Ghiocei de Martei-Aprilie 2009***218***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uali spune:

aris..incearca huggies ( cu toate ca am vrut ieri sa-i pun fetei si nu am reusit, se zbatea in toate partile...asa ca a facut baie in popoul gol...nu s-a intamplat nimic cu apa din piscina)

novus...numele e de inspiratie greceasca, pentru ca am conceput-o in grecia, eram la nunta unei prietene in insula serifos...stiu si data si ora la care am creat-o


http://picasaweb.google.com/olivia.casandra/Medeea1112Luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

dragelor, multumesc pentru raspunsuri si pareri in privinta anesteziilor peste 2 ore merg la anestezist si sa vedem ce spune si el.

eu am facut o celioscopie (am scos un chist) cu anestezie generala si am lesinat la trezire, ca si aris, nu reuseam sa respir.
darrr, darrrr... ca si andiaroro nu as vrea sa ma scormone pe coloana cu ace- desi am citit ca acum nu mai e nici un risc de a ramine paraplegic de la rahidiana.

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uali spune:

uraa, am reusit sa pun pozele la semnatura..merci ayla si aris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

am pus si eu nishte poze de ieri


25 martie 2009



hai ca l-am vazut pe cataratorul tau... alpinist il faci :))
noi avem kiloti de baie, nu stiu marca, am sa-ti scriu acasa, sa ma uit pe ei, sint ok, nu "iau" apa, dar nici pe pisu nu cred ca il retin. Io banui ca sint exclusiv pt kk.

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui uali

novus...numele e de inspiratie greceasca, pentru ca am conceput-o in grecia, eram la nunta unei prietene in insula serifos...stiu si data si ora la care am creat-o


http://picasaweb.google.com/olivia.casandra/Medeea1112Luni


am vazut si io frumusetea greaca, si pe mami si tati fericiti. initial, ca si aris, am vazut poze cu bebe si o domnisoara si am zis ca nu e posibil, retinusem ca ai doar 4 ani mai putin ca mine, nu 25 :))

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uali spune:

aris...faine poze...si maimutza mea se catzara peste tot...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uali spune:

Chatonel....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uali spune:

Chatonel....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26
cu greutatea spar sa isi revina, de abia ce trecuse si el de pragul psihologic de 10kg


La noi pragul celor 10kg e... de-a dreptul parapsihologic!

Citat:
citat din mesajul lui aris26
mai fetelor, eu am o mare problema cu catzaratul. se urca pe toate scaunele, in 3 secunde e in picioare pe scaun, sau pe masutele din sufragerie. cum intorc capul cum imi sta inima in loc.


daca gasesti o metoda, sa-mi zici si mie, ca si Supradyn (energie intr-o pilula mica) se catara pe orice cum intorc capul.

Citat:
citat din mesajul lui aris26

auziti, voi ati gasit nishte scutece de aapa bune? ca eu le-am incercat pe alea de la dm si se imbiba de apa instantaneu, nu au cum sa absoarba nici un pipi ca ele baltesc cu apa din bazin, in plus atarna greu de atata apa. nu stiu cum le-au gandit astia


Hopa! Asa zici? ca eu eram linistita ca inainte de a pleca la mare il convoc pe motan intr-o excursie in militari si ne luam scutecele de alea de la dm... si de-asta vrea sa stiu cum ati rezolvat problema!

O facuram! A facut piticul imprastiat! dar s-a imprastiat rau, ca o lasasem fara scutecel, ca sa-i mai treaca bubitele alea si serveam masa... uite asa a trebuit sa demontez toate componentele scaunului de masa si am aflat ca are "usita" la fund, ca-n vremea holerei. O aduce ceva noroc patania nostra?

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

off, mi-a disparut mesajul :(

au pus astia la servici nu stiu ce filtru, cind si cind inchide internetu explorer, asa, netam-nesam!!!

dodo, cu tine vorbeam :) te intrebam ce anume tratament au lentilele alea de ti s-au propus tie la ochelarii de o 1000 de lei, sa vad ce pret e la echivalent aici.

ziceam ca io le pot comanda aici, si apoi sa ti le trimit cu posta, sa le montezi tu acolo (montajul e mai delicat, trebuie copilul sa fie prezent, sa i se puna rame corespunzatoare conformatiei si formei capului, sa fie potriviti la nas si la urechi etc).



Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput