Gemanutzele in mijloc de vara! (43)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui doinabita

Mi se pare mie sau se destrama grupul nostru? oare fetele au migrat pe undeva? sa stim si noi.

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!




Doina, nu vor sa spuna, sa nu ne ducem si noi la ele. Tu ce mai faci, cum stai cu caldurile?

Lora, mami de Iustina si 37+

Carti personalizate

Bazar umanitar DC - ajutati copiii
Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:


salutare!!!!!!!!!!
sunteti bine???????
eu ard in.... foc
Numar zile, numar ore... numar, numar si iar numar...
Va pup si ne auzim la intoarcere din vacanta!!!!!

--------------------------------------------------
Exercitiu de timp liber...
Albumele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralnied1


salutare!!!!!!!!!!
sunteti bine???????
eu ard in.... foc
Numar zile, numar ore... numar, numar si iar numar...
Va pup si ne auzim la intoarcere din vacanta!!!!!

--------------------------------------------------
Exercitiu de timp liber...
Albumele mele


In sfarsit! Macar stiu ca esti ok, ca-mi faceam griji. Sa ai un concediu cat mai placut!

Lora, mami de Iustina si 37+

Carti personalizate

Bazar umanitar DC - ajutati copiii
Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Aoleu, Lora, 37 de saptamani??? DEJAAAA?????????? Azi-maine nasti! Stai cuminte, sper, ca macar 38 de saptamani si 3 zile sa apuci (ca mine ) cand se naste bebelina! Mi-e dor de tine, de voi toate!

Nu am emigrat, insa nu am vesti extra-ordinare. Inceputul in meserie este greu, Dragos mai face cate-una alta pe langa (febra, indigestie), mama a revenit la sentimente mai bune si vad ca a acceptat sa stea cu el acasa, bag bani din buzunar intr-un cabinet pe care nu stiu daca il voi primi de la primarie. Din fericire, am parte din plin de racoare si frig, uneori plec cu un pulover la mine just in case la Predeal.

Dragos tot nu vorbeste (decat mama, tata, papa, apa, da), are 9500 grame la 18 luni, si-a redus mesele de la 2 ore la 30-40 minute si la foame crunta chiar 15 minute. Sper sa nu-si schimbe obiceiurile, doarme de la 22 la 8 dimineata neintors si de duminica are si dintele nr 7. Stiu sigur ca bb Raducu de Liliac ne-a luat si la greutate si la dinti!

Ralu, te invidiez oficial! Unde plecati in concediu? Treceti cumva si pe la mine la munca?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Lora, noi avem aer conditionat de trei ani pus pe hol si acopera holul dormitorul si sufrageria.In bucatarie e foarte cald , acolo e greu caci ai mei mananca , mancare calda fara nici o treaba, eu gatesc normal....cand termin de gatit ma bag la racoare.Tu cum te impaci , cu caldurile?
Black, tu ce mai zici?
Restul fetelor, unde ati fugit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:



Lora, multumesc.
Eu iti spun de pe acum nastere usoara si multa, multa sanatate la amandoua.
Nu stiu daca mai apucam sa ne auzim pana la marele eveniment.

Black... imi pare rau ca esti asa dezamagita de... toate. Si-mi pare rau ca pustiul iti strica cheful cu ale lui...
Lasa-mi, te rog, un nr de tel pe messenger. Il am pe undeva, nu gasesc agenda. In telefon vad ca nu mai este.
Aici nu cred ca mai reusesc sa ajung.
Cu siguranta ma invart in zona ta de activitate si nu numai. Poate, poate... ne salutam din mers macar.

Noapte buna!

--------------------------------------------------
Exercitiu de timp liber...
Albumele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

In sfarsit, ati aparut!
Mai fetelor, mi-a fost tare dor de voi! Ma bucur ca sunteti bine (in mare, macar, black...toate or sa treaca).
Eu astept...deja as vrea sa nasc, insa bebelina nu da niciun semn (dr. zice ca am deja 39 de saptamani sigur). La ora asta n-am somn si bantui pe net.
Va pup pe toate si sper sa ne auzim mai des!

Lora, mami de Iustina si 38+

Carti personalizate

Bazar umanitar DC - ajutati copiii
Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna fetelor! eu am lipsit motivat...sunt internata de vinerea trecuta la spital.Am facut o noua criza de inima....aritmie , fibrilatii...
Black, ce specializare ai?
Lora, tu cum te simti? ce face burtica?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Doina, multa-multa sanatate!
Eu sunt tot acasa, tot cu Adelina la purtator..si recunosc ca mi s-a cam terminat rabdarea. Maine merg la dr. sa vad ce zice, daca o mai lasa si pana cand. Sper sa nu fie nevoie de inducere, sa se hotarasca singura sa vina pana miercuri, ca nici n-am de gand sa o mai astept pana la 42 de sapt., e peste puterea mea.

Va pup pe toate!

Lora, mami de Iustina si 39+ cu Adelina
AMR 2 zile

Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei

Bazar umanitar DC - ajutati copiii

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:



Mergi la inceput