Iepurasi de Martie-Aprilie 2010 (21)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

Roxana - sunt totaleeeee!!!!
Pe tine dupa ochi poate sa te recunosc. Leo as fi bagat mana in foc ca e fetita. Soacra wow , are fata de vedeta de hollywood

Bibele tale arata exact asa?
www.drbrowns.ro/produse.html" target="_blank">http://www.drbrowns.ro/produse.html
eu din 5 doar unul arata asa.
restul in jurul siglei, unde scrie dr browns nu au albastru si sunt din altfel de pastic. Nu e un plastic clar si casant. Este un plastic cam ca la cutiile alimentare sau ca cel de la cutia pt dozarea LP
Ma intreb daca nu or fi contrafacute, sau facute prost asa cum stiu romanii sa le faca

Denisa, de bebe roz Maya Rebecca (06.04.2010)
Doamne ajuta sa fim sanatoase !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freedelia spune:

Andira -- de ce nu iei fata cu tine?? Noi am mers cu mic cu mare la concert Holograf si mai erau cateva mamici cu bebelusi.

Ina -- nu asculta ce zice pediatra ta, nu e ok sa lasi copilul sa planga dpdv psihologic, il afecteaza, il face sa creada ca nu e important, iubit, etc. El se integreaza in ritmul lui si faptul ca mama este acolo cand are nevoie de ea ii creeaza incredere in sine. Asculta-ti inima!

Tre sa fug, iesim la dinner, dar revin.

Va pup!

Delia, mami de John (11 Martie 2004), Jodie (16 Martie 2006), Jane (2 Martie 2010)

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:


Fetelor, nu stiti un alt site unde sa uploadez filmuletele, ca pe transfer.ro, merge f greu?



POZE RECENTE
ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + JUSTINA (14 Aprilie 2010)
MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

Alina - sunt mari ? nu pot fi puse pe youtube?

Denisa, de bebe roz Maya Rebecca (06.04.2010)
Doamne ajuta sa fim sanatoase !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

denisa stiu ce zici de biberoane, eu am avut la ivan din alea exact ca in pagina , dar alea pe vremea aia nu era bpafree, astea de acum care le.am luat silvanei sunt cum zici tu dintr.un plastic "tulbure" si in jurul siglei au albastru dar nu e umplut cu albastru,umplute cu albastru ca in poza sunt modelele vechi

pe mine m.ai facut curioasa cu alea de sticla ca n.am vazut pe aici, nici n.am intrebat

ioana, denisa

ma da chiar ma duc la farmacie cum ma duceam inainte la cumparat haine
si vorbim de modele de biberon :))))))))

roxana si silvana aroa (2.04.2010) ivan leonard(2.12.2006)
POZE

AMr...2kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

uite pè cele noi
http://bebeinnova.com/catalogo/index.html#drbrowns
noroc ca am cautat, ca le vad si pe cele din sticla

roxana si silvana aroa (2.04.2010) ivan leonard(2.12.2006)
POZE

AMr...2kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:

Citat:
citat din mesajul lui honeybaby

Alina - sunt mari ? nu pot fi puse pe youtube?

Denisa, de bebe roz Maya Rebecca (06.04.2010)
Doamne ajuta sa fim sanatoase !

Poze & Filmulete Bebeluna



Au cam 770 MB.
Am incercat si pe youtube, si m greu merge.


POZE RECENTE
ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + JUSTINA (14 Aprilie 2010)
MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PIF_pif spune:

Citat:
citat din mesajul lui LAlexandra

luata cu multe altele...am uitat de mine
Se pare ca mi-a venit ciclul...dar alaptez inca si doar san ii dau...voi ati mai patit careva...e normal?...de ce mi-o fi venit?

Mami de printisor Alessandro - 15.04.2010


Si mie mi-a venit acum cateva zile si tot asa, alaptez. Cred ca este normal. Am intrebat si eu in cap trecut si n-am primit raspuns, dar poate stie cineva: cum influenteaza laptele faptul ca mi-a venit cm ? Oare din cauza asta a fost fata mea constipata vreo 2 zile si apoi a facut kk de mai multe ori pe zi, chiar si 5 ori si cantit mare, ca i-a dat de fieare datat pe dinafara din scutec. Vad ca acum si-a revenit. Eu oricum avusesem cam acelasi regim alimentar.
Acum cand sa ma astept sa-mi vina data viitoare, cred ca va veni o vreme mai neregulat, voua cum vi s-a intamplat? (cele care ati nascut mai devreme decat mine sau sunteti la al doilea bb)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

Roxana - da asa sunt . E un pic tulbure plasticul. Inseamna ca unul este tipul vechi
hmmm in farmacie mi se pareau cu gat larg cele de sticla . Vad ca aici nu sunt. Trebuie sa dau o fuga sa vad mai bine :)))))

Denisa, de bebe roz Maya Rebecca (06.04.2010)
Doamne ajuta sa fim sanatoase !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greenfrog spune:

Roxana am vazut si eu pozele, ce bebelusa scumpa erai! a adormit piscotul, m-as duce si eu sa ma intind un pic. las prajitura pe dupa amiaza.


mamica de Piscotel
Petru Gabriel (24.02.2010)

Mergi la inceput