Cele mai emotionante filme de dragoste

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mistral spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marox



Filme recente: "Before sunset" si "Before sunrise". Le iubesc


Marox, mama lui Alex (n. 14.06.03) si a Juliei (n. 29.03.05)



Doua filme superbe,le-am "trait" pur si simplu.





Mami de Bia si Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


un film pe care nu l-am uitat niciodata, vazut in anii de studentie:

http://www.cinemagia.ro/filme/roman-holiday-vacanta-la-roma-6790/



http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui pitilache

Aura filmul tau se cheama www.imdb.com/media/rm1383046912/tt0158051" target="_blank">Only Love.

Bijoux by Mitziad


Are cineva o subtitrare(in RO) pentru acest film? Am cautat pe net si n-am gasit...
Va rog!

Aradencele alaturi de maria_rubi

Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ML spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marox

Acum citiva ani am avut o surpriza foarte placuta, un film de televiziune, care din pacate e cunoscut (e mult spus) doar in Franta. E vorba de www.dailymotion.com/video/x7ikt2_le-silence-de-la-mer-ba_creation" target="_blank">"Le silence de la mer" si e unul dintre cele mai romantice filme pe care le-am vazut.

Marox, mama lui Alex (n. 14.06.03) si a Juliei (n. 29.03.05)


Iti multumesc mult ca l-ai mentionat , este 1 noaptea, acum l-am terminat de vazut pe Youtube. Imi aminteste oarecum de Zelary, desi nu se compara.

La tzara americana (poze)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magh spune:

Fata fara zestre - Zhestokiy Romans / A Cruel Romance (1983)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

Revenge (1990) cu Kevin Costner, Anthony Quinn si Madeleine Stowe...nu stiu de s-a zis de el pana acum dar e inpresionant

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magh spune:

Tocmai ce am terminat de vizionat Revenge,...fiindca am mai vazut-o pe Madeleine Stowe in Ultimul mohican si in China moon ( filme in care mi-a placut cum a jucat), si fiindca desi filmul e din ´90, pana acum nu am auzit de el, am indraznit sa-l caut, `sa vaz ce e de capul lui`...parerea mea e ca am pierdut timpul.(desigur asta e doar parerea mea. stiu ca nu toti vibreaza la celeasi chestii...mie nu mi-a transmis nimic. am ramas doar cu un gust amar ca am pierdut timpul).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

Citat:
citat din mesajul lui magh

Tocmai ce am terminat de vizionat Revenge,...fiindca am mai vazut-o pe Madeleine Stowe in Ultimul mohican si in China moon ( filme in care mi-a placut cum a jucat), si fiindca desi filmul e din ´90, pana acum nu am auzit de el, am indraznit sa-l caut, sa vaz ce e de capul lui...parerea mea e ca am pierdut timpul.(desigur asta e doar parerea mea. stiu ca nu toti vibreaza la celeasi chestii...mie nu mi-a transmis nimic. am ramas doar cu un gust amar ca am pierdut timpul).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

Mie mi-au placut mai multe:
Dirty Dancng, Pe aripile vantului, La rascruce de vanturi, The notebook, Casablanca, Varsta inocentei, Somewhere in time, The Ghost, Don Juan de Marco, The Lake House, Dragoste in vremea holerei...si ma opresc sa nu va plictisiti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

P.S. I Love You

Mamica de David Iulian (07.01.2005) si Mara Teodora (12.07.2007)
_
"Sanatatea este o comoara pe care putini stiu sa o pretuiasca, desi aproape toti se nasc cu ea." - Hippocrate

Mergi la inceput