Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***234***

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Helau.

Azi am doborat si eu balaurul ceva mai repede, inainte de 22... Ma enerveaza statul asta in casa, se plictiseste, ia toate jucariile la rand si le epuizeaza repede, apoi marr marr se suie in pat, ca si cum ar vrea nani, si iar marr marr.

Felicitari vorbaretilor. Al meu a incercat azi sa zica PARTER, ca al'fel, tot japoneza rulz.

Sunt un pic data peste cap de povestea de la randunici...

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
cioburi de viata in 3
SILUAN trebuie sa traiasca!


N-ati plecat in vacanta?

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Anca, tot nu ne-ai povestit cum a fost la bulgari. Si revin si eu cu o chestie mai veche, nu stiu daca ai detaliat si am pierdut eu sau te-ai fofilat, da eu tot n-am retiunt cum era faza cu a zburat papadia.

Mami de Gazii mica si frumoasa Primul Anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.
[si Sophiphi are o inclinatie spre covrigi si paine si cica ar fi o inclinatie a zodiei Taurului.

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
1 AN!
Manole forever


subscriem.

Mami de Gazii mica si frumoasa Primul Anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui Anaan


La Cluj- prof univ Tataru Alexandru

Alexandra (03.03.09)

La el am fost si eu!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)



Eram precisa ! Ti-a placut de el ? mie da, a fost primul care a pus un diagnostic clar si profesionist din prima ! si pare asa modest !

Alexandra (03.03.09)





Mi-a placut tare mult!Si ca profesionist, si ca om...intra la categoria:ASA DA!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Kea, si eu sunt pro socializare a ghioceilor chiar daca parintii nu sunt fix pe aceeasi lungime de unda pt ca vorba fetelor, o sa mearga la gradi si isi va face prieteni cu care va trebui sa va intalniti si cu parintii din dotare !

Monnvas, nu ati plecat ? am citit si eu povestea de la randunici, cutremuratoare !

Saby, felicitari vorbaretei Maia !!parca mi-o si inchipui cum merge ea repede repede si face conversatie !!

Si Alexandra mai nou turuie toata ziua si ne tot arata chestii sau personaje din carti pt care are ea denumirile ei pe care nu le intelegem inca
Stiu si pe cine seamana


Ilinca, bine ca ai aparut te dadusem disparuta !!Pt intalneala nu iti fa griji in privinta transportului

Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

PT INTALNEALA nu uitati sa votati perioada preferata adica 24-26 sept sau 01-03 oct !!

Am mai discutat la ceva pensiuni, maine mai aprofundez, mi-a trimis si Adee ceva oferte , problema de baza o reprezinta numarul de camere, majoritatea avand maxim 10 camere
Da' gasim noi ceva fain,daca nu , mergem cu cortul !!



Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

novus

Mami de Gazii mica si frumoasa Primul Anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus
Da' gasim noi ceva fain,daca nu , mergem cu cortul !!
Alexandra (03.03.09)


Corect!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Noapte buna !!

Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Ca sa vedeti ca ma tin de cuvant am recuperat repede ce ati scris peste zi si am vazut si toate pozele

Fetelor eu am o problema care ma framanta un pic: de ieri am niste scurgeri maronii. Ce ma framanta pe mine este ca am avut astfel de scurgeri in prima luna de sarcina. Am calculat eu si totusi nu prea as avea cum sa fiu gravi, dar cine stie....Stie cineva ce altceva poate fi? Eu o sa incerc sa fac o programare la dr, dar nu cred ca ajung prea repede, caci dureaza la ginecologul meu si 2 sapt. Pana atunci o sa stau ca pe ace.

Am pus-o astazi pe soacra la treaba multa. Maine sigur pleaca

Va pup

Noapte buna

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput