SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA! Pui de Randunici (435)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

off Doamne ce vesti!
pentru Siluan !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

Ramo la multi ani cu sanatate!
sa traiesti 100 de ani fericita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Doamne-ajuta-l pe Micul nostru!!Muulta putere parintilor!! Ari,sa ne spui daca au nevoie de ceva!

Claudia,mami de Daciana,la multi ani fericiti impreuna!!

Hehee,Ralu,inseamna ca ne vedem si anul asta Ba daa,a supt si pe plaja.
Apropo de supt,nu stiu ce sa zic de n-o sa alaptez la dublu Asa de indragostit a ramas de tatze,imi baga mana sub bluza sile mangaie,trage de maieu si se lipeste cu fata de ele,le pupa,pe mine deja incep sa ma doara,sa le simt pline
Cat despre Ikea,cred ca numai asa m-as putea hrani in liniste Pentru Mall nu am o mare pasiune,insa sunt cateva magazine care imi plac tare si nici preturile nu-s asa de piperate,pe care mi-e mai usor sa le gasesc acolo..De fapt,nici nu stiu pe unde le-as mai putea gasi

Sarutmana Clau,Cata!
Catalina,ce frumos! Cred ca-i minunat atunci cand va intalniti!

Mortal Vladutu!! Ahahaa!!Si Sanziana cu bai coi-..-ul Mi-ati amintit de Teo a Lianei cu coitele eiAlea care se prind cu clame

Ioana!!

Raluca,sanatate muulta Brianei si tatalui!!

Alina,ce s-a intamplat?Suntem alaturi de tine!!

Oh,Doamne,acum am citit vestileDoamne,ajuta-l pe Micul nostru!! Off..Nu m-am gandit nicio clipa ca diagnosticul asta se va dovedi a fi corect pus! Doamne-ajuta-i!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui adriuta

RAMONEL, LA MULTI ANI!!!!!! de la noi. Sa ai sanatate iti doresc, si multe bucurii alaturi de ingerasul tau blond si scump si de familia ta.

ps. mi-o venit ieri o idee geniala...daca tot te plicti....de ce nu mai faci un copil? Trece criza...si is mari amandoi.



Asa creste mare puiul


www.our365.com/NewbornPortraits/BabyDetail.aspx?birthid=f671635f-2b23-4e26-8953-e81fefa35501&babyid=f6181213-113f-4e32-89b5-e0b65b1e006a" target="_blank"> Paginuta mea!
nu ma vaiet de plictiseala..nu ,nu zic -pas sau cand o vrea DD...nu ma simit pregatita pt bb2..zicea tuchi intr-o zi ca atunci cand era acasa se saturase de schimbat pampersi ,iate masa pun-te masa..etc...cam asta simt si eu..ma bucur de Andrei ,de sot dar faptul ca imi lipseste activitatea profesionala imi ingreuneaza traiul...dar asa cum am zis nu ma mai vaiet...pe semne ca cel mai important in viata unul om w SANATATEA...uite si la Siluan,la familia simonei...restul se rezolva dar cand e vorba de sanatate tare e greu..off...

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

fetelor....am mai primit un mesaj de la simo: "am vb si plecam de aici la clinica din innsbruck, sa vedem daca ne accepta pt transplant. acolo ne vor face si compatibilitatea-speram. vineri vine rez. biopsiei. dr de aici au zis ca este foarte grav si daca nu are sanse de reusita nu vor vrea sa accepte sa ii faca transplantul. suntem pur si simplu la pamant. nu pot accepta asa ceva. ce sa fac? sa astept sa moara? de ce mi se intampla mie asta??? de ce??? "

am vb cu mama unui baietel operat acum 5 ani in belgia. mi-a dat o gramada de info, a zis clar NU IN ROMANIA!!! ei au reusit. baietelul are 5 ani de la operatie si e fff bine acum. insa trebuie musai gasit donator! si aici e delicat....testele eliminatorii sunt de grup sanguin, rh, greutatea donatorului, viremia, echografie la ficat....a zis ca oricum dureaza in jur de 2 luni de la demarare pana la transplant, timp in care se tot testeaza.
am vb apoi cu george la telefon, i-am dat datele de contact ale mamicii respective, care a zis ca ii ajuta cu info oricand.

nu mai stiu ce sa zic....nu mai stiu....sunt bulversata!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

oooofff, Doamne-Doamne, ce vesti... imi pare tare rau, ma gandesc la Simo si ma rog la Doamne-Doamne sa-l ajute pe Siluan sa se faca bine... nu mai am cuvinte...


Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

..cu intarziere, le urez LA MULTI ANI FERICITI IRINEI, ROXANEI SI RAMONEI!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:


fara cuvinte

am inceput sa gandesc din nou... am luat la rand prietenii, cunostintele preoti si vorbesc cu toti sa faca slujba pentru bb si parinti duminica. altceva... ma doare capul, sufletul... ca nu poti face nimic pentru ei.
vai de sufletul lor de parinti!

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns remaliss spune:

Nu-mi vine sa cred!!!
Fa Doamne o minune pentru Micul Simonei!! E atat de mic, atat de dorit si iubit; pune mana Ta vindecatoate peste trupusorul lui!!Da-i Doamne o sansa la viata, o sansa la o copilarie fericita, da-i ocazia sa le arate parintilor cat ii iubeste si cat Te iubeste pentru ceea ce ai facut pentru el! Fa sa mai simta mult timp de acum incolo dragostea parintilor si sa se bucure de tot ceea ce ai pregatit pentru el de acum incolo!! Stiu ca Dumnezeu ne aude si cred ca se va intampla o minune!!


Ramo !! Sa fii mereu fericita si o mama implinita!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

DOamne'ajuta!
Eu tot spun ca e bine acolo...macar sunt ceva sperante sa se faca ceva. Acum cu compatibilitatea de la parinti donatori e mai usor si se da tratament anti-reject.

Haideti fetelor sa gandim pozitiv pt. ei. Sa zicem ca vor gasi solutia , nu sa speram ca vor gasi!



Mergi la inceput