Ghiocei de Martei-Aprilie 2009***218***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

uali - mah..voi aveti acelashi stilist??? ma bate gandul sa va cer un contactimi pare bine de cunoshtintza

mai fetelor, eu am o mare problema cu catzaratul. se urca pe toate scaunele, in 3 secunde e in picioare pe scaun, sau pe masutele din sufragerie. cum intorc capul cum imi sta inima in loc. ba il gasesc in picioare in fatza televizorului certandu-i pe aia cu mingea lor(minge care apropo, nu e decat "bala" adica minge dar in greaca. nu vrea sa incerce varianta autohtona absolut deloc), ba in picioare pe scaun la masa de fotbal, ba in picioare pe masa unde tinem combina audio aranjand fotografiile si aratand f mandru care e mama care e tata si asa mai departe.
am reamenajat casa ca sa fie cat mai putin periculoasa pt el dar de scaune di masa de televizor nu pot sa scap. voi cum ii convingeti sa stea cu picioarele pe pamant?? ca eu am epuizat ideile


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uali spune:

Dodo_pui, nu hanul piratilor (pe ala il stiu de copil:)) ci corabia piratilor, e un fel de satuc de vacanta cu casute-vile, cu spatii verzi si un restaurant sub forma de corabie.
au si site, il gasesti pe gugal.
te anunt daca ajung in vara asta pe acolo, poate ne vedem:)

http://picasaweb.google.com/olivia.casandra/Medeea1112Luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uali spune:

aris...iti recomand cu placere stilistul meu...nu e ieftin, dar eu, dupa vreo doi ani de incercari nereusite pe la alti "coafezi" ca sa mai fac economie, tot la el m-am intors.
are salonul pe o straduta in zona dorobanti.

http://picasaweb.google.com/olivia.casandra/Medeea1112Luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

UALI - chiar s-ar putea sa vreau numarul lui. ca e si in zona prin care trec zilnic. trebuie doar sa imi fac curaj sa il las sa faca ce vrea in capul meu. de abia m-a convins sora-mea sa ma potolesc si sa ma fac femeie serioasa

daca vrei sa ascunzi lincul poti sa faci asa:
[url = " linkul tau...www....etc" ] poze(sau orice altceva ce vrei tu sa apara) [/ url] trebuie sa scri absolut tot fara spatii intre cuvinte, mai pun denumirea -poze sau altceva ce vrei sa apara-


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uali spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

UALI - chiar s-ar putea sa vreau numarul lui. ca e si in zona prin care trec zilnic. trebuie doar sa imi fac curaj sa il las sa faca ce vrea in capul meu. de abia m-a convins sora-mea sa ma potolesc si sa ma fac femeie serioasa

daca vrei sa ascunzi lincul poti sa faci asa:
[url = " linkul tau...www....etc" ] poze(sau orice altceva ce vrei tu sa apara) [/ url] trebuie sa scri absolut tot fara spatii intre cuvinte, mai pun denumirea -poze sau altceva ce vrei sa apara-





draga aris...anytime:) cand/daca te hotarasti imi spui si-ti dau nr lui pe pm.

...merci pt detaliile tehnice...incerc
25 martie 2009



http://picasaweb.google.com/olivia.casandra/Medeea1112Luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Uali, ce frumoasa si expresiva e Medeea !! imi place la nebunie si numele !!
Sunteti o familie faina

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

auziti, voi ati gasit nishte scutece de aapa bune? ca eu le-am incercat pe alea de la dm si se imbiba de apa instantaneu, nu au cum sa absoarba nici un pipi ca ele baltesc cu apa din bazin, in plus atarna greu de atata apa. nu stiu cum le-au gandit astia


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uali spune:

hai ca sunt praf la capitolul tehnica...nici reply with quote nu dau calumea...

http://picasaweb.google.com/olivia.casandra/Medeea1112Luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

am pus si eu nishte poze de ieri


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

Citat:
citat din mesajul lui uali

hai ca sunt praf la capitolul tehnica...nici reply with quote nu dau calumea...



Medeea






uite l-am facut eu. da reply with quote la mesajul asta si copiaza linkul de la [url pana la /url]


25 martie 2009

Mergi la inceput