Copilasi din 2002 *79* Acum scolari !!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Laura, cu maseaua, ca am uitat sa raspund, mi se pare asa mare curajos Andy ca a stat la injectie! Brrr, mie infectiile mi se pare teribile! Daca nu am nervul afectat prefer sa imi lucreze fara anestezie!

Cristina, de la noi este ploaia!

----------------------------------------------------
Ai reusit? Continua! N-ai reusit? Continua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Am primit rezultatul la Borelia, am avut boala sau in fine, am anticorpi, dar nu sunt bolnava.

----------------------------------------------------
Ai reusit? Continua! N-ai reusit? Continua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Nico ma buucr ca esti k
Lui Andy i-a facut injectie,a strans din ochi da nu a zis nici pas...e un curajos.
Problema e ca are muschiul de la buza umflat si lasat un pic..si-a tot supt ieri buza.Are si un pic de rana sus ,iar buza pe interior e umflata si alba.Sper sa-i treaca ca arata groaznic.

Azi avem o sarbatorita:

LuciaMulta sanatate si fericire alaturi de cei dragi!!

(Nu te superi ca te-am descospirat,daa?



Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

La multi ani Lucia!
Nico ma bucur ca esti ok!

Laura felicitari micutului curajos!

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

E ziua Luciei? Daca da, atunci e si ziua lui Sinzi_ana, avem 2 sarbatorite!

La multi ani, Sinzi si Lucia, multa sanatate, fericire si sa avetii parte de tot ce va doriti, alaturi de baietii vostri!! Nicoleta, felicitari pentru centurica lui Stefan!!!

Laura, pe curajosul Andy! Mititelul, ce a suferit!!
sper sa i se duca efectul anesteziei repede!Nasol ca nu va puteti bucura de AC, din cauza zgomotului, noi avem unul nici nu se aude, merge aproape non-stop, saracul, de 3-4 zile!

Cristina22, aseara cand au anuntat furtuna de la Oradea, la voi ma gandeam (la tine, la Laura si la Gabi), asa cum ati fost voi murati ieri pana la piele, asa am fost si noi (eu cu Andrei) acum vre-o 2 saptamani cand m-am dus sa-l iau de la un coleg de acasa...

Nico, de-asta erai in tensiune? Cu rezultatul de la Borelia sau e altceva? Tinem pumnii in continuare?

Gabi, deci la voi se imapart si scatoalce? pe langa certuri? Care cui da? Lili lui Robert sau invers? Stiu si eu cum e cand se intalnesc Andrei cu verisoara lui, dar mai rar!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

La multi ani Sinzi! Sanatate, fericire, noroc si visele sa ti se implineasca!Multumesc tuturor pentru urari!


my deviantArt Gallery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

La multi ani, Lucia si Sinzi !
Sa fiti sanatoase, fericite, iubite si implinite,
pe toate planurile !
O zi minunata, va doresc !


katty, multumim pt. noul capitol !
Cristina(devoska), ce faceti in vacanta ?
Mai arata-ne poze cu Sara, ca n-am vazut-o de foarte multa vreme.
Nico, felicitari lui Stefan ! Si ma bucur ca e ok cu Borelioza. Rezultatele la exudate au sosit ? Mai tinem pumnii ?
Daca nu prea consumi carbohidrati, decat dimineata, e normal sa te simti obosita sau ametita, caci acestia dau energia necesara pt. functionarea creierului.
Laura, curajosul tau ! Sigur isi va reveni !
Cristina22, pacat ca n-ati imortalizat plimbarea prin orasul inundat si clatirea sandalelor.
Si la noi in oras a fost ploaie si vijelie, dar fara pagube. In alte parti ale judetului a fost mai rau.
Gabi, legat de neintelegerile dintre copii, parca vad ca "Buturuga mica rastoarna carul mare.", la voi. Nu ?
O zi cat mai faina, in continuare, tuturor !




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

La multi ani, Lucia!

La multi ani, Sinzi!

Sa fiti sanatoase si fericite!

Rezultatele exsudatelor copiilor nu au isit inca. Maine sau poimaine.

----------------------------------------------------
Ai reusit? Continua! N-ai reusit? Continua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Felicitari Lucia!
Felicitari Sinzi!
Sa fiti sanatoase si fericite, alaturi de cei dragi!

Lucia, bafta lui Liviu vineri! Nicoleta, bravo lui Stefan pentru prima centura! Sa le ia pe toate!
Si bravo lui Andy pentru c-a fost curajos la doctor!

Asa este, Robert are scoala toata luna iulie. Apoi ne-am hotarat ca, de data asta, sa mergem cu masina in Romania in loc de avion.

Robert a fost ieri si si-a resigilat maselutele, iar eu merg joi la endocrinolog sa-mi lamuresc diagnosticul. Apropo de asta, tin pumnii stransi, Nico, sa iasa analizele bine!
toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

La multi Ani Sanzi!!!

Multumim..Andy e de obicei un curajos,plange numai cand il altoieste Alexia,cam des in ultimul timp,si atunci cred ca numai ca sa ne atraga atentia asupra lui.

Cristina multi multi pupici...oo da mai are Robert scoala,vacanta cat are atunci?

Tin pumnii sa iasa toate analizele bune..mi-i tin si mie ca am dus sa-i fac lu Andy coprocultura.

Am fost in sat la bunici....ma intorc trista de acolo,mai mereu...bunicul meu e mort de 8ani,da'parca de fiecare data cand merg il vad venind in intampinarea noastra asa cum o facea de fiecare data,apoi stand pe scaunul lui favorit din casa si depanand povesti.Bunica mea plange de fiecare data cand ne vede si-si doreste sa intoarca timpul.Eu imi gasesc linistea sufleteasca stand si admirand satul in care am copilarit,asa de la departare pare neschimbat...iar cand plec las o bucatica mica,mica din mine acolo,de fiecare data.

Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput