Gasca de Constanta *119*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

buna dimineata miss-uri!

Am avut un we plin-plin...cu musafiri...2 randuri:nepoti si veri. Dar cel mai important am avut-o o saptamana pe Bibica acasa. Ieri a plecat iar la bunici la tzara...ii place tare mult...nici n-a cracnit la plecare..
Io m-am pricopsit cu un torticolis...merg ca lupul cu gatul intro parte....si nici o metoda(antiinflamatoare, caldura) nu si-a facut efectul....se poate spune ca-s infumurata ...asa teapana merg
Vb later...ca-s pe fuga...

<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>
NOI!
2006-2009
2004-2006

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elypetrov spune:

Bunicii sunt o problema o stiu din experienta , a venit mama sa stea cu Diana ca eu in iulie am lucrat 12/24 , lipsa personal zic ei , iar la gradi vara e dezastru total in sensul ca nu erau deloc supravegheati si nu exagerez asa ca a venit mama si trai nene pe capul lor , ii dadea sa manance , o cocolosea si uite asa a devenit un copil obraznic pot spune asa ca am preferat sa ne chinuim singur ca si pana acum , e tare greu dar nu am alta varianta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Cuscra cand ii vii de hac "cocoshelului" si faci o zama acra, ma prezant shi eu cu un castronash (gol)....

o zi buna, revin pe la pranz...ma bag la trebi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:


de urari pentyru canini deja se vad ...si copila-i mai vesela
Ely vezi ca ai PM...in coloana din stanga unde scrie "Mesaje private" ,se vede cel putin 1 mesaj(al meu-e cu rosu ...si sevede daca esti logata)


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=2" target="_blank"> Votati dod-1 si dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Dodo, ma bucur, Chamomila a fost buna?

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elypetrov spune:

Multumesc din suflet Dodo , am reusit , hai ca pana la urma baba s-a descurcat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui lulu77

Dodo, ma bucur, Chamomila a fost buna?

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"
ffffffffff buna...face minuni


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=2" target="_blank"> Votati dod-1 si dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Hihi!! Va pupacim din mers pe scari

Emaaimee, Andata bine ati revenit!
Lulu, cum stati cu eruptia?
Camelia, n-am ajuns nicaieri...familie numeroasa...inclusiv catel

Io astept toamna deja...dar mai e si august de parcurs..

Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Citat:
citat din mesajul lui dadi_t

buna dimineata miss-uri!

Am avut un we plin-plin...cu musafiri...2 randuri:nepoti si veri. Dar cel mai important am avut-o o saptamana pe Bibica acasa. Ieri a plecat iar la bunici la tzara...ii place tare mult...nici n-a cracnit la plecare..
Io m-am pricopsit cu un torticolis...merg ca lupul cu gatul intro parte....si nici o metoda(antiinflamatoare, caldura) nu si-a facut efectul....se poate spune ca-s infumurata ...asa teapana merg
Vb later...ca-s pe fuga...

<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>
NOI!
2006-2009
2004-2006

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan





naspa moment...dupa atatia musafiri, reactioneaza stressul pe unde poate...usor nu ti-a fost
Anduta ce face? ne-ai zis doar de Bibica

Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Crixia, eruptie nu mai este...de sambata nu a mai iesit nici o bubita...incep sa treaca...sper...sunt mari, f mari unele, putine(max 25) dar mari, o forma ciudata, zemoase, cu coaja in mijloc.
Vrea afara, l-am scos zilnic, izolat ,cate 30 minute, pe seara..imi este tare mila de el.

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput