Fluturasi de martie-aprilie 2011 (7)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

simona ce pozici frumoase, esti foarte dragutica.si ce bebei frumosi acolo. presupun ca aceea este sora ta ca prea bine semanati.
unde sunt pozici cu strumphitza?



S-a intamplat minunea mult asteptata9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

simona ce pozici frumoase, esti foarte dragutica.si ce bebei frumosi acolo. presupun ca aceea este sora ta ca prea bine semanati.
unde sunt pozici cu strumphitza?



S-a intamplat minunea mult asteptata9+


Ia trage acum un oki in picasa si o sa ma vezi

Very Happy Mum To Be 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Roxy, merci si eu te-am admirat pe tine...si ai un corp de invidiat...Da sunt cu sora mea geamana. Doar 2 dintre copilasii de prin poze sunt ai mei.
Strumphitza a pus acum citeva zile link cu poze prin M Brit...

Simona, mami de baieti David si Matei si 7+
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."
"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Simona esti o scumpa si o finutaaaa la fel si sora ta...ca doar sunteti gemene, right ? Aveti niste copilasi la fel de frumusei ca mamicile lor ....

Eu bag sub nas, adica mananc iar , ma indop, ca ma gandesc ca poate la party nu o sa am ce manca
Trebuie sa ma grabesc, ca mai am si de pus parul pe moatze si machiat si aranjat si la 5 jumate tre sa fiu in centru sa il astept pe sot sa iasa de la munca sa mergem la party

Very Happy Mum To Be 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Strumphita, merci ce va invidiez ca va plimbati atita...SI eu ma indop toata ziua cind stau acasa...Fugi si pregateste-te ca mai e putin totusi pt par pe moate.SI s apetreceti frumos acolo! Ati emigrat de mult? Va e bine acolo??? Intrebare retorica banuiesc. Oricum, cred ca e cu totul alta viata.

Simona, mami de baieti David si Matei si 7+
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."
"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonacip

Strumphita, merci ce va invidiez ca va plimbati atita...SI eu ma indop toata ziua cind stau acasa...Fugi si pregateste-te ca mai e putin totusi pt par pe moate.SI s apetreceti frumos acolo! Ati emigrat de mult? Va e bine acolo??? Intrebare retorica banuiesc. Oricum, cred ca e cu totul alta viata.

Simona, mami de baieti David si Matei si 7+
"Cele ce sunt cu neputinta la oameni sunt cu putinta la Dumnezeu."
"Tine mintea ta in iad si nu deznadajdui"


Sa iti raspund repede ca tocmai ce mi-am pus parul pe moatze si acum sa se usuce , alerg pe scari ca nebuna, parter.. etaj 1..etaj 2...care pe unde le am imprastiate ca nici eu nu mai stiu, casa noua si plus ca neuronii imi joaca feste

Nu e foarte tarziu aici, e cu 2 ore in urma ora aici in Uk fata de romania, deci aici acum e 15.20 dar trebuie sa ma duc sa ma machiez putin , sa ma imbrac si sa plec in oras, fac cam 30-40 min cu metroul, depinde acum ...fdar in general la fiecare 2 min vine cate un metrou, nu stai mult sa astepti in statie si plus ca la ore de varf sunt si mai dese. Eu ca sa ajung la sot la munca trebuie sa schimb 3 linii...as putea numai cu 2 si sa merg o statie pe jos sa nu ma mai urc in al -3 lea dar sa vedem daca nu sunt in intarziere de timp.

Sotul meu nu este roman, este pure british , are si oleak de scotish in el,mancal-ar mama de mumos, ca doar e al meu nu ?

Multumesc de urari, noi mereu ne petrecem frumos...mi-e ciuda ca de cand am aflat ca-s gravi nu mai pot sa ma delectez si eu cu juma de pahar de sampanie, de aia buna , yumm yummmmmm



Very Happy Mum To Be 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Dragele mele, ... va multumesc pentru aprecieri, insa nici voi nu sunteti mai prejos. Mama, mama ce mamici!!!Vai de tatii vostrii.
Curind voi mai atasa si eu ceva foto, trec printr-o perioada mai agitata din cauza activitatii de la serviciu zi de zi, dar acus intru in vacanta si ma voi linisti.

M-ati intrebat ce inaltime am, nu am decit 1,78, si DA sunt "atleta" am reprezentat cindva la campionatele mondiale si nu numai.
M-ati provocat ...stiu ca lauda de sine nu miroase a bine(era o vb)
Ideea este ca sunt o persoana la fel de activa, iubesc SANATATEA, drept pentru care iubesc MISCAREA. Este ceea ce stiu sa fac cel mai bine, printre celelalte activitati ...

Legat de burtica mea, la fel ca pina acum nu am nici un simptom, sunt ok, ...deocamdata. Voi reveni cind am vesti, pina una alta savurez postarile voastre cind am timp liber.
Va urez toate cele bune tuturor!


Nu exista "NU MAI POT", cand spui ca "nu mai poti",... POTI de trei ori mai mult!" 4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

strumphitza dar jumate de pahar de sampanie ai voie. nici chiar asa, sa nu mai gusti nimic.
ia sa ma uit si la pozicile tale.

S-a intamplat minunea mult asteptata9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

strumphitza foarteee frumoasi sunteti ...si ce peisaje frumoase.


S-a intamplat minunea mult asteptata9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

catank

S-a intamplat minunea mult asteptata9+

Mergi la inceput