Bobocei de sept-oct 2008 (302)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Multumesc mult pt raspunsuri.
Claudia asa arata si ale lui ca niste cosuri dar sunt mult unul langa altul si destul de rosii....
Parca azi sunt mai bine putin sa mai vad.L-am lasat fara pampers si l-am dat cu crema sa vedem daca e mai bine.Si eu sper ca scaderea temperaturii sa il ajute.
Alexa multumesc.O sa cumpar si eu crema de la DM si asa am drum pe acolo sapt asta pt alte cumparaturi.
Cristina ce fericita esti in dimineata asta.Vreun motiv special?
Nerantula felicitari pt Gruia.Ce cuvinte mai spune?


Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

LA MULTI ANI ANDREA!!! Multa sanatate si tot ce iti doresti!!!

LA MULTI ANI CRISTINA!!!Multa sanatate si implinirea tuturor dorintelor!

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Neata si multam de cafea si capitol nou Oana

La multi ani Andreea !!!!! Sa fii iubita si fericita !!! O zi minunata alaturi de cei dragi !!!

La multi ani Cristina !!!!!! Iti doresc tot binele din lume !!!!!! Sa ai o zi excelenta alaturi de familie !!!! LMA !!!

Dya la noi iritatia a trecut numai cu Nidoflor. In 2-3 zile a disparut .Restul cremelor au fost apa in ploaie

Cristina felicitari pentru olita !!!!!!!!!!

Nerantula

Ada cum sunteti ????

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Xor spune:

pupici si de la noi
Cu timpul si cititul sunt varza, dar nu v-am uitat...am intrat macar sa va salut si sa va transmit o floricica si un pupic virtual! O saptamana cat mai buna!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Am invatat sa papam singurel :)



Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

neata!

Andreea_and! Multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi!

Cristineescu! Sa fii sanatoasa si iubita, sa ai parte de o zi si o viata minunate!

oana, multumim de cap nou!

babytza, sanatate multa tuturor!
si felicitari soricelului, e baiat mare! si ce frumos se sterge la gurita!


matilda, cum mai sunteti azi?

dya, recomand asa, in ordine: apa termala de la Avene, apoi Sudocrem (desi asta eu il folosesc ptr iritatii mai severe, nu ptr bubitele de la transpiratie), sau crema ptr iritatii de la SEBAMED.
sanatate!

alexa, xor

baby_boy, felicitari lui Radu pentru progrese!

Ceata lui pitigoi: Luminita, Edi si Robi - 26.09.2008

"Exista pe lume bucurie mai mare ca un copil: DOI copii!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Xor

pupici si de la noi
Cu timpul si cititul sunt varza, dar nu v-am uitat...am intrat macar sa va salut si sa va transmit o floricica si un pupic virtual! O saptamana cat mai buna!!




Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Babytza ce dulce e soricelul!!!
Xor ne era dor de voi!!Ce mai faceti?
Lumi e o iritatie mai severa din pacate.Sunt ca si bubitele de transpiratie insa mult mai rosii si multe multe una langa alta pe unele zone sunt asa de multe incat s-au unit si e o pata mare si rosie!!Continui cu Sudocrem de 3 ori pe zi daca nu merge azi cumpar pimafucort si incerc si cu aia.

In alta ordine de idei stiu ca s-a mai discutat dar eu acum sunt in faza de a alege si a cumpara pt mare lotiune de protectie solara.
Ce ati folosit si cu ce factor de protectie.E obligatoriu 50+?

Eu anu trecut am folosit crema de la Babylove si parca as vrea anu asta altceva care sa se intinda mai usor...

Pt voi ce produse de plaja luati??

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ClaudiaH spune:

Babytza, bravo! Se descurca tare bine! Lucia nu reuseste sa manance bine daca sta pe scaun normal. In schimb si ea bea apa dupa lapte.
Dyanira, daca vezi ca in cateva zile nu cedeaza de la creme normale pentru poponet, eu zic sa vezi si un medic. E posibil sa nu fie doar o iritatie ci sa fi facut o ciuperca de scutec. Eu am patit la Stefan asa ceva tot vara si am primit o crema speciala cu antimicotic.

Mergi la inceput