Aradence DC (145)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Neata si poftiti la o ,

Ada, cum vrei tu .

Gabi, data viitoare le zic sa desfaca pachetul ca io vreau sa umflu baloane .

Diana, 58, waw. Tii cura sau cum ai reusit? Tu esti mai inalta ca mine cred ...

Cu toti nervii si cu toaza zarva de la lucru din ultimele 3-4 saptamani ma mandresc si eu ca am ajus la 58 kg si poate poate mai dau 1-2 jos, da daca nu e bine si asa. Am eu ce am cu limita maxima de 60 kg, dar nici nu ma simt in stare sa tin regim. Mie dati-mi stres cat cuprinde ca se rezolva .

Azi sunt la munca, ofcors . Tineti-mi pumnii ca la 10:30 ma intalnesc cu clientii mei problema si sper din suflet sa nu ma enervez prea tare. Daca ma enervez sa faceti bine sa ma binedispuneti dupa-masa, ati inteles???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Neatza.

Flavia, da tin cura. Am slabit 11 kg in 3 luni. Nu cred ca sunt mai inalta ca tine, mie mi se pare fix pe dos (am 167).

Diana11, eu zic mai intai sa mergi la gastoenterolog si abia apoi la investigatii, poate scapi de iradierea de la irigiscopie. Sa stii ca kk colonoscopia e supernaspa, dar se face cu anestezie. Recomandari nu dau ca nu-mi place.

Concursul "I love DC": www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=i love dc&page=2" target="_blank">dr-1 si dr-2



Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)

croitoreasa cea viteaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

LA MULTI ANI IULIA !
Distractie placuta la chef!

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

La multi ani Iulia!

Concursul "I love DC": www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=i love dc&page=2" target="_blank">dr-1 si dr-2



Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)

croitoreasa cea viteaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

ditamai mesajul l-am pierdut

Iulia sa ai o viata frumoasa

Diana R zi si la mine ce cura tii.Eu cu Montignac ma chinui, dar merge tare greu si as vrea ceva mai spectaculos.

Nu stiu cum saracie, nu mananc mai nimic toata ziua, alerg toata ziua de ici colo, fac si sport si tot grasana sunt. Alta data numa daca te incruntai un pic la mine si pleca un kg. Mai ca-mi vine sa ma apuc din nou de fumat. Stiu c-am zis o prostie

Flavia las ca te binedispunem noi. Nu stiu ce am de cateva zile is tare suie, rad din orice ca o apucata. Cred ca de asta nici nu slabesc.

Diana 11 o sa incerc si magazinul ala desi nu-mi pun mari sperante.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani IuliaSa ai o petrecere surpriza reusita!
Miha sa stii ca rasul slabeste nu ingrasa, ar trebui sa razi si mai mult
Diana R felicitari pentru silueta. Aseara am vazut ultimele 2 episoade din Mad Men.Seria 3 mi-a placut cel mai mult. In 27 iulie cica incepe seria 4.
Diana11, sanatate multa. Ce simptome ai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Iulia sa ne traiesti scumpo si sa ai parte de mult noroc in viata.

Diana si eu 1,67 am, da io par mai durdulie ca si tine la tot atatea kg . Bravo tie pentru kg date jos, eu una nu am tinut niciodata cura si nu ma vad tinand, nu stiu de ce, probabil ca de musai m-as ambitiona. De redus am redus painea si din papat dulce. La noi e rau ca ne da prajitura la lucru in fiecare zi si nu e bucata mica, e ditamai bucata, arata asa bine ca nu ma pot abtine.

Miha, las ca e fain cand razi din orice, face bine la sufletel.

Gata, am fost cu clientii problema si i-am imbunat . Sa mai zica cineva ca nu stiu cum sa ii intorc pe clienti ca ii dau doua palme. Mai am o intrevedere cu ei si apoi gata, le predau apartamentul si sper sa scap.

Abia astept sa ne vedem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Miha, tot Monti tin si eu doar ca nu mai manac nimic dupa 6 seara. Si zau ca are efect! Am tinut prima luna doar Monti si am dat cu greu 2 kg dupa care inca 2 saptamani doar juma de kilogram. Dupa ce am renuntat practic la cina (sau am inlocuit-o cu lapte sau iaurt 0,1%) s-au dus restul de 8 kg practic in 7 saptamani.

Gabi, da da da, abia astept! Vezi ca a inceput seria 3 din True blood. Pana la toaman cand incepe si Dexter mai e cale lunga!

Concursul "I love DC": www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=i love dc&page=2" target="_blank">dr-1 si dr-2



Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)

croitoreasa cea viteaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Nu am vazut True blood , nici Dexter. Am zis ca urmeaza Dexter dupa ce terminam seria 7 din 24.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca16 spune:

Fetelor, apelez din nou la experienta voastra.Eu din pacate nu mai am lapte, nu mai scot nimic cu pompa, doar manual niste stropi asa ca papa Nan1.Ei si tocmai a plecat pediatra de la mine si mi-a spus asa:
1.sa-i dau ceai Baby Calm indulcit cu o lingurita de zahar...mie mi se pare prea mic la 7 saptamani sa-i dau zahar, fie si doar o lingurita.Voi ati indulcit ceaiul?Stiu ca Baby Drink e dulce, dar ala are glucoza.Nu stiu, e drept ca altfel nu prea il bea, mai mult scuipa afara...voi ce ziceti?

2.sa-i incep sa-i dau suc de morcovi,mere,piersici..pana la 30 ml/zi,incepand treptat cu o lingurita si crescand ratia de la o zi la alta pana ajung la 30 ml...si iarasi mi se pare mic.

In rest, eu sunt una din cele care va citesc cand am cate putin timp liber, dar voi va cunoasteti si discutati ale voastre, eu nu prea am cu ce sa intervin...mai mult cu intrebari

Va pup si weekend placut mai departe

Mamica de Razvan (24.05.2010)

Mergi la inceput