FIV 277

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns indra03 spune:

Broscuta am raspuns mesajului prin PM!
Angieangie, fii cuminte si rabdatoare!
Viss este un vis pe care unele dintre noi inca il avem, iar pentru tine este o realitate si anume aceea ca esti o mamica in devenire si care trebuie sa faca tot ce depinde de ea ca sa aiba puiuti sanatosi ! FELICITARI!!!!!
Tu, Adhnana ma bucur mult ca deja actionezi in sensul celor scrise mai sus ! BRAVO!
VA SALUT PE TOATE CELELALTE FETE CARE NU AU FOST MENTIONATE SI VA DORESC FERICIREA DE A FI MAMICI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Fetelor, mai am 7 fiole Pregnyl 5000 (Proluton) din Germania. Cine are nevoie PM.
Pup

Aly-"2010 va fi un an norocos... pentru noi 2"


MTHFR-Mutatia A1298C genotip heterozigot, Proteina S la limita superioara, nici o sarcina, 7 FIV+inca 2 ET

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Sheri saru'mana
Viss felicitari si sarcina la termen i-ti doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

broscuta- parca tu ma intrebai: eu am avut la sarcina din iarna obtinuta prin IA,sangerare vaginala data de un hematom, apoi oprire in evolutie,in ziua de eco parca s-ar fi vazut si o mica dezlipire de placenta.aceste tulburari apar de obicei intr-o tulburare de coagulare ce poate fi data de trombofilie. dar mi-am facut toate testele si au iesit brici, le-a vazut si dr. dar nu a stiut ce sa-mi mai dea..asa ca mi-a dat aspenter.o fi bine, o fi rau..eu stiu ca dc am avut sangerare, reactia adversa a aspenterului care e anticoagulant e sangerarea, ar fi chiar contraindicat..dar. m-am lasat pe mana dr...am zis ca poate o sti ea ceva..ea e sefa, eu sunt pacienta ei, chiar dc la randul meu sunt dr. peste altii( eu fiind medic rezident hematolog..pana acum a fost bine.procedura a fost o reusita, dc se va opri in evolutie, sau va apare altceva nu putem controla..medicina si organismul uman sunt de cele mai multe ori un mister..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Catalina2307 un sincer si calduros "La multi ani"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

indrao3 incerc sa fiu si cumnite si rabdatoare..abia astept echografiileabia astept sa-l vad pe bb mare...dar am rabdare...ceea ce iti doresc si tie...sa dea Dumnezeu





Angie+12


"http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anais74 spune:

Catalina, LA MULTI ANI FERICITI cu multa sanatate, bucurii si impliniri!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

ioana, anais - pup tare



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

catalina2307 La multi ani! Sa fii sanatoasa, fericita si toate dorintele tale sa se implineasca!

Adhnana lui Alexandru-Bogdan (8.10.2007) si 14 fix cu &

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Multumesc mult Adhnana .



Mergi la inceput