Fluturasi de martie-aprilie 2011 (7)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Roxy, multumim

Inca de dinainte de a ramane eu gravida noi tot vorbeam de bebe si eu ii tot spuneam lui ca vreau o fetita cu par blond, carliontat ca al lui si cu ochi albastri .. El are 2 nepotele si eu 3, si toate sunt cu ochii albastri sau verzi si carlionti, mai multi sau mai putini... si tot fata cred ca o sa avem si noi, ca la mine in familie numai fete sunt, eu mai am 3 surori si cum am mai spus 3 nepotele si el are 2 nepotele de la fratele lui. Dar daca o fi si baiat nu ma supar, sanatos sa fie, ca frumusel sigur o sa fie

El spune la fel, dar el vrea ca fetita noastra sa aiba trasaturile fetei mele ...si ochi si par...pfff.... nu prea imi convina asta, eu vreau sa semene cu el



Very Happy Mum To Be 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Anaxena,de ce tin si eu minte ca ai castigat concursul cu mirii, ca doar am participat si eu la el si am iesit pe 3 parca. Nici asta nu mai stiu.
Parca a fost in 1900 toamna.
Daca nu l-ai castigat tu, inseamna ca Devylla de la mine de la odisee l-a castigat, japoneza, iar tu pe 2 si eu pe 3? Huh? greu cu memoria nene.

Strumphitzo, distractie placuta!


Mamica fluturasului Andrei si 10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Hai ca am gasit. Asa este.

http://forum.desprecopii.com/forum/pop_photo_rating.asp?mode=clasament&albumid=4


Mamica fluturasului Andrei si 10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Fetelor eu nu pot intra pe picassa. Va rog din suflet sa imi mai trimiteti un PM cu userul si parola, ca nu imi explic de ce nu merge. Spune ca una dintre ele este incorecta. Cu ce gresesc , ca si eu am cont si stiu cum se intra.

Andreea B. cu o minune in burtica. Multumim Doamne ca esti bun cu noi si ajuta-ne sa fim sanatosi 8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Happiness_4_us

Hai ca am gasit. Asa este.

http://forum.desprecopii.com/forum/pop_photo_rating.asp?mode=clasament&albumid=4


Mamica fluturasului Andrei si 10+


Poze cu tine cand ne pui sa te mai vedem, ca eu te stiam de mult, te-am admirat in toate pozele de la nunta acum vreo 3 ani. Am si eu o nepotica de 3 anisori ca si fluturasul Andrei, numai ca sora-mea e la odiseea de iulie august 2007 In contul comun de picasa am 2 sau 3 poze cu nepotica mea. Sper ca te simti mai bine si nu mai ai asa multe greturi Si pentru Andrei

Very Happy Mum To Be 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Gata sunt de party, moatzata sunt, parfumata sunt, machiata sunt, aranjata sunt ...ehh ce mai...ma vede soatza, nu ma mai recunoaste... cred ca trece pe langa mine in seara asta si nu ma recunoaste Glumesc, el dintr-un milion ma recunoaste si vine si imi sare in brate, i-am mai spus eu lui, in cateva luni nu o sa mai poata sa imi sara in brate din cauza burticii

Am plecat fetelor, va pup si o seara buna... see you laters!

Very Happy Mum To Be 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

mandreeac ai PM.


S-a intamplat minunea mult asteptata9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

ce miresici frumoase ati fost!!!

cea mai fericita ce asteapta cel mai frumos si sanatos 8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Happiness for us, foarte misto pozicile cu voi mirese. Stiam concursul, dar nu am urmarit pana la final. Ei, iata ca acum il stiu.
Catank, wow ce inalta esti!Bravo pt perseverenta si munca. E mare lucru
Strumphita, am inteles acum. EI, bine ca v-ati gasit. Pareti suflete pereche. COpilasii se orienteaza intotdeauna si iau ce-i mai frumos de la fiecare parinte. SI eu tot cu okii albastri il vreau si pe al treilea ...desi oricum ar fi sa fie sanatos...si mi-e suficient, mi-e destul asa...
M-am vopsit, acum merg sa ma spal pe cap...in niste greturi...

Simona, mami de baieti David si Matei si 7+
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."
"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Mie in continuare mi-e groaznic de rau, iar aici nu ma baga nimeni in seama decat dupa ce sarcina trece de 12 sapt ca atunci se considera safe. Asa ca la 13 sapt si 1 zi am programare la ecograf ptr triplu test & co.
Sper sa nu am sarcina toxica si sa miste mai repede bb ca nu mai suport.

Strumfito, si eu urmaream si inca urmaresc odiseea de iul-aug 2007 ca am multe fete dragi mie acolo. Luna1, mychidutza, nikole si altele.
Sa-ti traiasca nepotica si sa fie sanatoasa !

Va ma bag in pat ca tocmai ce am mai dat un rand la boboci.


Mamica fluturasului Andrei si 10+

Mergi la inceput