Iepurasi de Martie-Aprilie 2010 (28)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

La multi ani Carmen! Sa-ti fie viata cununa de bucurie!

Mami de doua minuni: Luca si Mara

Pulbere de stele a scurs clepsidra timpului, dand fericirii mele aripi de visare...



I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

....a, mi-am amintit!

ONITZO - Un gand bun si sunt sufleteste si virtual langa tine!

Mai e un pic si incepe postul Sf. Marii, iar eu le am si pe bunica de m-a crescut si pe mama sotului Marii, asa ca, mi-e gandul mai mult la ele, decat la mine si la Dami care suntem, deasemenea Mariute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Nu, fata, ELLANIKO! Cum sa arunc bunatate de camasa pe criza asta! Dar uite cum imi venisi cu inspiratia! Arunc cu bilele in cine imi iese in cale in momentul ala. Dupa care, fug sa-mi recuperez bunatate de ghiulele, ca si alea m-au costa bani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_s spune:



La multi si frumosi ani, Carmen!!!
Sa fii sanatoasa si sa ai o viata frumoasa si linistita alturi de cei dragi tie!!!


alina2 cand o sa fie mai marisoara asteropi, pune si tu o prietena buna de-a ta sa-i faca cadou un catelus tati nu o sa aiba nimic de comentat, doar e cadoul printesei

ami sa va fie de bine increstinarea, asteptam poze cu micuta plangacioasa

denisa imi place cum scrii despre animalute, chiar si salbatice, sunt si ele suflete mie nu-mi plac serpii, broastele si soarecii sunt oroarea vietii mele, dar nu as putea sa le omor ... pt ca ca mor de frica lor

ella si lungan si grasan dl geo, hmmm, zi repede ce pui in lapte

linda ma bucur sa aud vesti despre voi

miria si eu cred ca o sa imi dau palme, ca azi la pranz m-am prostituat alimentar rau de tot dovlecel pane cu mujdei de usturoi, si ca sa fiu sigura ca se aseaza fix pe fu.d, am pus si smanana in mujdei, na

oana uite o imbratisare de la noi



POZE

Mami de minune mica Ianis Stefan (19.01.2010)

Suntem cei mai fericiti parinti din Univers !!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyangel spune:

Am venit si noi acasa, nu de alta, dar a venit ploicica..in fiecre zi ploua!

In materie de papa la bebei, azi i-am facut putin suc de para, si vreau sa zic ca inghitea si imi tragea mana cu linguritata de mama, mama Nu a ratat nici un strop din suculetz...si din nou a plans cand s-a terminat


Lindal, ma bucur ca ai reusit sa iti faci timp si pt tine.Prima perioada dificila a trecut!

La multi ani , draga noastra carmen! Sa fii iubita si fericit alaturi de cei dragi.

Maine mergem la BCG ...mi-e o roaza de numa!

Anca
mami de Codrin
de Lucas

Botez Codrin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

kossir la multi ani, sanatate multa si fericire iti doresc!

miria daca vrei sa le bagi poti, taie.le felii :)))

gaby mi.a venit o idee, daca vrei sa iei scoica cu tine in avion si caruciorul normal, bagi scoica bine impachetata la bagaje de mana, asta daca nu ai multe, si ti.o ia ca piesa de hala, in cutii speciale pt lucruri fragile

eu ma gandeam sa iau scoica dar m.am razgandit..iau doar loola lui ivan ca nu imi distrug eu stokke pe hartoapele alea

roxana si silvana aroa (2.04.2010) ivan leonard(2.12.2006)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

linda ai un bebelus tare dragalas seamana cu tine

andra hai ca ai fost tare cu prostituarea alimentara :))))
eu ce sa mai zic...tocmai bag o pizaa

roxana si silvana aroa (2.04.2010) ivan leonard(2.12.2006)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyangel spune:

Fetele, iar am mancat litere..dar zau ca nu de foame!

Anca
mami de Codrin
de Lucas

Botez Codrin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Oana
Ella bine facut e Geo!

Mami de doua minuni: Luca si Mara

Pulbere de stele a scurs clepsidra timpului, dand fericirii mele aripi de visare...



I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brumari spune:

Buna ziua,

Am si eu o rugaminte./imi spuneti si mie cum se numea mai exact colaceii aceia pentru bebelusi pentru inot. Am vazut filmuletele si pozele dar nu mai gasesc paginile unde scriati si de unde il cumparati pentru ca eu nu gasesc pe nicaieri.

Multumesc

Mergi la inceput