HAI LALA !Bv Racusor! delfinasi iul-aug 2010 (129)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tina_80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui giorgia23

Puiutz ma bucur ca e bine bebe si sper din suflet sa treceti peste aceste greutati...legat de finante si noi stam cam rau dar mergem inainte...vb lui Bumblebee sper sa nu o ia razna barbatamiu

Eu ma pregatesc sa plec la ex...pana la urma ma duc ...acum ma rog sa fie totul bine si sa nu imi faca vreo surpriza Antonia

O zi minunata va doresc


Multa bata si ai grija de tine! Te asteptam cu vesti!

tina 33+ cu Tudor Gabriel

AMR 6+ si vine
Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

...a nascut Racusorrr??? pana mai intru eu va gasesc cu delfinasii in brate
buna ziua burticutze si proaspata mamicutza
noi suntem bine,am ajuns marti dupamiaaza inapoi si ne-am instlat in noua casa,mi-am pus si internet repede ca sa nu pierd prea multe dar merge cam cu viteza melcului deocamdata ca e cu stick....
Racusor felicitari sa va dea Dumnezeu multa sanatate
noi am fost ieri la doctor,bebitza e mai bine ,cam micutza 1,507 dar nui nimic ca mai are timp s aia in greutate.
tre sa ma duc sa mai citesc din urma macar ultimele capitole sa vad ce sa mai intamplat.

Bianca 31+ Andra Maria
Doamne ajuta-ne sa fim sanatoase si sa stea bebelina la caldurica pana la termen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

gata am schimbat numele la profil am trisat cu 2 zile la saptamanile de sarcina dar ca sa fiu putin optimista AMR-ul l-am lasat tot 4s

Anca +31s ANA-MARIA AMR 4S si mami de astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)
POZE VLADUT


"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

POZE BURTICA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_vlad

sa nu radeti de mine dar sunt asa de emotionata!

Anca +30s IRINA-MARIA AMR 4S si mami de astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)
POZE VLADUT


"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

POZE BURTICA


e si normal...ati trecut de o etapa importanta si incepe una si mai si...lasa, va fi bine o sa vezi...

*********************************************************
Andreea, Eric (9.12.2007) si 36+ cu bb Filip

AMR: MAI PUTIN DE 25 DE ZILE...

*********************************************************
ERIC, POZE RECENTE
ERIC IN 2009
ERIC , PRIMUL ANISOR

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!
Pui mic, mic...

BLOG DE PICI...

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tina_80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui michelle1981

Tina ce frumoasa e lenjeria! Oare cele de la NINO cum sunt? Ca vad ca sunt mai ieftine, ca tot veni vorba de finante..

puiutz_mic, rubia bine ati revenit!

*************************
Mihaela, www.pregnancy-duedate.com/tickers/rinqjvmdbi7dmy9q.png" target="_blank">32+ cu

AMR 7+


Eu le-am vazut in mall pe cele de la feretti si nano si mi-au placut f f f mult, dar erau mai scumpe in magazin decat pe site.

Mi-a placut f mult acel imprimeu de la feretti si ce-i drept am cam "sarit calul" de data asta pt ca puteam lua si de la nano. Calitatea e super si la nano!

tina 33+ cu Tudor Gabriel

AMR 6+ si vine
Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

offfff pt mine sunt asa grele despartirile!

multumesc de incurajare!

Anca +31s ANA-MARIA AMR 4S si mami de astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)
POZE VLADUT


"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

POZE BURTICA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tina_80 spune:

Puiutz, Mycya, bine ati revenit! Ma bucur ca sunteti bine!

Oare cine nu are probleme cu banii?! Cred ca nimeni nu mai castiga banii care ia avut pana anul trecut....asa ca tb sa fim optimiste ca de acum in colo asa va fi......criza!

tina 33+ cu Tudor Gabriel

AMR 6+ si vine
Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns btz_ovi spune:

Ce am dormit.Si am visat ca strangeam oua de la gaina si pe Sheri ca nascuse 2 gagici frumoase foc.
Eu si asa zic ca dansa e the next one.
Georgia multa bafta la examene si sa dea DD ca Antonia sa stea cumintica la caldurica.
Anca_Vlad de ce sa radem de tine?E absolut normal sa ai emotii.Si noi o sa trecem prin asta
Puiutz_mic bine ai revenit,te asteptam cu drag.
Mycya
Michelle nu am mai fost,mi-a zis psihologul ca ne va suna daca se va tine cursul cu neonatologul.Ori o fi uitat ori nu s-o fi tinut
Voua vi se intampla sa va vina sucul gastric inapoi pe gat in timp ce stati in pat?



35+cu Paul Christian...IUBESC 2 BARBATI
AMR 5 SAPT pana la
Mami te roaga sa stai la caldurica pana la termen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Citat:
citat din mesajul lui carla_2008

Bumblebee nu ,nu stau acasa.Tot in spital sunt in Oradea.stau pana se rupe apa,apoi plec la Debrecen.sper sa mai stea delfinasii inca 2-3 sapt macar!!!



Denisa-fericita cu 2 minuni in burtica
32+ Carla Maria si Cristian Alexandru

AMR -5 saptamani

http://good-times.webshots.com/album/575890611lMnMMP


Doamne ajuta, eu fac duminica 30 de saptamani in sfarsit......dupa care nu ma rog decat sa ajung la 34 de saptamani apoi pot iesi cand vor ei.

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita 29+ de Tudor Sébastian si Félix Alexandru

AMR 7 + saptamani de stat la caldurica, Doamne ajuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Rubia, puiutz, ma bucur ca ne-ati scris.

Am si uitat sa va zic, mi-am luat rezultatele si n-am anticorpi Rh- desi sunt la al treilea copil si n-am facut vaccin pana acum. In cazul meu aruncam cu banii daca il faceam preventiv.

Eu am un somn teribil in mine si daca reusesc sa dorm pe parti nici ca mai merg la baie. Azi noapte mi-a cazut Elisa din pat si s-a bazait 10 minute, dupa care a inceput radioul sa mearga la 1 noaptea si cum eram buimaca nu l-am rezolvat bine si la 2 noaptea iar canta
Dar nu-i de ras, sa te trezesti rupt de somn si sa te apuce nascutul, e chiar nasol. Cele care sunteti in concediu profitati si bagati somn, da somn cat cuprinde. Eu din pacate mai am 5,5 saptamani de munca si ce-as mai sta si eu pe acasa .

Giorgia, bafta la examen!
Anca, nu boci ca urmeaza o noua etapa. A avut si Ana mea ieri serbare dar n-am ajuns la timp. A fost o bataie de joc, n-au organizat nimic ca a fost greva 2 saptamani. Le-au servit un carnat cu paine si li s-a dat un dosar cu desenele lor de cand au inceput gradinita si cateva poze cu ei din timpul acesta. De poze ma bucur foarte foarte mult ca de multe ori as fi vrut sa am si eu cateva din cele care stiam ca le fac ei dar politica este sa nu le distribuie parintilor ca unii nu vor sa fie copii in poze la altii in casa. Am vrut sa-i fac si eu o poza cu dosarul in brate dar era in ultimul hal de prafuita, fara strampi pe ea, murdara de ketchup, jale.

Mami de Ana Maria(18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008) si 31+ Iulia Alexandra

Mergi la inceput