Fulgusori de nov.dec2009 si vara torida(76*)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sunshine2009 spune:

@Lady: imi pare rau, imi cer scuze, nu am vrut sa te jignesc cu nimica, legat de programul pentru strand al bebelusilor. Am vrut sa-i raspund Oanei, si la un moment dat parca cineva intrebase informativ cam ce preturi sunt la noi, la produse "normale", nu chiar cele mai ieftine de bazar ca si calitate, dar nici din cele pe care scrie neaparat ceva firma. Nici noi nu cumparam din ultimele pentru junior, pentru ca nu-l fac nici mai sanatos, nici mai cuminte sau invatat, nici mai destept. Sunt alte lucruri mult mai importante decare are nevoie, decat un tricou de 40 de euro pe care scrie nike sau altele de genul asta.

_
Don't feed the trolls!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryss_oana spune:

Si eu imi cer scuze,pana la urma eu am intrebat pentru ca nu stiam ce-i cu ele.Asa e cum spune Sunshine...chiar daca nu va cunosc,mie imi sunteti foarte dragi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryss_oana spune:

Lady,la noi s-a racorit,dar sambata a fost jale,cred ca de aceea a facut febra Andreas ca am iesit cu el afara.Sper ca e mai bine RebeccaSpor la invatat
Sunshine,ma bucur ca v-ati simtit bine si felicitari pentru progresele juniorului,cred ca e tare dragalas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryss_oana spune:

Lady,am reusit sa vad domnisoricaCe dulce e si are niste ochisori albastri superbi...poate ne facem cuscre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Katyuscha, merci! La fel si puiutilor tai si tuturor bebeilor, sa le dea Domnul numai bine!

Laura de Nicholas James 9 Noiembrie 2009
Sapte Luni
Poze
Poze botez si nu numai
www.youtube.com/watch?v=E9FMYc2Px0s" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui sunshine2009

@Lady: imi pare rau, imi cer scuze, nu am vrut sa te jignesc cu nimica, legat de programul pentru strand al bebelusilor. Am vrut sa-i raspund Oanei, si la un moment dat parca cineva intrebase informativ cam ce preturi sunt la noi, la produse "normale", nu chiar cele mai ieftine de bazar ca si calitate, dar nici din cele pe care scrie neaparat ceva firma. Nici noi nu cumparam din ultimele pentru junior, pentru ca nu-l fac nici mai sanatos, nici mai cuminte sau invatat, nici mai destept. Sunt alte lucruri mult mai importante decare are nevoie, decat un tricou de 40 de euro pe care scrie nike sau altele de genul asta.

_
Don't feed the trolls!

ai inebunit..ce ai?????de ce sa ma supar...ca tu cumperi costum si eu nu....parca am fi la gradinitza...sa ma jignesti....nu ai de ce ...nu ai cum....traiesc in Romania si asta e....as face multe daca as avea cum...nu e vina ta iubita...ai inteles gresit..eu doar iti spuneam ce pot si ce nu pot face in tara kk-rasare.adica ceea ce poate e normal pentru voi la mine ar fi niste extravagante...dar nu e vina voastra



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cryss_oana

Si eu imi cer scuze,pana la urma eu am intrebat pentru ca nu stiam ce-i cu ele.Asa e cum spune Sunshine...chiar daca nu va cunosc,mie imi sunteti foarte dragi

Andreas-Georgian,comoara mea!!http://community.webshots.com/user/OanaAndreas?vhost=community

la fel si tu.stai cuminte..ca nu vreo nebuna...chair daca asa par datorita gurii mele mari..uneori ar trebui sa fiu mai explicita..eu imi cer scuze..ca am trantit galusca si am iesit...si voi imi sunteti dragi...ca aveti bun simt..de aceea nu trebuie sa va purtati cu mine ca si cum as fi vreun VIP..daca gresesc......sho pe mine



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cryss_oana

Lady,am reusit sa vad domnisoricaCe dulce e si are niste ochisori albastri superbi...poate ne facem cuscre

Andreas-Georgian,comoara mea!!http://community.webshots.com/user/OanaAndreas?vhost=community

noi vrem..sa vrea si ei...eh cryss...cateodata stau si ma gandesc ce fel de viatza vor avea(ca tot veni vorba).cine stie pentru cine imi cresc eu fata...am zis ca ii rup freza daca ii atinge macar un fir de par...si nu glumesc



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:



LMA Natalia Oana Dinenute




...si LMA si pentru ceilalti fulgusori si mamici care nu mai activeaza la noi



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

O.Goga-O ramura intarziata

Nu ti-a fost dat sa vezi vreodata,
Cand toamna palida coboara,
Intr-o gradina despoiata,
O ramura intarziata
Ce-a inflorit a doua oara?

Nu te-ai oprit atunci in cale
Sa te intrebi: ce taina, oare,
Ascund intelepciunii tale
Infriguratele petale,
Ca maine stinse, fara soare?...

Si dac-o blanda-nduiosare
Ti-a frant o clipa-n ochi lumina,
Cum stai asa, intrebatoare,
Uitandu-te la biata floare,
Ai inteles a cui e vina?

E raza, care toamnei mute
I-a dat fiorul primaverii.
Si-n preajma mortii abatute
A picurat, pe nestiute,
Un strop din cantecu-nvierii...




Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput