Andreea

va dorim un munte de sanatate, o mare de iubire si un ocean de fericire !


bineinteles ne inscriem si noi la felia de tort

Mergi la inceput