Puiuti de Randunici 2008 * (427)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Sanziana mea arata ca Hitler A cazut in seara asta cu trotineta ca era ud pe jos si aluneca, si saraca a luat o gura de asfalt . N-a patit mai nimic, dar s-a julit pe buza sub nas, si arata intr-un mare fel Stiu ca n-ar trebui sa rad de cazatura copilul, dar e prea caraghios... Dar dintii sunt ok, buza nu e sparta, e ok.


Mami si Sanziana


God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Matei nu mai are febra. Am mers si la medic si a zis ca nu-i da nimic pentru prapaditii aia din gat, ca sunt din flora normala. Si mi-a dat si un antib sa-l am cu mine pe insula... Stefan nu are alte alergii decat cele pe care le stiam. Nu a fost de la mucegai patania de saptamana trecuta, ci de la virus (pe care il am si eu acum si este naspa rau... nas infundat, trahee iritata, cap dureros...), asa ca oprim toata medicatia de soc si continuam cu vaccinul. Totul a reintrat in normal.

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kya

Lianooooo iesi de sub piatra si hai la povesti. Mi-e dor de tine! Ce mai face Duracell dragalas?


si mie mi-e dor de voi! nu prea am ce povesti...sau cel putin nimic bun...nu "am gasit" nici acum reteta de a avea si eu mai mult timp liber, mai caut inca ... am avut o perioada nu prea buna... am ajuns cu teo la urgente, am stat internate, a urmat o perioada cu branula si antibiotic...inca repetam analize lunar si stam sub observatie...ne-a murit o bunica...si uite asa....cum spuneam, nimic bun; asteptam sa treaca "ploile" si sa iasa soarele ...in rest, ce sa zic...bucurii mici zilnice de la bulinuta, care insa fac sa suportam tot ce se intampla in jur cu zambetul pe buze si sa trecem mai usor peste toate !



“Copilul nu datoreste parintelui viata, ci cresterea”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Liana

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Butucica draga, la multi ani fericiti! ma bucur ca mai existi, ca ne mai iubesti :). love u too!

Kya, poza asta http://family.webshots.com/photo/2712653840101922855rEUQlA a fost prea mult! e de inramat! nu stiu cat te-ai distrat tu atunci, dar eu am ras de numa... pup subnasu atomicei

Liana , valeu, da stiu ca nu va plictisiti! numai bine sa aveti de acum!

Alice, m-am delectat cu pozele voastre ce repede sic e bine v-ati orientat! felicitari!

Zoze condoleante, Dumnezeu sa il ierte pe Bunelu... ce de schimbari in viata ta! sper ca te tii tare, felicitari pentu mutarea la casa noua!

maduc ca mi0-a venit sotu de la munca

peseu: anei iar ii apare buba pe fatza :((
tre sa bag o comanda de la weleda

(\/) pozici www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=293160224b605501d6e9fd" target="_blank">MONTAJE
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") nasterea Anei, 03.09.09 .... povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Giani la multi ani!! sanatate si fericire! si bineinteles

Liana
Alice super pozicile! dar mai ales protagonista!




Mica dansatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

La multi ani Butucico! sa fii sanatoasa!

La multi ani David!

La multi ani sora-cu-buletin de Nico!

Liana Sa iasa soarele mai repede Pup si eu bulinuta, acum e bine?

Stela, Nico, sanatate si bolnaviorilor mici, sa se faca repede bine!

Alice, ce frumos povestesti si ce poze frumoase Ma bucur enorm pentru voi, bravo!!!!

Eu am fost libera azi, am fost dimineata la piscineala cu baietii, Stef a fost mortal, a stat numai de gatul meu ca o maimuta, imi zicea intr-una ca "nu pate la pitina!", adica nu-i place la piscina si sa nu-l scap in apa A pliciuit si el apa putin, s-a amuzat de Cata si Vlad, pana la urma ne-am dus in jacuzzi, unde evident nu i-a placut , zicea sa iesim din cada si nu vrea cu spuma

La amiaza am fost la sora-mea si s-au jucat acolo cu verisoarele, am stat si eu la taclale...

Maine dimineata trebuie sa gatesc repede ceva, am in plan sa ma duc si la coafor si apoi la serviciu de dupa-masa...


Ioana, si eu am luat paracetamol in sarcina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Buna dimineata!

calda si aromata pentru toata lumea, ceai pentru cine pofteste!

Azi sunt mandra de mine pentru ca am venit singura cu masina la serviciu!
N-am omorat pe nimeni, n-am lovit, n-am zgariat, nu m-a injurat nimeni!( sau cel putin asa cred eu!)
Am lasat toata trupa dormind....la 9 vine bona, sper sa se descurce!( ma rog, sper sa fie cineva treaz sa-i dea drumul la poarta!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Tuchi, bravo pentru condus, pentru bona, pentru cafea (mama ce aroma!)!

Sa aveti o zi buna!

La multi ani tuturor celor care au onomastica astazi!

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

LA MULTI ANI, SARBATORITILOR DE ASTAZI!!!




Mergi la inceput